Предметна 3D-візуалізація

Варстість предметної 3D-візуалізації

500 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

  1. Деталізації моделі
  2. оточення
  3. Наявності вихідних матеріалів

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Предметна 3D-візуалізація від компанії KOLORO

Предметна 3D-візуалізація – процес створення точних і реалістичних зображень об'єктів за допомогою комп'ютерної програми. Вона дає можливість створювати зображення різної складності (транспортний засіб, годинник, телефон, будинок). Процес предметної 3D-візуалізації можна поділити на дві великі частини.

1. Створення 3D-моделі – віртуальний 3D-макет майбутнього виробу.

2. Рендеринг – це процес створення зображення з 3D-моделі за допомогою комп'ютерних програм.

Отримані зображення використовуються в рекламі, виставках, презентаціях, дизайн-проектах, промисловому виробництві та будівництві. Вона потрібна для максимально позитивного і вдалого подання проекту.

Завітавши до студії 3D-візуалізації, замовник зможе побачити проект, який раніше існував тільки у текстовому описі або у вигляді креслень. Технологія допомагає передати форму, колір, фактуру і світловідбиваючі властивості об'єкту.

Приклад предметної 3D-візуалізації

Перед візуалізацією проекту створюється його модель. На етапі її створення можна розглянути майбутній об'єкт з різних кутів і будь-якої точки. Далі дизайнер обирає і налаштовує текстури поверхні об'єкту.

Після налаштування правильного освітлення, обираються кращі ракурси і створюється зображення – максимально виграшне і привабливе.

Приклад предметної 3D-візуалізації

Для створення предметної 3D-візуалізації необхідно мати вихідні матеріали, за допомогою яких буде створена 3D-модель:

  • словесний або текстовий опис;

  • креслення майбутнього об'єкту;

  • фотографії об'єкту (якщо він існує);

  • малюнки, ескізи й замальовки;

  • сам об'єкт (якщо він існує);

  • плани геопідоснови і забудови (для архітектурної візуалізації);

  • 3D-модель, яку потрібно доопрацювати.

Для реалістичного результату потрібно якомога більше інформації про предмет візуалізації. Дуже важлива технічна документація, в якій вказані матеріали, з яких зроблений предмет, його габарити, фактура і колір.

Застосування 3D-візуалізації

Реклама

Рекламні плакати часто створюються за допомогою побудови об'ємної моделі і її візуалізації. Особливо це стосується продуктів харчування і косметики. Ще візуалізація використовується для створення персонажу для реклами. Червоний і Жовтий з M&Ms – результат використання цієї технології.

Приклад 3D-візуалізації

Презентації проектів

Візуалізація виглядає ефектніше, ніж малюнок або фотографія. Тому її частіше використовують для презентацій, залучення інвестицій в проект або продажу ще неіснуючих об'єктів.

Приклад 3D-візуалізації

Промислове виробництво

Перед створенням деталі пристрою або повноцінного продукту (двигун літака або автомобіль) потрібно побудувати 3d-модель об'єкту. Для презентації створеного продукту використовується візуалізація.

Приклад предметної 3D-візуалізації

Особливості рендерингу і програма Vray

Точні і реалістичні зображення створюються завдяки використанню програм для візуалізації. Завдання програми – обчислення освітленості і кольору довільної точки тривимірної сцени. Отримане зображення − це набір візуальних особливостей, які ілюструють фізичні властивості об'єкту.

Популярною є програма Vray. Її використовують частіше, ніж усіх її конкурентів. Альтернативами для Vray є Mental ray, FinalRender і Brasil r/s.

3D-візуалізація: на що звернути увагу?

1. Ретельна підготовка. Починати варто з пошуку хороших референсів майбутнього об'єкту. Потрібні всі види: зверху, спереду, збоку. Це допоможе зробити реалістичну 3D-візуалізацію.

2. Вимірювання параметрів. Одиниці виміру сцени поставлені коректно, а модель повинна відповідати реальним розмірам предмета. Це спрощує подальшу роботу зі світлом. Якщо спочатку модель буде більшою за реальні розміри − світло не падатиме реалістично.

3. Згладжування кутів. В реальному світі об'єкти мають не зовсім гострі краї, рекомендується застосовувати для них скошування.

4. Увага до деталей. Саме дрібні деталі додають реалістичності зображенню і завершують образ. Корисно буде виділити час на їх опрацювання.

5. Антураж. Зображення продукту на білому тлі допомагає акцентувати увагу на його перевагах. Однак деякі предмети краще виглядатимуть в оточенні інших об'єктів, або відтінені контрастним фоном.

За якісною візуалізацією для проекту звертайтесь в KOLORO. Креативний підхід нашої компанії допоможе реалізувати вашу мрію. Творімо разом!

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !