Реєстрація торгової марки

Варстість реєстрації торгової марки

200 USD

термін виконання : 30 днів

Від чого залежить ціна

  1. Класу реєстрації
  2. Термінів реєстрації
  3. Географії

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Реєстрація торгової марки в KOLORO це:

Реєстрація торгових марок як «ритуал посвячення в лицарі», є обов'язковою процедурою, однак тільки для тих, хто цього дійсно цього «заслуговує» і хоче розвивати свій бренд або торговельну марку.

Не пройшовши процедури реєстрації, ви не має жодних прав на використання свого торгового знаку.

Для того, щоб правомірно використовувати свою торговельну марку та мати право перешкодити її неправомірному застосуванню, вам необхідно її зареєструвати.

Крім цього, реєстрація торгової марки дозволить вам поставити її на баланс підприємства в якості нематеріального активу, чим ви зможете забезпечити собі приплив необхідних фінансових ресурсів.

Якщо ви хочете займатися франчайзингом чи спільною діяльністю, то вам також необхідно зареєструвати торгову марку (товарний знак).
Реєстрація торгової марки — це захист вашого товарного знака!

Регистрация торговой марки

 

Торгова марка – це

Будь-яка комбінація позначень або окреме позначення, створене для розрізнення товарів чи послуг одного виробника від товарів або послуг, вироблених іншими особами – це і є торгова марка (ТМ). Ці позначення можуть бути цифрами, буквами або словами, зображеннями, комбінацією слів і зображень, комбінацією кольорів і под. Поняття «торговий знак», що використовується в мові часто є прямим синонімом поняття «торговельна марка».

Розрізняють кілька видів торгових марок:

1. Словесні торговельні марки позначення ТМ за допомогою слів, окремих букв або цифр.
2. Образотворчі ТМ – торгові знаки представлені символами, зображеннями або картинками.
3. Комбіновані торговельні марки – використання в позначенні ТМ як словесної, так і образотворчої частини.

Іноді просте поєднання кольорів може стати торговою маркою. Різниці в процедурі реєстрації торгових знаків різних видів немає.

Реєстрація товарного знака

Порядок реєстрації торговельної марки в Україні

Як зареєструвати торгову марку в Україні?

Порядок реєстрації складається з наступних етапів:
1. Складання заяви на реєстрацію торгового знаку і марки;
2. Підбірка класів товарів і послуг за напрямом діяльності вашої компанії (клієнта);
3. Перевірка тотожності і подібності вашої марки з вже зареєстрованими товарними знаками;
4. Подання матеріалів заявки в патентне відомство (клієнту надаються документи про дату подання заявки зі штампом Укрпатенту);
5. По закінчення кваліфікаційної експертизи, Укрпатент оголошує рішення про можливість реєстрації торгового знака або ж попереднє рішенні про відмову.

В процесі проведення кваліфікаційної експертизи патентне відомство може вимагати змінити або доповнити подану інформацію. У разі отримання негативної відповіді по закінченню експертизи, клієнт може подати аргументовану відповідь експерта на перегляд. У разі позитивної відповіді, клієнт оплачує держмито іпротягом 1-2 місяців йому видається Свідоцтво на торговельну марку, а торговий знак вноситися до державного реєстру.
Для того щоб зареєструвати товарний знак або торговельну марку, відомство може вимагати від клієнта попередню реєстрацію логотипу, неймінгу (назва торгової марки), фірмового стилю. Тому, перед тим як відправляти заявку на реєстрацію, клієнт повинен заздалегідь створити логотип компанії, розробити фірмовий стиль, неймінг (назва торгової марки)!

Наше брендингове агентство допоможе вам швидко і без зайвих складнощів пройти процедуру реєстрації торгової марки. Крім того, для наших клієнтів ми виконуємо авторський нагляд за реєстрацією. Метою авторського нагляду є чіткий контроль за проходженням реєстрації – контроль над підготовкою документації та підбіркою класів для товарів, перевірка на схожість вашої торгової марки з іншими торговими знаками, виключення різних неточностей, економію засобів і часу.

Прискорена реєстрація ТМ

Строки реєстрації ТМ

Стандартна реєстрація торгових марок здійснюється протягом 12-18 місяців, експрес-реєстрація – 4-9 місяців.

Міжнародна реєстрація ТМ

Міжнародна реєстрація товарного знаку

Міжнародна реєстрація торговельних марок здійснюється відповідно до Мадридської угоди про реєстрацію товарних знаків. Міжнародна реєстрація здійснюється у всіх країнах світу, щоб отримати реєстрацію товарного знаку в декількох країнах, необхідно подати лише одну заявку.

Подача заявки

Заявка подається фізичною або юридичною особою України, на якого зареєстрована дана торгова марка в держреєстрі України, у заявці обов'язково зазначаються країни і товари, для яких потрібна реєстрація.

Процес міжнародної реєстрації

Після отримання заявки на міжнародну реєстрацію ТМ Укрпанент, перевіривши усі перераховані вище вимоги направляє її в Міжнародне бюро, яке в свою чергу направляє запити в національні відомства країн, зазначені у заявці. Щодо прийняття рішення (12-18 місяців), національні відомства відправляють результати в Міжнародне бюро, яке надсилає їх заявнику. Міжнародна реєстрація торговельних марок проводитися на 10-20 років, продовження реєстрації можливо за умови виплати необхідних зборів.

Реєстрація назви бренду

Брендингове агентство KOLORO допоможе вам зареєструвати торгову марку бренду або торговий знак – просто і швидко! Здійснить добірку класів товарів і послуг, перевірку торгової марки на тотожність з наявними марками, здійснить комплексний авторський нагляд за процесом реєстрації, а також розробить фірмовий стиль, створить логотип і неймінг для вашої торгової марки.

Реєстрація торговельної марки, здавалося б дрібниця, але і дрібниці важливі, якщо ти збираєшся стати «королем» своєї сфери бізнесу!

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !