Виробництво упаковки

Варстість виробництва упаковки

1000 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

  1. Технології друку
  2. Матеріалів
  3. Особливостей оригінал-макету

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Виробництво упаковки від компанії KOLORO

Упаковка товару – один із найважливіших стратегічних інструментів і головний канал комунікації зі споживачем. Розробка упаковки – ефективної і естетичної – складний і тривалий процес, який задіює безліч фахівців у сфері маркетингу, дизайну, психології, менеджменту, копірайтингу та ін.

Якісна і красива упаковка дозволяє завоювати увагу і лояльність цільової аудиторії, розкриває і демонструє споживачеві основні конкурентні переваги бренду, акцентує увагу і підкреслює його цінності.

Саме тому виробники приділяють багато уваги і важко працюють над оформленням товару. Однак розробка упаковки і її дизайну – це ще не все.

Необхідно якісно втілити дизайнерський задум в життя: зберегти оригінальні кольори, форму, передати всі задумані ефекти або рельєфність і под.

Тому важливу роль відіграє безпосереднє виробництво упаковки. Від якості друку, матеріалів, обраних для виробництва тари, ергономічності і естетичності залежатиме успіх вашого товару на ринку. Бажаєте стати успішними лідерами ринку, брендом «з короною на голові» подбайте про те, щоб ваша упаковка відповідала цьому статусу.

Производство упаковки

 

Розробка упаковки

Професійна розробка упаковки і ретельно продуманий дизайн – ключові чинники успіху на шляху завоювання уваги і симпатій споживачів.

Вимоги, що висуваються до упаковки:

1. Візуальна естетичність. Дизайн упаковки та етикетки повинен бути привабливим і підштовхувати споживача до здійснення покупки.

2. Тактильна відповідність. Висока якість виробництва і друку упаковки, матеріали, розміри і ергономічність тари збільшують ймовірність здійснення споживачем покупки.

3. Емоційність – яскраве та оригінальне оформлення, гарний дизайн дозволяють створити міцний емоційний зв'язок з цільовою аудиторією.

4. Функціональність – розробляючи упаковку, створюючи нестандартний дизайн, не варто забувати і про основну її функцію – зберігання товару і захист його від зовнішнього впливу.

5. Відповідність фірмовому стилю компанії. Упаковка повинна бути одним з атрибутів бренду, частиною загальної маркетингової концепції. Це підвищує впізнаваність бренду, зміцнює його репутацію і позиції на ринку.

Грамотна розробка упаковки дозволяє:

1. Яскраво відобразити концепцію позиціонування бренду і продемонструвати головні конкурентні переваги продукту, виділяючись серед величезної кількості конкурентів.

2. Розкрити місію компанії та відобразити головні цінності бренду.

3. Презентувати споживачеві основні функціональні особливості продукту.

4. Додати продукту емоційне забарвлення, створити емоційний зв'язок між цільовою аудиторією і брендом.

Розробка дизайну упаковки

Виробництво упаковки

Розробка й виробництво упаковки – питання актуальне для кожного «гравця ринку». Виробники постійно дивують аудиторію яскравими, нестандартними та просто красивими дизайн-концепціями оформлення товару. Однак головна проблема полягає в тому, що втілюючи концепцію в життя після виготовлення упаковки – вона виглядає не так красиво як очікувалося, оскільки технологічність і ергономічність тари була не продумана або недостатньо опрацьована в дизайн-проекті, або ж були обрані не ті матеріали, не той вид друку. Для того, щоб уникнути цього, необхідно вибрати дійсно професійного виконавця.

Виробництво упаковки – це процес створення всіх складових елементів якісної і красивої «обгортки» товару:

1. Етикетка на упаковку або наклейка (одностороння, паперова етикетка-сендвіч або самоклеюча);

2. Безпосередньо упаковка – картонна, пластикова, скляна, паперова, поліпропіленова та ін.

3. Елементи декоративного оформлення – лейбли, фіксатори, шнурівки, тримачі та інші корисні деталі.

4. POS-матеріали – рекламно-інформаційні матеріали для просування компанії та бренду.

Виробництво упаковки складається з наступних етапів:

- вибір і опис різних варіантів технології виробництва упаковки;

- пошук оптимального виробника за такими характеристиками: якість, технологічність, логістика, ціна та ін;

- розробка оригінал-макету майбутньої тари;

- контроль виробничого процесу, виготовлення тестового накладу, внесення коригувань і доробка неточностей оформлення товару;

- затвердження еталону упаковки, який необхідний, щоб виготовити пробний тираж;

- передача паспорту упаковки співробітникам відділу постачання та вхідного контролю.

Брендингове агентство KOLORO пропонує вам унікальну можливість виготовлення першого пробного накладу упаковки! Ми володіємо власною базою даних технологічних можливостей всіх виробників України і РФ! Це дозволяє нам створювати упаковку і тару, концепт яких міг би здатися вам фантастичним!

Друк етикеток

Виготовлення упаковки з нами – це простий і приємний процес. Ми надамо вам допомогу в розробці упаковки, створимо вашу унікальну технологічну «родзинку», максимально передамо візуальний і емоційний задум дизайн-концепції.

Послуга «Виробництво упаковки» для тих, у кого немає можливості роз'їжджати Україною, Росією і країнами СНД для пошуку і виготовлення перших відбитків, а також підбору оптимальної для концепту передачі кольору на друкарських машинах – оскільки ми можемо зробити всю технічну роботу за вас. А також для всіх, хто бажає крокувати разом з часом і отримувати ззовні свіжу інформацію про нові технологічні можливості!

Друк упаковки

Друк упаковки – привабливої і водночас функціональної – першочергове завдання кожного виробника.

Найпопулярніший матеріал для друку упаковки – спеціалізований мікрогофрокартон. Він відповідає останнім вимогам міцності і жорсткості, стійкий до механічних пошкоджень та вологи, крім того, має привабливий зовнішній вигляд.

Друк картонної упаковки складається, зазвичай, з двох-трьох надійно з'єднаних між собою шарів. Упаковка з мікрогофрокартону володіє певними перевагами, головні з яких: міцність, надійність, легкість і привабливість.

Картонна упаковка застосовується практично у всіх сферах виробництва.

Друк картонної упаковки використовується для великих і для малогабаритних товарів:

- упаковка для кондитерських виробів, коробки для чаю, кави та ін.

- упаковка для алкогольної продукції, святкове оформлення пива або вина;

- для автозапчастин та електроніки;

- для побутової хімії і фармацевтична упаковка;

- упаковка для косметики та текстильних виробів та багато іншого.

Виробництво упаковки

Завдяки співпраці з брендинговим агентством KOLORO ви отримуєте:

1. Кращу ціну на свій виріб, завдяки нашим налагодженим партнерським відносинам з найбільшими виробниками поліграфії і упаковки в СНД.

2. Упаковку з унікальною технологічною родзинкою.

3. Багато нової та корисної інформації, а також «допінг» для розвитку ваших персональних відділів маркетингу, менеджменту, постачання та вхідного контролю.

Ми допоможемо Вам створити упаковку не тільки оригінальну, але і функціональну, упаковку, яка стане найсильнішим знаряддям завоювання споживача і потужним стимулятором продажів!

Брендингове агентство KOLORO, завдяки своїй технологічній базі виробництва і спеціалізації на розробці упаковки лікеро-горілчаної продукції, створення дизайну етикеток винної продукції і винно-горілчаної продукції, створює найнеймовірніші, унікальні і неповторні геометрії пляшок, винні етикетки, універсальні ковпаки, наклейки на горілку і багато іншого.

Створіть сміливу, яскраву і просто чарівну «королівську» упаковку для свого «титулованого бренду»!

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !