Absolute Standard

«Абсолютна якість. абсолютний стандарт. Абсолютна горілка» Передісторія

Предыстория

Торгова марка «Absolute Standard» зобов’язана своєю появою на світ найбільшому виробнику алкогольної продукції — підприємству «Абсолютний Стандарт». 21 березня 2004 року компанія випустила першу партію горілки, сьогодні «Абсолютний Стандарт» випускає більше 10 найменувань горілчаної продукції. У процесі виробництва продукції використовується тільки спирт класу «Люкс» і вода з власної артезіанської свердловини в екологічно чистій зоні Прикарпаття, що проходить 4 стадії очищення. «Абсолютний Стандарт» — національний український продукт, що користується попитом в десятках країн світу.

Завдання

Створення бренду «Absolute Standard» проходило з урахуванням побажання замовника отримати нестандартний і красивий продукт з продуманою до дрібниць легендою бренду і правильним позиціонуванням. Адже, незважаючи на те, що горілчана продукція вкрай поширена на алкогольному ринку, дійсно шановані бренди, що виділяються із загальної маси пропозиції, запросто можна перерахувати на пальцях однієї руки. Необхідно було створити нову горілку для цінителів істинно міцних напоїв!

Рішення

Дизайн горілки і позиціонування

Щоб потрапити в категорію лідерів на алкогольному ринку, продукту тепер мало просто мати високою якістю. Йому потрібна продумана розробка дизайну упаковки , яка б чітко заявляла про позиціонування бренду і відразу визначала його лідируючі позиції в потрібному сегменті.

Необхідно було звучно заявити відмінні риси нової горілки в бренд-дизайні. Ультра сучасність, унікальна геометрія пляшки, м’які півтони, прозорість, і в той же час, присутність якоїсь консервативності в поглядах на дизайн. Подібний образ обов’язково приверне покупця і розбудить в ньому бажання розглянути продукт ближче. Відзначимо, що такий незвичайний дизайн горілки продиктувала особлива технологія її очищення — Total Fluid Control.

Технологія подала ідею візуалізувати метод очищення, об’єднавши в пляшці якості традиційності та інновацій. Так, народження горілки, отриманої в процесі флюїдної фільтрації, відобразилося в плавному переході від червоного і синього сяяння — до абсолютної чистоти і прозорості верхньої частини пляшки.

Читать дальше

Дизайн упаковки для горілки Absolute Standard

absolute-standard-picture

 

Оригінальна розробка дизайну упаковки для горілки високої (silver) і надвисокої (gold) фільтрації сповна відобразила обрану ідею, а красива етикетка в стилі мінімалізм обережно завершила образ, не перетягуючи на себе всю увагу. Тому і пляшка, і етикетка, і фірмовий стиль горілчаного ковпака з логотипом Absolute Standard виглядають, як єдине ціле — монолітний стандарт стилю і якості.

Слоган

Виходячи з цього, був розроблений звучний слоган бренду «Абсолютна якість. Абсолютний стандарт. Абсолютна горілка».

Результат

Найближчим часом горілка «Absolute Standard» з’явиться у вільному продажу з новим дизайном упаковки та етикетки . Володіючи величезним потенціалом, вона має всі шанси стати одним з лідерів в сегменті преміум, завоювати визнання і любов споживачів як «істинно якісний український продукт».

Новий горілчаний бренд — Absolute Standard

absolute-standard-picture

Дизайн пляшки горілки «Абсолютний Стандарт»

absolute-standard-picture

Дизайн етикетки і ковпака горілки Absolute Standard

absolute-standard-picture

Висновок

Для того щоб зайняти лідируючі позиції на ринку, а ще краще завоювати «царську корону» серед брендів, продукту мало просто мати високу якість. Йому необхідний грамотний дизайн упаковки, незвичайна подача і позиціонування, які і визначать його лідерство на ринку. Саме такі бренди і створюють наші фахівці.

2148 голосов

Понравилась работа?
Оставьте свой голос:)

ЭТОТ ПРОЕКТ ВЫЗВАЛ У ВАС ЖЕЛАНИЕ РАБОТАТЬ С НАМИ?

Привет, KOLORO!
Меня зовут , я представляю компанию . Знаю, что Вы делаете крутые проекты и мы тоже хотим сделать что-то классное. Если коротко, то нам нужен . Свяжитесь со мной по e-mail или телефону:

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !