Легенда бренду (створити історію бренду)

Варстість легенди бренду (створити історію бренду)

1500 USD

термін виконання : 10 днів

Від чого залежить ціна

 1. Складності маркетингових цілей
 2. Рівня конкуренції на ринку
 3. Території, на якій планується просувати продукт

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Створення легенди бренду в KOLORO це:

Легенда бренду (brand story) – це захоплююча історія про продукт чи компанію. Наявність легенди бренду сприяє зміцненню ринкових позицій компанії і підвищенню продажів. Більше про вплив легенди на почуття покупців, а також 7 прикладів вдалих бренд-легенд (від косметики до авто) ви знайдете в нашій статті.

Написання легенди бренду дозволить:

 • підкреслити унікальну торгову пропозицію;
 • сформувати «особистість» компанії чи бренду;

 • зробити бренд відчутним.

Історія бренду:

 • створює міцний емоційний зв'язок між споживачем і продуктом;

 • підвищує лояльність споживачів до компанії;

 • виділяє компанію на тлі конкурентів.

Історія бренду повинна:

 • бути цікавою;

 • відповідати концепції позиціонування;

 • гармонійно відображати унікальну торгову пропозицію;

 • враховувати особливості цільової аудиторії.

Легенда бренду може бути сформульована у вигляді вербальних або графічних елементів. Найбільший ефект принесе використання всіх інструментів для донесення легенди до споживача.

Легенда бренду

Ви отримаете

Легенда бренду: ціна залежить від таких факторів

1. Складності маркетингових цілей. Якщо потрібно значно підвищити продажі і зайняти вагому частку ринку – вартість створення легенди бренду буде вище.

2. Рівня конкуренції на ринку. Чим вища конкуренція, тим складніше придумати щось нове, знайти вільну нішу.

3. Території, на якій планується просувати продукт. Вартість легенди для регіонального бренду нижча, ніж для всеукраїнського. Якщо планується експорт за кордон – вартість буде ще вищою. Для Європейського або Азіатського ринку знадобляться додаткові дослідження, перевірка семантики слів, вивчення внутрішньої специфіки регіону і под.

Кожен проект індивідуальний. Щоб дізнатися вартість створення легенди бренду, і зрозуміти як формується ціна – натисніть кнопку «розрахувати проект» (верхній правий кут). Наш менеджер зв'яжеться з вами і обговорить усі деталі.

Розробка легенди бренду: етапи

1. Вивчення цільової аудиторії. Наші аналітики складуть портрет споживача, щоб вивчити спосіб його мислення, основні цінності, звички, стереотипи аудиторії. Приклад: дослідження споживачів морозива в Україні.

2. Вивчення конкурентів. Ми проаналізуємо бренд-легенди ваших конкурентів, щоб визначити вільні ніші. Приклад: аналіз бренд-платформ торгових марок чаю.

3. Аналіз бренд-платформи. Маркетологи компанії KOLORO складуть загальну картину плюсів і мінусів бренду, розглянуть його історію та основні характеристики, щоб сформувати позитивний образ за допомогою легенди бренду.

4. Створення 5-ти концептів легенди бренду. На цьому етапі ми безпосередньо розробляємо унікальну і захоплюючу історію, яка і стане легендою бренду. В неї будуть закладені цінності та ідеї, які є важливими для потенційного споживача і гармонійно вписуються в історію компанії.

5. Презентація замовнику 5-ти концептів і вибір одного з них.

6. Фінальна доробка обраного концепту.

Необхідно враховувати, що розробка легенди бренду неможлива без наявності чіткої концепції позиціонування та унікальної торговельної пропозиції. На основі цих елементів і розробляється бренд-легенда. Якщо ваш продукт ще не має розробленої концепції позиціонування та УТП, фахівці компанії KOLORO з радістю допоможуть вам вирішити цю задачу.

Для чого потрібна легенда бренду?

Легенда  – це розгорнутий варіант позиціонування, що розкриває унікальні якості бренду. Історію бренду використовують у всіх подальших внутрішніх та зовнішніх комунікаціях. Легенда – один з інструментів просування, а також основа рекламної концепції.

Легенда бренду допоможе вам

1. Поліпшити імідж компанії та популяризувати бренд.

