Виготовлення прес-форм

Варстість виготовлення прес-форм

1000 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

 1. Способу пресування
 2. Кількості плит
 3. Типу літніковойсистеми
 4. Запасу міцності
 5. Рівня автоматизації

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Виготовлення прес-форм від компанії KOLORO

Більшість пластикових виробів промислового виробництва отримують за допомогою прес-форм. Прес-форма – це металевий пристрій для виготовлення виробів із пластику пыд час лиття під тиском. Прес-форми використовують для багатосерійного виробництва.

Якщо вам потрібна прес-форма для промислового виробництва пластикових виробів, звертайтеся в компанію KOLORO. У нас великий досвід у проектуванні прес-форм і ми гарантуємо високу якість.

Конструкція прес-форми для лиття пластмас

Прес-форма складається з двох частин – матриці (нерухома) і пуансона(рухома частина). Це частини елементів технологічного призначення, які безпосередньо контактують з формувальним матеріалом. Вони є найбільш трудомісткими деталями прес-форми з точки зору проектування, адже вони повинні дуже точно відповідати конфігурації виробів, які будуть відливатись. Елементи конструктивного значення (фіксатори, виштовхувачі, втулки тощо) забезпечують функціонування елементів технологічного призначення.

Підвід матеріалу (розплаву) здійснюється через литникову систему. Пластик подається в прес-форму під високим тиском, за рахунок чого він заповнює навіть найменші порожнини. Система охолодження сприяє швидкому затвердіння матеріалу (кілька секунд), після чого система виштовхування видаляє пластиковий виріб з оформлюючого гнізда.

Порожнини всередині прес-форми – це зворотний відбиток зовнішньої поверхні майбутнього виробу. Від точності проектування цієї частини прес-форми залежить якість кінцевого виробу.

Види прес-форм

За кількістю одночасно сформованих деталей, прес-форми бувають одномісними і багатомісними. Останні дозволяють виготовляти велику кількість дрібних деталей, збільшуючи продуктивність і знижуючи собівартість виробу.

Багатомісна прес-форма

 

Багатомісні прес-форми для виготовлення пластикових стаканчиків і ручок.

За типом експлуатації поділяються:

 • портативні (форми не фіксуються на плитах литтєвої машини і періодично прибираються для отримання готового виробу);
 • стаціонарні (виріб виймається за допомогою штовхачів без знімання з плити автомату для лиття).

Портативні прес-форми менш продуктивні і застосовуються досить рідко, тільки у виробництві невеликих партій виробів.

За розташуванням площини роз'єму виділяють прес-форми з вертикальними і горизонтальними площинами. Форми з вертикальними площинами оснащені роз'ємами на дві частини в одній площині, а форми з горизонтальними – трьома в двох площинах.

За типом литникової системи – гарячеканальні або холодноканальні. Гарячеканальні системи продуктивніші і, на відміну від холодноканальних, у них не утворюються відходи за рахунок видалення літників.

Сфери застосування

Прес-форми для лиття пластику під тиском використовуються для отримання таких виробів:

 • одноразовий посуд;

 • дитячі іграшки;

 • канцелярські товари;

 • побутові прилади і їх деталі;

 • медичне обладнання та деталі;

 • автомобільні комплектуючі;

 • багато інших виробів багатосерійного виробництва.

Також багатомісні прес-форми використовуються для виготовлення дрібної швейної та меблевої фурнітури, кришок, пробок та інших дрібних деталей.

Прес-форми для пластикових виробів

Етапи виготовлення прес-форми

Спочатку наші фахівці отримують від замовника необхідну інформацію про кінцевий виріб: габарити, форма, матеріал і передбачуваний тираж. Для виготовлення прес-форми необхідно мати 3D-модель самого виробу. Без неї неможливо отримати точну прес-форму. По можливості, замовник надає креслення, 3D-модель виробу, готовий зразок або його фотографію. За необхідності, друкується прототип виробу для того, щоб оцінити і протестувати майбутній виріб до запуску багатосерійного виробництва.

1 етап: створення 3D-моделі прес-форми

На основі 3D-моделі виробу проектується прес-форма. Сучасне програмне забезпечення дозволяє моделлерам автоматизувати процес проектування, що забезпечує надійність та міцність конструкції з урахуванням її інтенсивної експлуатації.

2 етап: виготовлення і складання деталей прес-форми

3D-модель прес-форми розділяється на окремі частини, кожна з яких виготовляється окремо з якісної сталі на високоточному верстаті з сучасним програмним забезпеченням. Після цього всі деталі збираються в готову прес-форму.

3 етап: тестовий відлив

Прес-форма виготовляє перший примірник виробу. Він проходить перевірку на точність, якість і виявляються вади.

4 етап: доопрацювання прес-форми

У разі виявлення неточностей, прес-форма допрацьовується. Після остаточної перевірки прес-форми і внесення всіх правок, замовник отримує повний комплект документації на прес-форму (3D-модель, інструкцію з експлуатації тощо).

Прес-форма для стільця

Прес-форма для пластикового стільця

Особливості проектування прес-форм

Проектування прес-форми – це складний процес, який вимагає від моделлера високого рівня професіоналізму. Крім того, прес-форма складається з безлічі дрібних деталей, які повинні ідеально прилягати один до одної. Прес-форма повинна виробляти ідентичні вироби навіть після безлічі відливів. Тому її потрібно проектувати з урахуванням зносу матеріалу. Для підвищення довговічності, прес-форми можна хромувати.

Створюючи прес-форми, інженер повинен вибрати найбільш оптимальний перетин майбутнього виробу, створити схеми розташування гнізд і продумати ливникову систему, а також систему охолодження і виштовхування.

Професіонали, які мають досвід у розробці прес-форм, можуть швидко реалізувати етап проектування.

Прес-форма: ціна

Вартість виготовлення прес-форми розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності виробленого. Чим вона вища, тим більше часу йде на виготовлення прес-форми, і, відповідно, підвищується вартість.

Замовити прес-форму в Україні ви можете в нашій компанії. Ми гарантуємо високу точність виробів, довговічність експлуатації і технічну досконалість наших прес-форм!

Контактная інформація:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !