Брендинг (розробка бренду)

Варстість брендингу (розробки бренду)

8000 USD

термін виконання : 60 днів

Від чого залежить ціна

 1. Потрібна розробка брендбука
 2. Комерційні цілі, які ставить перед собою компанія
 3. Конкуренція у сфері

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

Створення бренду в KOLORO це:

Брендинг – процес створення і розвитку бренду. Він складається з усіх етапів: від створення продукту до просування та реклами. Брендинг передбачає:

 • роботу над удосконаленням продукту;

 • підвищення престижності бренду;

 • відповідності бренду вимогам ринку.

Брендинг повинен створювати попит у споживачів на товари та послуги. Основні цілі брендингу – популяризація компанії або бренду, підвищення впізнаваності бренду, зростання продажів і прибутку. Якщо працювати з брендом правильно – споживачізаплатять більше, бо вважатимуть бренд гідним.

Замовити розробку бренду ви можете в KOLORO. Давайте завойовувати світ разом!

Послуги брендингу

Ви отримаете

Створення бренду: етапи

 1. Аналіз ринку, конкурентів і потенційної ЦА. На даному етапі необхідно виявити актуальні потреби цільової аудиторії та створити попит. Для цього необхідно провести аналіз останніх тенденцій ринку. Розробка торгової марки матиме  аналітичну основу. Приклад: Дослідження ринку твердого сиру в Україні.

 2. Аудит компанії і портфеля власних брендів. На цьому етапі ми збираємо всю інформацію про компанію-замовника.

 3. Неймінг та реєстрація ТМ. Розробка назви, яка буде відповідати концепції позиціонування нового бренду. А також перевірка на унікальність і консалтинг з реєстрації торгової марки. Приклад: Розробка назви парасолькової торгової марки «Гримучая смесь».

 4. Створення логотипу та фірмового стилю (для компаній). Приклад: Розробка фірмового стилю для компанії «Развитие».

 5. Створення дизайну упаковки з логотипом (FMCG). Брендинг упаковки допоможе розкрити всі переваги товару, розповісти його історію. Приклад: Розробка дизайну упаковки й етикетки для ТМ «Инделика».

 6. Створення вербальної складової: легенда бренду, слоган, що підкріплюють тексти та інфографіка (які спонукають до першої та повторної купівлі). Приклад: Створення унікального торговельної пропозиції для горілки «Ледяной родник».

 7. Розробка брендбуку і гайдлайну. Ми створимо керівництво, що описуватиме головні елементи бренду: місію, позиціонування, цінності бренду і філософію компанії. Документ систематизує ідеологічні елементи торгової марки, створює комплексну картину бренду і дає докладні рекомендації щодо його застосування. Тут також описані всі канали і способи маркетингової комунікації з цільовою аудиторією.

 8. Побудова стратегії просування бренду на період від 1 до 3 років.

 9. Моніторинг бренду та оцінка ефективності проведених заходів.

Розробка фірмового стилю

Брендинг: ціна залежить від таких факторів

 1. Потрібна розробка брендбука. Якщо розробка брендбуку не потрібна і достатньо 3 варіантів візуалізацій фірмового стилю (плюс логотип у векторі) - вартість брендингу буде істотно нижчою.

 2. Комерційні цілі, які ставить перед собою компанія перед початком розробки бренду. Чим вони амбітніші – тим вища вартість брендингу.

 3. Конкуренція у сфері, для якої KOLORO буде розробляти бренд. Чим вище конкуренція, тим складніше придумати цікаве позиціонування.

 4. Якщо потрібно купляти дослідження у сторонніх компаній — вартість брендингу буде вище.

 5. Загальна кількість елементів, які входять в брендбук. Наприклад, якщо крім фірмового стилю потрібен дизайн фасаду будівлі — вартість буде вищою.

Брендбук Scotch and Soda

Брендинг: розробка нової ТМ

Брендинг – процес розробки і просування товару на ринку, створення міцного емоційного зв'язку з цільовою аудиторією. Цей зв'язок ґрунтується на актуальних цінностях торгової марки. Брендинг – це комплекс заходів, спрямованих на створення цілісного образу та іміджу продукту, затребуваного споживачем.

Корпоративний брендинг

Брендинг компанії, яка працює в сфері послуг

Цілі брендингу

 1. Створення позитивного образу продукту в очах споживача, відповідно до його цінностей.

 2. Формування системи комунікацій торгової марки зі споживачем.

 3. Розробка концепції позиціонування бренду на ринку.

 4. Створення візуальної і вербальної ідентифікації продукту.

 5. Визначення концепції рекламної кампанії та рекламних носіїв.

Розробка бренду

Розробка бренду компанії - интер'єр та фасад магазину косметики MAC

Брендинг: завдання

 • підкреслити конкурентні переваги та цінності товару;

 • розкрити емоційну складову бренду;

 • створити зв'язок між товаром і споживачем;

 • зробити образ бренду індивідуальним, не схожим на інших.

Інструменти брендингу дозволяють зробити товар кращим, зацікавити споживача, змусити його купити що-небудь, і полюбити бренд. Тому, коли людина приходить у студію брендингу, вона повинна точно знати, якого результату вона хоче досягти, і що є її кінцевою метою. Бажано, щоббажання формулювалися в цифрах. Наприклад, підвищити продажі на 10%, впізнаваність на 15, збільшити частку ринку на 3,5%.

Фірмовий стиль

Корпоративний брендинг для пекарні

Навіщо потрібен брендинг?

1. Брендинг визначає сприйняття якості товару. Один і той самий товар в різній упаковці, що представляє різні торгові марки виробників, в очах аудиторії буде мати різну значимість.

2. Зрозумілість і популярність бренду кардинально змінює сприйняття однієї і тієї ж одиниці товару. Бренд формує додаткову цінність, виражену в грошовому еквіваленті. Він збільшує вартість і активи торгової марки.

3. Бренд – емоційно-психологічний тригер. Зовнішній вигляд продукту, його назва створюють емоційний зв'язок бренду з аудиторією. Образ бренду викликає у споживача низку вражень і асоціацій. Це називається «точкою прив'язки» до торгової марки. Споживачі запам'ятовують не сам продукт, а те, яке враження він справляє, його рекламний образ.

4. Брендінг допомагає розрізняти і вибирати. Велика частина споживачів прагнуть обрати товар швидко. При цьому вони вибирають ту торгову марку, якій довіряють. Також перевага віддається маркам, про які весь час чують, надійним і відомим. Вибрати товар на основі його якості або раціональних характеристик досить складно, якщо ви не експерт у цій справі. Тут на допомогу приходять бренди з їх переконливим УТП (унікальна торгова пропозиція). Зробити вибір стає набагато легше.

Послуги брендингу надає KOLORO. Ми створюємо бренди мрії!

Брендинг - створення логотипу

Логотип − брендинг косметичної продукції

Що ви отримаєте замовивши брендинг в KOLORO?

 1. KOLORO розробить бренд, який повністю відповідає цілям компанії.

 2. Назва, логотип та слоган будуть цілком унікальними. Всі символи можна буде зареєструвати ТМ. Крім того, ми створимо візуальний і вербальний образ, який виділиться на тлі конкурентних ТМ.

 3. Компанія KOLORO  консультує з питань реєстрації ТМ. З нами бюрократична тяганина зведеться до нуля.

 4. Разом з створенням бренду ми розробимо гайдлайн з детальною інструкцією щодо використання всіх елементів бренду. Також у нього ми внесемо легенду бренду і позиціонування.

 5. Разом з чином бренду ми розробимо стратегію розвитку бренду. Вона допоможе вам зрозуміти, хто є ЦА бренду і як працювати з нею надалі. Також KOLORO підтримає компанію під час виведення бренду на ринок.

Команда брендингового агентства КОLORO знає, як створити і зберегти у споживачів дбайливе ставлення до бренду на довгі роки! Тому, сміливо вивчайте наші роботи і звертайтесь до нас щоб замовити брендинг для свого проекту!

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !