Ми з вами вже 2192 дня - сьогодні KOLORO 6 років!

Ми з вами вже 2192 дня - сьогодні KOLORO 6 років!

Категория: Журнал

01 / 04 / 2016

1976 просмотров

6 5 5

Сьогодні у нас день народження - брендінговому агентству KOLORO виповнюється 6 років! До речі, в честь цього у нас навіть є конкурс.

Сьогодні перше квітня і ми не хочемо нікого втомлювати нудною статистикою. Тому лише коротко познайомимо вас з нашим полем діяльності, яке дуже і дуже широке. Наприклад, ось таке :)

день народження koloro

Шість років ми не сиділи склавши руки. Ми створювали нові бренди і оновлювали існуючі. Придумували сотні дизайнерських концептів, а відбирали тільки кращі. Ми проводили дослідження, і кожен день дізнавалися щось нове. Становили унікальні стратегії просування для наших клієнтів і допомагали їм досягти успіху.

Жоден день у нас не обходиться без креативного слогана. Ще ми вчилися один в одного, будували плани, сміялися, переїжджали і облаштовували наш офіс, разом вирішували проблеми, прагнули до ідеалу, і, звичайно, йшли до своєї мрії.

Ми розширили як територіально, так і за рахунок появи нових людей. Тільки з листопада ми набрали ще 7 нових креативних співробітників, з якими ви можете познайомитися тут. А в кінці березня до нас приєдналися ще два! Ми їх всіх любимо і живемо дружною командою, де один за всіх і всі за одного!

день народження колоро

Всіх своїх читачів ми теж вітаємо з нашим днем ​​народження! Цей блог ми ведемо спеціально для вас. Ми вдячні вам за зворотний зв'язок і будемо намагатися ставати ще краще. Адже без вас не було б і нас.

В На честь дня народження ми доручили кожному співробітнику загадати бажання на прийдешній рік! Зберемо всі побажання в коробку, а в наступному році обов'язково напишемо, що у кого збулося! Пропонуємо і вам взяти участь - пишіть нам на пошту, щоб ви хотіли поліпшити в нашій компанії, які у вас є побажання з приводу нашої роботи або якими ви бачите нас в майбутньому. Можете і просто нас привітати - ми будемо дуже раді!

у koloro день народження

Нагадуємо вам, що в кінці минулого року ми переїхали з чудового міста Харкова до столиці! У Києві ми влаштувалися в самому центрі на вулиці Трьохсвятительській 5/1-А - в трьох хвилинах від Майдану Незалежності. Приходьте на чашечку чаю або кави! Чекаємо наших добрих знайомих і кличемо в гості майбутніх партнерів!


Контактна інформація:

 

hi@koloro.ua

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Инна Дитяшова

Копирайтер

6 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Выберите удобный вам мессенджер:
- Оценка готовности вашего проекта
- Построение плана работ
- Цены и Сроки

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !