Яндекс.Метрика

Виготовлення прес-форм

 

пресс-формы для литья пластмасБільшість пластикових виробів промислового виробництва отримують за допомогою прес-форм. Прес-форма – це металевий пристрій для виготовлення виробів із пластику пыд час лиття під тиском. Прес-форми використовують для багатосерійного виробництва.

 

Якщо вам потрібна прес-форма для промислового виробництва пластикових виробів, звертайтеся в компанію KOLORO. У нас великий досвід у проектуванні прес-форм і ми гарантуємо високу якість.

 

Конструкція прес-форми для лиття пластмас

 

Прес-форма складається з двох частин – матриці (нерухома) і пуансона (рухома частина). Це частини елементів технологічного призначення, які безпосередньо контактують з формувальним матеріалом. Вони є найбільш трудомісткими деталями прес-форми з точки зору проектування, адже вони повинні дуже точно відповідати конфігурації виробів, які будуть відливатись. Елементи конструктивного значення (фіксатори, виштовхувачі, втулки тощо) забезпечують функціонування елементів технологічного призначення.

 

Підвід матеріалу (розплаву) здійснюється через литникову систему. Пластик подається в прес-форму під високим тиском, за рахунок чого він заповнює навіть найменші порожнини. Система охолодження сприяє швидкому затвердіння матеріалу (кілька секунд), після чого система виштовхування видаляє пластиковий виріб з оформлюючого гнізда.

 

Порожнини всередині прес-форми – це зворотний відбиток зовнішньої поверхні майбутнього виробу. Від точності проектування цієї частини прес-форми залежить якість кінцевого виробу.

 

Види прес-форм


За кількістю одночасно сформованих деталей, прес-форми бувають одномісними і багатомісними. Останні дозволяють виготовляти велику кількість дрібних деталей, збільшуючи продуктивність і знижуючи собівартість виробу.

 

изготовление пресс-форм для многосерийного производства

 

Багатомісні прес-форми для виготовлення пластикових стаканчиків і ручок.

 

За типом експлуатації поділяються:

 • портативні (форми не фіксуються на плитах литтєвої машини і періодично прибираються для отримання готового виробу);
 • стаціонарні (виріб виймається за допомогою штовхачів без знімання з плити автомату для лиття).

Портативні прес-форми менш продуктивні і застосовуються досить рідко, тільки у виробництві невеликих партій виробів.

 

За розташуванням площини роз'єму виділяють прес-форми з вертикальними і горизонтальними площинами. Форми з вертикальними площинами оснащені роз'ємами на дві частини в одній площині, а форми з горизонтальними – трьома в двох площинах.

 

За типом литникової системи – гарячеканальні або холодноканальні. Гарячеканальні системи продуктивніші і, на відміну від холодноканальних, у них не утворюються відходи за рахунок видалення літників.

 

Сфери застосування

 

Прес-форми для лиття пластику під тиском використовуються для отримання таких виробів:

 • одноразовий посуд;

 • дитячі іграшки;

 • канцелярські товари;

 • побутові прилади і їх деталі;

 • медичне обладнання та деталі;

 • автомобільні комплектуючі;

 • багато інших виробів багатосерійного виробництва.

 

Також багатомісні прес-форми використовуються для виготовлення дрібної швейної та меблевої фурнітури, кришок, пробок та інших дрібних деталей.

заказать пресс-формы

 

Етапи виготовлення прес-форми

 

Спочатку наші фахівці отримують від замовника необхідну інформацію про кінцевий виріб: габарити, форма, матеріал і передбачуваний тираж. Для виготовлення прес-форми необхідно мати 3D-модель самого виробу. Без неї неможливо отримати точну прес-форму. По можливості, замовник надає креслення, 3D-модель виробу, готовий зразок або його фотографію. За необхідності, друкується прототип виробу для того, щоб оцінити і протестувати майбутній виріб до запуску багатосерійного виробництва.

 

1 етап: створення 3D-моделі прес-форми

 

На основі 3D-моделі виробу проектується прес-форма. Сучасне програмне забезпечення дозволяє моделлерам автоматизувати процес проектування, що забезпечує надійність та міцність конструкції з урахуванням її інтенсивної експлуатації.

 

2 етап: виготовлення і складання деталей прес-форми

 

3D-модель прес-форми розділяється на окремі частини, кожна з яких виготовляється окремо з якісної сталі на високоточному верстаті з сучасним програмним забезпеченням. Після цього всі деталі збираються в готову прес-форму.

 

3 етап: тестовий відлив

 

Прес-форма виготовляє перший примірник виробу. Він проходить перевірку на точність, якість і виявляються вади.

 

4 етап: доопрацювання прес-форми

 

У разі виявлення неточностей, прес-форма допрацьовується. Після остаточної перевірки прес-форми і внесення всіх правок, замовник отримує повний комплект документації на прес-форму (3D-модель, інструкцію з експлуатації тощо).

 

создание пресс-форм

 

Прес-форма для пластикового стільця

 

Особливості проектування прес-форм

 

Проектування прес-форми – це складний процес, який вимагає від моделлера високого рівня професіоналізму. Крім того, прес-форма складається з безлічі дрібних деталей, які повинні ідеально прилягати один до одної. Прес-форма повинна виробляти ідентичні вироби навіть після безлічі відливів. Тому її потрібно проектувати з урахуванням зносу матеріалу. Для підвищення довговічності, прес-форми можна хромувати.

Створюючи прес-форми, інженер повинен вибрати найбільш оптимальний перетин майбутнього виробу, створити схеми розташування гнізд і продумати ливникову систему, а також систему охолодження і виштовхування.

Професіонали, які мають досвід у розробці прес-форм, можуть швидко реалізувати етап проектування.

 

Прес-форма: ціна

 

Вартість виготовлення прес-форми розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності виробленого. Чим вона вища, тим більше часу йде на виготовлення прес-форми, і, відповідно, підвищується вартість.

 

Замовити прес-форму в Україні ви можете в нашій компанії. Ми гарантуємо високу точність виробів, довговічність експлуатації і технічну досконалість наших прес-форм!

 

Контактна інформація:

+38 (044) 223 51 20

info@koloro.ua


 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!