2. Підвищити лояльність покупців.

3. Отримати лояльних співробітників і зміцнити командний дух компанії (корпоративна легенда бренду).

4. Завоювати довіру майбутніх партнерів і контрагентів.

5. Розширити межі бренду, збільшити обсяги продажів і частки на ринку.

6. Сприяти успішному просуванню бренду.

Корпоративна легенда

Якими бувають легенди бренду?

Суворих критеріїв і правил для створення легенди бренду не існує, кожна історія абсолютна індивідуальна.

В основі історії бренду можуть бути:

 • історичні факти – вікові традиції, історичні події, легендарні місця, історія заснування компанії, суспільно значущі події, пов'язані з брендом;

 • реальні події – достовірні події, що мали вплив на становлення і розвиток компанії;

 • казкове походження – вигадані цікаві історії, зазвичай пов'язані з походженням продукту або компанії.

Brand Story

9 моделей створення легенди бренду

1. Нарис способу життя споживача. Легенда, передає реальну життєву ситуацію, яка виникає в процесі споживання продукту. Жодних вигадок і фантазій. Приклад – кадр з життя щасливої сім'ї, яка зібралася за одним столом, щоб спробувати ваш продукт.

2. Реальна історія. Легенда заснована на історії, яка дійсно трапилася з брендом. Наприклад, відомі підгузники Pampers були придумані турботливим дідусем Віктором Міллзом для своїх онучок. Правда це чи вигадка маркетологів досі невідомо, однак легенда на всі 100% передає головну ідею бренду – турботу про найменших.

3. Спосіб життя. Відображення способу життя цільової аудиторії бренду. Приміром, фантастична легенда про Axe-ефект будується навколо фантазій і бажань ЦА продукту.

4. Фантазійна легенда. В основі історії лежить ситуація, яка практично неможлива в реальному житті. Наприклад, фіолетова корова, яка виробляє молоко для шоколаду Milka. Ця легенда підтверджує УТП Milka – альпійське молоко в шоколаді.

5. Створення настрою. У легенді акцент робиться на емоційний вплив, такий як почуття кохання, ніжності, краси, жіночності, і под. Наприклад, пристрасна реклама ТМ Корона, присвячена лімітованій леопардовій упаковці шоколаду. Або легенда бренду Raffaello – ідеального романтичного подарунку.

6. Символічний персонаж, який виступає частиною легенди. Якщо ви побачите кролика Квікі, ніяких інших асоціацій, крім гарячого какао Nesquik, у вас не виникне. Ще один приклад – популярні шоколадні цукерки Червоний і Жовтий, в яких всі відразу впізнають M&m's.

7. Акцент на технології. Комунікаційний нахил, який побудований на унікальній технології створення продукту чи використання в складі унікальних складових. Часто використовується в рекламних роликах чаю, кави, дуже актуально для алкоголю.

8. Наукові факти. Легенда, яка будується на реальних і доказових фактах. Наприклад, ТМ Рідна Роса повідомляє нам про те, що її горілка не містить гліцерину та інших шкідливих речовин – і це науково доведений факт.

9. Свідоцтва на користь продукту. Відгуки задоволених споживачів, рекомендації від відомих особистостей або масова популярність. Наприклад: 80% учасників дослідження відзначили, що зморшки і дрібні зморшки стали менш помітні, (шкіра стала чистішою, засобу вистачає на більш тривалий період і под.).

Легенда торгової марки

Що ви отримаєте, замовивши розробку легенди бренду в KOLORO?

 1. Збільшення обсягу продажів і частки на ринку.

 2. Підвищення рівня впізнаваності бренду і поліпшення іміджу компанії.

 3. Підвищення лояльності до бренду серед споживачів.

Ми розробимо для вас легенду, яку створимо конкретно для цільового споживача.

Легенди агентства KOLORO містять інструменти зняття заперечень, що робить їх більш конкурентоспроможними.

Завдяки тому, що KOLORO – агентство повного циклу, ми можемо одразу ж створити візуальні підкріплені образи для текстової легенди.

Зверніться до нас і зробіть зі свого товару бренд. Щоб замовити розробку легенди бренду напишіть нам на пошту або зателефонуйте менеджеру.

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !