Горілка «Сретенка»

«Классический русский напиток для душевного застолья»

Передісторія

Осінь 2010 року для Самарського комбінату «Родник» ознаменувалася розширенням асортиментного портфелю і появою нового бренду горілки «Сретенка».

ТМ «Сретенка» - застільний напій, що підкреслює самобутність російської кухні і нагадує традиції пиття горілки в Росії.

Для зміцнення ринкових позицій нового горілчаного бренду, компанія «Родник» прийняла рішення оновити дизайн горілки і провести редизайн етикетки торгової марки «Сретенка».

Читать дальше

Завдання

Головним завданням проекту став пошук унікальних ідентифікаційних елементів, необхідних для проведення редизайну продукту. А також розробка унікальної технології друку етикетки.

Рішення

Робота над проектом почалася з проведення маркетингового дослідження ринку, аналізу конкурентних торгових марок і їх дизайн-концептів упаковки, а також з вивчення вподобань цільової аудиторії.

Дизайн горілки «Сретенка» витриманий в стилі ретро, ​​звертається до російських традицій душевного застілля, традицій російської кухні - напиток, придающий особый колорит сытным закускам». Дану концепцію позиціонування горілчаного бренду необхідно було зберегти в процесі проведення редизайну. А також важливо було зберегти головне зображення - ілюстрація «святкового застілля» і текст, що відображає унікальну торгову пропозицію горілчаного бренду.

Читать дальше

До редизайну горілка «Сретенка» мала такий вигляд:

sretenka-picture

Новий дизайн етикетки для горілчаної торгової марки

Рестайлінг повинен був оновити уявлення про ідентифікаційні елементи в композиції етикетки, підібрати і застосувати нові унікальні елементи дизайну.

Таким чином рестайлінг горілки включав в себе наступні кроки:

  1. Розробка унікальних шрифтів. ;
  2. Зміна візерунка на «точковий», який замінив колишні вертикальні лінії.
  3. Додавання нового ідентифікаційного елемента - медалей в нижній частині етикетки - «заслужена нагорода» традиційного російського напою, гарантія якості продукту і приємного застілля. У композиції етикетки медалі замістили колишній «бутерброд-канапе з оселедцем».
  4. Додавання золотих смужок зверху і знизу етикетки, що прикрашаює і збільшує по висоті її розмір.
sretenka-picture

Технологія друку етикетки

Крім того, замовнику була запропонована особлива технологія друку етикетки.

Золотий фон можна висвітлити і зробити трохи світліше за рахунок додавання прозорого білого кольору - білого лаку і тонера. Або ж за рахунок підфарбовування точок візерунка напівпрозорим білим або ж матовим лаком.

Точки і елементи медалей (смужки) можуть бути виконані за рахунок:

  1. Конгрева;
  2. Конгрева з підфарбовування елементу (на золотих ділянках).
  3. Конгрева з матовим лаком.
Читать дальше
sretenka-picture

Результат

Новий дизайн етикетки не змінив суті продукту, зберіг його позиціонування і основні ідентифікаційні елементи. Дизайн концепт отримав схвалення і був затверджений замовником.

Висновок

Дизайн бренду може бути простим, але при цьому привабливим і пізнаваним. Окремі елементи і дрібні деталі складаються в єдиний образ вашого продукту і сприяють його швидкій запам'ятовуваності цільовою аудиторією. Тому важливо продумати кожну деталь упаковки в цілому. І краще, якщо цим займуться професійні дизайнери та маркетологи. Звертайтесь за послугою дизайну в брендингове агентство KOLORO.

865 голосов

Понравилась работа?
Оставьте свой голос:)

ЭТОТ ПРОЕКТ ВЫЗВАЛ У ВАС ЖЕЛАНИЕ РАБОТАТЬ С НАМИ?

Привет, KOLORO!
Меня зовут , я представляю компанию . Знаю, что Вы делаете крутые проекты и мы тоже хотим сделать что-то классное. Если коротко, то нам нужен . Свяжитесь со мной по e-mail или телефону:

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !