SEREBROFF

«Горілка з міцним характером, еталон благородного стилю й смаку»

Передісторія

Горілчаний бренд «Сереброфф» — дитя ВАТ «Белвино», виробника алкогольної продукції з 45-річним стажем. Починаючи свою роботу в 1960 році як завод вторинного виноробства, сьогодні ВАТ «Белвино» стало одним з найбільш технологічно оснащених підприємств, що використовує передові технології виробництва алкогольних напоїв, постійно нарощує і розвиває своє виробництво. Горілка «Serebroff» випущена підприємством як локальний бєлгородський бренд і потребувала ребрендингу .

Завдання

Розробка привабливого образу для бренду, редизайн логотипу та розробка етикеток для бєлгородської горілки «Сереброфф» стало основним завданням проекту.

Рішення

Етапи розробки бренду. Стратегія бренду.

Особлива технологія очищення робить горілку «Сереброфф» оригінальним продуктом — еталоном мужності, впевненості в собі, благородного стилю і смаку.

Саме ці якості потрібно графічно підкреслити дизайнерам. Для донесення покупцеві зазначеної інформації, дизайнерам довірені редизайн логотипу, дизайн пляшок, створення етикеток і візуальна розробка бренду.

По закінченню роботи над геометрією пляшок отримано оригінальний, стрункий, легкий і стильний дизайн пляшки, що підкреслює благородство, мужність і аристократизм бренду. Редизайн пляшки — статусний і фундаментальний. Такий комунікативний образ відмінно відображає міцність і чистоту напою.

Читать дальше

Логотип

Редизайн логотипу бренду також заслуговує на окрему увагу. Адже новий логотип — прикрашена імператорською короною фірмова анаграма SF — наріжним каменем вписалась в арочний декор етикетки і пляшки бренду. До того ж, створення етикетки за особливою технологією потребувало від замовника величезних витрат, при цьому дозволивши передати абсолютно всі ідеї бренд-дизайну!

Редизайн етикетки горілки «Сереброфф»

serebroff-picture

 

Велика частина прозорої етикетки покрита дифракційною фольгою, поверх якої накладено п’ять кольорів. Напівпрозорі фарби, що покривають фольгу, забезпечують особливе сяйво і глибину кольору фону. За рахунок цього шрифти, логотип і орнамент етикетки здаються об’ємними і буквально летять над фоновою основою.

Коли береш таку пляшку, великий палець виявляється прямо на кнопці з написом Silver Filtered (фільтрована сріблом), що по виконанню нагадує відбиток пальця на склі. Ця ж рельєфна «кнопка» етикетки служить додатковим фіксатором пляшки в руці. Тому ідея надійності і зручності преміум-упаковки в даному випадку виглядає ще більш реалістично.

Читать дальше

Фірмовий стиль

POS-матеріали для горілки «Сереброфф»

serebroff-picture

Результат

У підсумку, наш замовник отримав багаторазово захищену від підробок красиву упаковку, яка вигідно підкреслює легенду бренду і поліпшує його комунікацію. Тому горілка відразу сподобалася міцним і рішучим характером людям — лідерам, на яких і розрахований преміум-сегмент. Зараз Serebroff не тільки успішно продається в Росії, але, і з недавнього часу, регулярно імпортується в США. Особливо ж приємно, що клієнт отримав не тільки досвід і задоволення від співпраці, а й стабільно зростаючий дохід зпродажів.

Ребрендинг ТМ Serebroff

serebroff-picture

Дизайн горілки «Serebroff»

serebroff-picture

Горілка "Serebroff"

serebroff-picture

Висновок

З плином часу кожен бренд успішно «правлячий на ринку» і довгий час «утримуючий царську корону», вимагає проведення ребрендингу, в зв’язку з старінням дизайну упаковки і втратою колишньої привабливості. Якісний редизайн упаковки і комплексний ребрендинг ви можете замовити у нас .

5594 голосов

Понравилась работа?
Оставьте свой голос:)

ЭТОТ ПРОЕКТ ВЫЗВАЛ У ВАС ЖЕЛАНИЕ РАБОТАТЬ С НАМИ?

Привет, KOLORO!
Меня зовут , я представляю компанию . Знаю, что Вы делаете крутые проекты и мы тоже хотим сделать что-то классное. Если коротко, то нам нужен . Свяжитесь со мной по e-mail или телефону:

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !