Розробка макета сайту

Варстість розробки макету сайта

1000 USD

термін виконання : від 14 днів

Від чого залежить ціна

  1. Типу сайту
  2. Кількості сторінок сайту
  3. Кількості унікальних елементів дизайну

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Макет сайту: основи розробки

Розробка макету сайту – це можливість продемонструвати замовнику дизайн сайту. Однак розробка дизайн-макету сайту обмежена: макет ґрунтується на попередніх етапах – дослідженні цільової аудиторії, проектуванні і прототипуванні. Завдяки цьому макет сайту вже матиме не лише естетичну функцію, але іпрактичну, враховуючи поставлені завдання під час проектування. Макет сайту ґрунтується на обраній раніше структурі сайту.

Переваги дизайну макету сайту в KOLORO

Можливість вибору

KOLORO розробляє кілька варіантів макетів для сайту, з різною колірною гамою, шрифтами і навігацією для того, щоб ви могли вибрати найбільш привабливий.

Почуття прекрасного

Над дизайном макету працюють UI дизайнери з тонким почуттям смаку. Вони враховують останні тенденції в дизайні і перетворюють простий дизайн в досконалість ліній і пікселів.

Аналіз поведінки користувачів

Ви отримаєте сайт, який буде враховувати поведінкові фактори аудиторії. Висока інтуїтивність ресурсу дозволить розташувати користувачів і привернути їхню увагу.

Скільки коштує макет сайту в KOLORO

В нашій студії ви можете одразу замовити розробку сайту під ключ, однак ми також можемо розробити макет сайту. Ціна залежить від терміновості замовлення та кількості сторінок з унікальною структурою.

Вартість макету сайту уточнюйте у менеджера. І жодних перепон на шляху до вашої мрії з KOLORO.

Скільки триває розробка макету сайту

Строки виконання замовлення можуть коливатися від 1 тижня (за умови використання шаблону) до кількох місяців. Більше інформації зможемо надати вампісля короткого опису проектуПоділіться ідеєю і отримаєте зворотний зв'язок з докладним КП.

Приклад дизайну сайту

Розробка макету сайту: етапи

1. Вибір типу макету сайту

В залежності від ваших очікувань, ми зробимо макет під різні види верстки. Більше про типи макетів читайте нижче.

2. Визначення структури макету сайту

Окреслюються основні структурні елементи на макеті. Їх розташування ґрунтується на правилах взаємодії користувача з сайтом.

3. Концепція дизайну макету сайту

Окремо варто виділити дизайн макету − необхідно підібрати стиль, кольорову гаму. Під час розробки концепції, необхідно дотримуватися певної атмосфери і знайти інструменти, які зможуть її передати.

Вам терміново потрібний макет сайту? Зв'яжіться з нами для замовлення експрес-відтворення макету – використовуючи готовий шаблон, макет буде готовий за кілька днів

4. Робота над окремими структурними елементами сайту

Велика відповідальність лежить на опрацюванні шапки сайту, адже з неї все починається. Також необхідно розмітити і промальовувати навігацію, тіло сайту і підвал.

5. Доопрацювання макету і внесення правок

Вносити правки в макет можна на будь-якому етапі, навіть після верстки, але раціональніше це зробити саме під час доопрацювання макету.

Створення інтерактивного макету сайту

За необхідності ми робимо інтерактивний макет – ви зможете оцінити, як виглядатиме анімація і переходи на сайті.

6. Фінальний: етап верстки макету сайту

Після промальовування макету та його затвердження, можна розпочати верстку. Це окрема складова розробки сайту.

Розробка дизайну

Чим відрізняється макет односторінкового сайту

Макет для односторінкового сайту містить більше інформації та інтерактивних елементів, ніж звичайний корпоративний сайт. Тут одна сторінка повинна виконувати функціонал всього сайту, тому необхідно ретельно продумати окремі екрани. Багато вільного простору, анімація і parallax scroll притаманні односторінковим сайтам.

Замовте створення макету сайту в студії KOLORO – ми завжди чекаємо цікавих проектів і незвичайних замовлень і не боїмося труднощів.

Окремо варто виокремити макети сайтів-лендінгів – тут привабливий і простий дизайн має більше значення, ніж функціонал сайту, оскільки основне завдання лендингу – конверсія. Тому на landing page розміщуються форма для купівлі або підписки, великі контактні кнопки, заклики тощо

Чи можна використовувати шаблон для макету сайту?

Можна. Ми робимо макети з унікальним дизайном, але, якщо ви знайшли в інтернеті потрібний шаблон сайту, ми можемо зробити макет сайту з урахуванням ваших зауважень з приводу структури. В даному випадку терміни можуть скоротитися до тижня, оскільки ми не будемо займатися дизайном.

Створення макета сайту

Типи макетів сайту

Фіксований макет сторінки сайту

При розробці такого макету враховується, що розміри всіх елементів будуть задані в пікселях. Це дає можливість використовувати зображення в натуральну величину. Однак під час перегляду на менших екранах, користувач побачить горизонтальну смугу прокручування сайту, що є досить незручним. Ваше право замовити макет сайту під фіксовану верстку, він найбільш простий у реалізації. Однак у світі, де більшість користувачів – мобільні, ми не радимо вибирати цей варіант.

Гумовий макет веб-сайту

У цьому випадку розміри елементів сайту будуть задаватися відносно – у відсотках. Його складно реалізувати так, щоб сайт виглядав однаково добре на всіх пристроях. На широких екранах сайт може просто «розповзтися» в браузері, втративши свою привабливість. На телефоні елементи можуть перетворитися на дрібні блоки, на які буде важко клікати.

Адаптивний макет сайту

Створення адаптивного макету сайту HTML дозволяє сайту добре виглядати на різних пристроях. Для цього спеціально під різні розміри екранів комп'ютерів, планшетів і телефонів оптимізується макет сайту. При відвідуванні сайту користувачем, визначається тип пристрою і видається відповідна версія сайту.

Універсальний макет сайту

Така побудова макету сайту об'єднує в собі адаптивний і гумовий дизайн: сайт автоматично підлаштовується під розміри екрану, також можуть змінюватися елементи сторінки, що побачить користувач. Це враховується при створенні макету, тому що тоді дизайнер не так зв'язаний розмірами екранів і необхідністю замислюватися над тим, як сайт виглядатиме на маленькому екрані.

Вимоги до макету сайту

Нижче наведемо вимоги до макетів, яких ми дотримуємося:

  • окремі елементи дизайну представлені на окремих шарах;

  • сітка чітко дотримана і враховує майбутній фреймворк;

  • чистота і простота (ніяких напівпрозорих градієнтів);

  • сучасність дизайну;

  • використання web-шрифтів;

  • адекватність – мабуть, найголовніше, адже у нас не виникає непорозуміння між дизайнером і верстальником, що економить час розробки.

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !