Промисловий дизайн

Варстість промислового дизайну

4000 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

  1. Термінів виконання

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Промисловий дизайн від компанії KOLORO

Компанії і бренди, які «сидять на престолі» завжди знайдуть спосіб вразити споживача і підкреслити свій «королівський титул», і в цьому їм допомагаєпромисловий дизайн.

Враховуючи темпи розвитку сучасної промисловості та індустрії, складно уявити, на скільки важко привернути увагу споживача і здивувати його.

Багато кордонів стерто і практично кожен може створити фантастичну дизайн-концепцію, яку можна втілити в реальність. Однак і можливості індустріального дизайну постійно зростають.

Розробка унікального промдизайну забезпечує унікальність продукту, надає йому індивідуальності, а оригінальний дизайн привертає увагу споживача і стимулює зростання продажів.

Промисловий дизайн – це креативний синтез якогось нового образу, заснований на результатах дослідження про можливості продукту і стратегії дизайну.

Промисловий дизайн

Промисловий дизайн

Поняття «промислового дизайну» досить складне, воно містить кілька сфер діяльності з проектування і конструювання.
У загальному сенсі, промдизайн – це комплексне визначення функціональних і структурних якостей виробу, які поєднуються з його зовнішнім виглядом. Друга назва промислового дизайну – індустріальний дизайн (дизайн виробів, дизайн предметів та деталей тощо).

Промисловий дизайн (дизайн виробів) — проектна і творча діяльність, зброя конкуренції, метод скорочення витрат і розширення асортименту. Інтелектуальна власність на предмети і об'єкти, створені в рамках промислового дизайну, повинна бути захищена патентами. Промдизайн передбачає вкладення довгострокових інвестицій в діяльність компанії, він є важливою складовою виробництва і просування продукції.
Головне завдання індустріального дизайну – створення помітного і ергономічного зовнішнього вигляду виробу, зберігши при цьому всі його якості як технологічні, так і функціональні.

Індустріальний дизайн

Розробка промислового дизайну

Процес розробки промислового дизайну складається з декількох етапів

  1. Створення ідеї дизайну (ідея дизайн-концепції) – ідея, на якій ґрунтуватиметься вся подальша розробка промислового дизайну; на даному етапі найбільш креативні дизайнери пропонують різні ідеї.

  2. Концептуалізація – створення ідеї концепту, який буде нести в собі креативний дизайн і його сенс.

  3. Створення ескізу – простого начерку, який зафіксує весь задум дизайнера.

  4. 3D-моделювання – з допомогою складних графічних програм інженери створюють тривимірну модель об'єкта.

  5. Візуалізація – уявлення того, як виглядатиме промисловий дизайн в результаті. Здійснюється у вигляді зображення на фотографії.

  6. Прототипування – створення робочої моделі, яка демонструє готовий продукт і його можливості.

Послуги промислового дизайну

Завдання промислового дизайну

Під час розробки проекту промислового дизайну, важливо виконати наступні завдання:

1. Функціональність – дизайн повинен бути простим, доповнювати функціональність об'єкту.
2. Позитивне сприйняття – промдизайн повинен викликати у свідомості споживача тільки позитивні емоції і залишати позитивне враження.
3. Стильність і тенденційність — зовнішній вигляд готового об'єкту для досягнення популярності повинен відповідати сучасним стандартам і передбачати концептуальні тренди майбутнього.
4. Ергономіка і безпека — під час виготовлення промислового дизайну для зручності користувача потрібно враховувати ергономіку і вимоги безпеки, які пред'являються до подібних виробів.

Industrial design

Сьогодні індустріальний дизайн широко застосовується у найрізноманітніших галузях: від деревообробки та металургійної промисловості, до сфери високих технологій. Домашній посуд, дизайн-концепти автомобілів, упаковка і дизайн пляшки, деталі та корпуси приладів – все це промисловий дизайн.

Дизайн виробу

Брендингове агентство KOLORO

Брендингове агентство KOLORO володіє великим досвідом в галузі індустріального дизайну (дизайну виробу, дизайну деталей) та з задоволенням допоможе вам створити привабливий дизайн вашого виробу або об'єкту. Наші дизайнери та інженери-технологи володіють спеціальними знаннями і досвідом, які необхідні для того, щоб створити якісний промисловий дизайн. Крім того, KOLORO давно співпрацює з багатьма висококваліфікованими виробниками в галузі індустріального дизайну. Це дозволяє нам максимально скоротити тимчасові і матеріальні витрати на створення ексклюзивного дизайну і дає можливість допомагати замовнику із запуском проекту в серійне виробництво, в т. ч. за рахунок власних виробничих потужностей!

Нехай ваші бренди будуть не тільки функціональними, ергономічними, але і чарівними. Ексклюзивний дизайн, що запам'ятовується не дасть жодного шансу вашим конкурентам зазіхнути на ваш «престол»!

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !