Ділимося любов'ю і розкриваємо секрет успіху KOLORO

Ділимося любов'ю і розкриваємо секрет успіху KOLORO

Категория: Журнал

16 / 03 / 2016

2252 просмотров

4 5 5

Нещодавно в своєму блозі ми писали про те, що переїхали до Києва і розмістилися в затишному офісі в самому центрі міста. З тих пір пройшло майже чотири місяці, і в нашій компанії відбулося багато змін. І головна з них - це набір шести нових співробітників, які допомагають робити KOLORO ще краще для наших клієнтів.

Ми щиро впевнені, що сильна команда - головний фактор успіху для будь-якої компанії. І в KOLORO ми завжди намагаємося створити таку атмосферу, яка сприятиме розвитку співробітників на благо компанії та наших клієнтів.

Сьогодні в нашому київському офісі ми проводили невелике опитування серед співробітників. Його мета - нагадати самими собі, заради чого ми працюємо, і познайомити вас, наших читачів, з людьми, які роблять світ трішки краще кожен день.

Отже, наші співробітники відповідають на питання: «Чому вам подобається працювати в KOLORO?»

Олександр, SEO-фахівець

Олександр, SEO-фахівець

Мені подобається займатися поточними проектами компанії, покращуючи і розвиваючи їх. Доводиться виконувати деякі різні нетривіальні завдання, які вимагають нестандартних рішень. Це дає мені можливість вчитися і розвиватися. В процесі роботи я спілкуюся з професіоналами своєї справи, які розуміють про що йде мова буквально з півслова, що дозволяє реалізувати всі на кращому рівні.

Юрій, менеджер з продажу

Юрій, менеджер з продажу

Я люблю свою роботу, тому що тут молодий позитивний і дружний колектив. А також керівництво, яке завжди вислухає і допоможе. Наша компанія стрімко розвивається, і це дає мені можливість розвиватися разом з нею. Кожен день я виконую всі нові і нові завдання, завдяки яким сам стаю краще. Робота в KOLORO - це перспективно і дуже престижно.

Інна, копірайтер

Інна, копірайтер

Сьогодні я працюю в брендинговому агентстві KOLORO і тільки тепер відчуваю себе на своєму місці. Переважно я займаюся тим, що у мене добре виходить – візуалізацією інформації. Крім того, я пишу статті, а письменство – це важлива частина мого життя. Написати щось вартісне, що виведе на перше місце раціональне мислення, що змінить світ або хоча б життя однієї людини – моя мрія. Кожен день, приходячи на роботу, я вчуся, розвиваюся і самовдосконалююсь. До того ж, люди, з якими я працюю – чудові, мені з ними дуже пощастило. Сподіваюся, вони теж мною задоволені!

Артемій, керувати проектів

Артемій, керувати проектів

Я люблю свою роботу, тому що тут створені всі умови для професійного розвитку. У компанії дуже хороші перспективи і море цікавих завдань. Крім того, тут я зустрів багато цікавих людей, наших клієнтів і отримав великий досвід спілкування. Окремої згадки стоїть наш колектив. Мені подобається працювати в середовищі таких талановитих молодих фахівців. І, мабуть, найголовніше, робота в нашій компанії допомагає принести реальну користь світу.

Вікторія, копірайтер

Вікторія, копірайтерДля мене робота в компанії KOLORO - можливість розвиватися і самовдосконалюватися, відточувати професійні навички, відкривати для себе нові горизонти і можливості. Я можу реалізувати свій творчий потенціал, виконуючи завдання, які вимагають креативності та нестандартного мислення.

Ми в KOLORO сподіваємося, що наші нові співробітники залишаться з нами надовго, допоможуть нам розвивати компанію і доб'ються великих висот!

Цінуйте, любіть і розвивайте свою команду!


У нашому блозі ми регулярно пишемо про життя компанії, висвітлюємо новини ринку і додаємо цікаві матеріали на тему створення брендів, маркетингу та дизайну. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Дарья Таран

Маркетолог

4 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !