Масштабний фото-квест від брендінгового агенства KOLORO з 6 по 13 жовтня 2013 року!

Масштабний фото-квест від брендінгового агенства KOLORO з 6 по 13 жовтня 2013 року!

Категория: Журнал

11 / 11 / 2014

3640 просмотров

5 3.8 5

Фото-квест «Живи!» Від брендінгового агентства «KOLORO» зумів поєднати в собі світ театру, дизайну та фотографії!

Приготуйте свої фотоапарати і налаштуйтеся на креативний настрій! Гряде черговий ФОТО-КВЕСТ від компанії KOLORO! В такому цікавому форматі заходу Ви точно ще не брали участь!

Королі дизайну, покровителі театру і майстри фотографії дружно зберуться в одному місці – на сьомому за рахунком фестивалі «Живи!», який відбудеться в жовтні цього року на загадковому кримському мисі Тарханкут!!!

Яскравий елемент фестивалю - фото-квест, який влаштовуємо МИ - активне, прогресивне, в міру скромне і безмежно креативне брендінгове агентство - «KOLORO»! Розфарбуй уяву разом з нами і нашими друзями! Колорит має величезний досвід проведення заходів подібного масштабу, і проводить їх з радістю, повною віддачею і прагненням до вдосконалення кожного нового кроку!

photo-quest від KOLORO, photo-quest, ФотоКвест, колорит, квест, конкурс, фото, ФотоКвест, фотографія, фотографія, Харків, Харків, Kharkiv, Ukraine, Crimea, Tarhankut, koloro, KOLORO, Тарханкут, Крим, Крим, Україна, Україна, театр, дизайн, живи, фестиваль, жовтень, жовтень


Партнери заходу:

Проект АРТ-ДАЧА

Фото-конкурс, photo-quest, ФотоКвест, колорит, квест, конкурс, фото, ФотоКвест, фотографія, фотографія, Харків, Харків, Kharkiv, Ukraine, Crimea, Tarhankut, koloro, KOLORO, Тарханкут, Крим, Крим, Україна, Україна, театр, дизайн, живи, фестиваль, жовтень, жовтеньОрганізатори фестивалю ЖИВИ! - проект Арт-дача - міжнародний проект, присвячений різним формам творчої комунікації. У його творців вийшло об'єднати кардинально різні, але в той же час дуже близькі по духу світогляду - театралів і дизайнерів! Вже протягом багатьох років АРТ-ДАЧА об'єднує людей, які "хворіють" мистецтвом, а точніше сказати, лікують навколишній світ за допомогою мистецтва! Проект створює нові форми взаємодії різних творчих напрямків. А саме: виставки театральних плакатів, експериментальні вистави та майстер-класи. Проект АРТ-ДАЧА бере участь в міжнародних культурних фестивалях і вже 7 рік поспіль проводить власний театрально-дизайнерський фестиваль - «ЖИВИ!».

Цього року KOLORO в творчому пориві з'єдналася з Арт-Дачею, в результаті чого вийшла зовсім гримуча суміш! У цьому році на фестивалі зберуться не тільки дизайнери і театрали, а й фотографи! Осінь обіцяє бути спекотною!

https://artdacha.org

Інтернет-журнал "PALINDROME"

онлайн журнал , photo-quest, ФотоКвест, колорит, квест, конкурс, фото, ФотоКвест, фотографія, фотографія, Харків, Харків, Kharkiv, Ukraine, Crimea, Tarhankut, koloro, KOLORO, Тарханкут, Крим, Крим, Україна, Україна, театр, дизайн, живи, фестиваль, жовтень, жовтень

Головний молодіжний журнал Харкова, завжди готовий підказати своїм читачам, де і як можна яскраво і весело провести вільний час! Як дихати на повну і переживати незабутні відчуття, відчуваючи себе молодо! Де в Харкові можна вгамувати свій голод, де з шиком розслабитися і набратися драйву, а де знайти відмінний подарунок. Журнал «Palindrome» завжди підіймає настрій і зачіпає життєво важливі для молоді теми.

https://palindrome.com.ua

Фотошкола "МЦФ"

Харківська фотошкола, photo-quest, ФотоКвест, колорит, квест, конкурс, фото, ФотоКвест, фотографія, фотографія, Харків, Харків, Kharkiv, Ukraine, Crimea, Tarhankut, koloro, KOLORO, Тарханкут, Крим, Крим, Україна, Україна, театр, дизайн, живи, фестиваль, жовтень, жовтень

Харківська фотошкола "МЦФ" - це, в першу чергу, місце творчого спілкування. Всі заняття проходять в мультимедійному класі, повністю обладнаному для комфортної роботи. На великому екрані учні переглядають тисячі фотографій, аналізують, думають, дискутують ... У фотошколі вивчають великих майстрів, переглядають домашні завдання і виправляють помилки не просто, як відбиток миті, а як щось більш змістовне, що залишиться актуальним і для нащадків. Це головна їхня перевага перед іншими школами, де все відбувається в задушливих студіях і все концентрується на одній людині.

Для фотошколи не важливий пафос, там просто хворіють фотографією і прагнуть поширювати цей вірус краси серед таких же. У фш МЦФ є багаторічний досвід викладання, вивірена програма, відшліфовані уроки, гігатонн матеріалу, за плечима тисячі зроблених фотографій і більше сотні студентів ...

Все навчання побудовано на трьох китах: техніка, композиція, постобробка. Вивчивши базові принципи, накопичивши термінологію і знання, ви поступово зісковзує до таких цікавими непростим поняттям, як жанрова фотографія, вироблення свого стилю, порушення правил і т.п.
Викладачі школи «Мистецтво Цифрової Фотографії» чітко розуміють важливість і «життєву» необхідність того, що кожен студент повинен практикувати свої знання. Це реалізується таким чином: перше - ви постійно виконуєте домашні завдання, відпрацьовуючи тему, яку «підняли»; друге - ми влаштовуємо зйомку або на вулиці або прямо в класі; третє - ми обов'язково працюємо в студії, вивчаючи студійне світло, студійний портрет. І нарешті - в нашому закритому форумі, куди мають доступ тільки студенти і випускники фотошколи, ми продовжуємо наше спілкування і підтримку.

https://digitalphotoart.com.ua


Вже багато років поспіль фестиваль «Живи!» Посеред прохолоди осені дарує можливість театралам та дизайнерам на мисі Тарханкут окунутися в оксамитове кримське сонце! У цьому році на фестивалі заплановано кілька нововведень - масштабний ФотоКвест і професійний майстер-клас для фотографів! Прямо під час роботи театрального форуму, під час створення дизайнерами нових концептів оформлення театральних афіш, під час пошуків акторами нових образів і джерел натхнення ... При повній свободі відчуттів і дій!

Фестиваль фотографій, photo-quest, ФотоКвест, колорит, квест, конкурс, фото, ФотоКвест, фотографія, фотографія, Харків, Харків, Kharkiv, Ukraine, Crimea, Tarhankut, koloro, KOLORO, Тарханкут, Крим, Крим, Україна, Україна, театр, дизайн, живи, фестиваль, жовтень, жовтень

Фото-квест "Живи!", що проводиться в настільки творчому середовищі талановитих людей - дизайнерів, акторів і професійних фотографів - відмінний урок і навіть подарунок, як для початківців, так і для досвідчених фотографів! Протягом тижня, з 6 по 13 жовтня 2013 року, у Вас буде можливість проявити талант і показати всьому світу свій потенціал, адже, якщо ви талановиті, завдяки цьому конкурсу Ваші роботи ні в якому разі не залишаться непоміченими!

Наш фото-квест - захоплююче творче змагання з тематичної фотографії. Вам всього лише потрібно проявити свою майстерність, і зробити креативні (наповнені творчим натхненням) кадри на задані теми. Тиждень творчої гри, МОРЕ незабутніх емоцій, маса нових знайомств, джерело корисних знань і цінні призи у фіналі конкурсу!

Крім того, кращі роботи учасників фото-квесту будуть представлені на виставці фотографій в одній з найпопулярніших арт-галерей міста Харкова! Це відмінний шанс для фотографів заявити про свої таланти!

Фестиваль «Живи!» - це не просто відпочинок для творчої людини в Криму. "Живи!" - це оригінальний конкурс плакатів, захоплюючі театральні постановки, майстер класи від популярних акторів театру з усього світу і навчання майстерності у гуру фотографії та дизайну! VII Міжнародний театрально-дизайнерський фестиваль «ЖИВИ!» - наповну зарядить вас творчою енергією і життєвим азартом! Наповни свою життя яскравими фарбами і незабутніми моментами! Приймай участь в фото-квесті «Живи!» Від брендінгового агентства «KOLORO»!


Більш детально про фестиваль "Живи!" читайте тут: https://artdacha.org/future

Про умови прийняття участі в фото-квесті тут:https://artdacha.org/festival-zhivi-2013

Телефони для довідок - вот: +38-(066)-128-20-64, +38-(097)-943-86-08 и +38-(093)-067-74-82

Сторінка конференції ВКонтакте - тут:https://vk.com/jivi_foto_2013

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Кристина

Маркетолог

5 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !