Як вибрати і де шукати фрилансерів. Біржі Freelance

Як вибрати і де шукати фрилансерів. Біржі Freelance

Категория: Менеджмент

29 / 10 / 2012

12087 просмотров

17 3.7647058823529 5

Як вибрати і де знайти фрілансера? Як відрізнити любителя від професіонала і знайти грамотного фахівця для виконання проекту? Про це - читайте в нашій статті!

Почнемо з того, хто такий фрілансер:


Фрілансери- це віддалені співробітники або працівники, які виконують проекти в домашніх умовах і зв'язуються з керівником проекту (замовником) за допомогою Інтернету. Фрілансер - слово давнє, ще за часів Середньовіччя в англомовних країнах так називали людей-найманців, які за винагороду готові були боротися за будь-яку з ворогуючих сторін.

Найбільше число фрілансерів працює в сфері програмування, веб-дизайну, дизайну упаковки і дизайну логотипу, копірайтингу, неймінгу, журналістики, SEO-оптимізації та перекладу. Співпраця з фрілансерами, як правило, набагато вигідніше для компаній, ніж наймання постійного співробітника в штат підприємства. Однак, співробітництво з фрілансером має і свої недоліки, головними з яких являются ризик неякісного виконання робіт або невиконання роботи в строк. Перше питання, яке виникає при виборі фрілансера: як відрізнити любителя від професіонала і знайти грамотного фахівця для виконання проекту?

Де знайти фрілансера, Хто такий фрілансер, дизайнер фрилансер, фрілансер, блог фрілансера, віддалена робота, фріланс, робота через Інтернет, freelance, freelancer, сайт фрілансерів, free-lance.ru, freelance. ru, як вибрати фрілансера, де знайти фрілансера, робота фрілансера

Як вибрати фрілансера?


Існує кілька може бути навіть злегка банальних, рад для компаній, які знаходяться в пошуку фрілансера. І так, що ж все-таки відрізняє любителя від професіонала?

Досвід: наявність досвіду у фрілансера - це дуже важливий фактор при виборі виконавця. Наймаючи фрілансера, ви не можете подивитися на майбутнього співробітника і повноцінно оцінити наскільки він вам підходить. В цьому випадку розповісти про фрілансерів зможе тільки його портфоліо - приклади його робіт. Тому обов'язково попросіть у претендента показати його портфоліо або список виконаних робіт з посиланнями на публікації!

Ім'я: при спілкуванні фрілансери, як правило, використовують не повне ім'я, а нік (псевдонім). В такому випадку ви можете пошукати його повне ім'я та прізвище в додаткових даних, однак, якщо вам не вдасться добути такої інформації, то варто насторожитися. Професіонали і грамотні фахівці, найчастіше, навпаки всюди вказують своє повне ім'я, і ​​не прагнуть його приховати!

Мова: якщо фрілансер в бесіді з вами вживає сленгові слова і використовує специфічну лексику, то краще припинити з ним спілкування, швидше за все, що у нього немає досвіду роботи з компаніями і справи з ним не зробиш. Поганий копірайтер видасть себе граматичними помилками!

Читання технічного завдання (ТЗ): коли фрілансер вам задає дурні питання або велика кількість уточнюючих питань, які ретельно прописані і розібрані в технічному завданні, задумайтеся! Це не професіонал!

Фінансові питання: грамотний фахівець, звичайно, поцікавиться фінансовим боком справи, але тільки після того як будуть розглянуті всі деталі проекту. Якщо ж ваше знайомство починається з «виставлення рахунку», то краще його припинити!

Терміни: при співпраці з віддаленими розробками обов'язково укладайте з ними договір, в якому обов'язково вкажіть терміни виконання робіт і штрафні санкції за порушення термінів. Так ви убезпечите себе від ризику зриву проекту.

Грамотні питання: досвідчений фрілансер завжди ставить багато питань, але питань по суті. Задає питання, відповіді на які будуть цікаві і вам! Саме цей критерій дозволяє легко обчислити дилетанта.

Ввічливість: фахівець своєї справи завжди буде з вами гранично ввічливий і тактовний. Він усвідомлює, що ви його або потенційний клієнт, або роботодавець.

Невизначеність: невизначеність згубна для вашого проекту, тому відповіді фрілансера повинні бути конкретними і чіткими, особливо якщо це стосується термінів виконання робіт. Таких фраз як «зробити можна все, був би час» не повинно бути ні в якому разі! Все повинно бути гранично ясно.

Рекомендації від інших людей: не зайвими будуть рекомендації від інших людей, ви можете, запитати поради у знайомих, які вже користувалися послугами цікавлячих вас фрілансерів або почитати про них відгуки в блогах.

Де знайти фрілансера?


Існує три основні варіанти пошуку фрілансерів:

 • біржі праці фрілансерів;
 • форуми;
 • застосування власних веб-ресурсів для публікації вакансій;

Біржі фрілансерів


На біржах фрілансерів працює велика кількість, як професіоналів своєї справи, так і дилетантів. Але, завдяки бірж, на яких розміщуються портфоліо фрілансерів та відгуки про роботу від інших замовників і рейтинги, можна зробити раціональний вибір.

Якщо вам необхідно знайти фрілансера-копірайтера, то краще за все буде звернутися до спеціалізованих бірж, для роботи на яких фрілансерам необхідно виконувати тестові завдання і розміщувати портфоліо. Це підвищує ймовірність знайти фрілансера - професіонала і майстри своєї справи!

Біржі фрілансерів за популярністю:


Біржі фріланса, Хто такий фрілансер, дизайнер фрилансер, фрілансер, блог фрілансера, віддалена робота, фріланс, робота через Інтернет, freelance, freelancer, сайт фрілансерів, free-lance.ru, freelance. ru, як вибрати фрілансера, де знайти фрілансера, робота фрілансера1.https://www.weblancer.net – велика біржа фрілансерів-фахівців з усіх напрямків.

2.https://www.freelance.ru - одна з найпопулярніших бірж фрілансерів, які займаються дизайном. Тут ви можете знайти виконавця на будь-який смак.

3.https://www.free-lance.ru – найвідоміша на сьогоднішній день біржа фрілансерів, на якій працюють дизайнери, програмісти, журналісти, SEO-оптимізатори і копірайтери. Біржа, яка щогодини оновлюється новими проектами!

4.https://www.freelancejob.ru – для реєстрації в каталозі, на даній біржі, потрібно портфоліо!

Тут Ви зможете знайти веб-дизайнерів, SEO-оптимізаторів, програмістів і журналістів.

5. https://freelancehunt.com - біржа фрілансерів будь-яких категорій від програмістів до копірайтерів.

6.https://revolance.ru – найзручніша для користування біржа фрілас-фахівців.

7.https://www.free-lancers.net – молода, але дуже перспективна біржа, з можливістю оформлення портфоліо і отримання рейтингів фрілансерів.

8.https://webpersonal.ru – безкоштовна служба, на якій кожен фрілансер може зареєструвати свій аккаунт.

9.https://www.freelancerbay.com – перспективна біржа, з широкими можливостями по налаштуванню аккаунта.

10.https://free-lance.su – щодня оновлюється біржа, досить популярна на сьогоднішній день. Головний плюс біржі - прямі контакти роботодавців (телефон, пошта і т.д.).

11.https://www.best-lance.ru i https://dalance.ru– поки ще молоді біржі, на якій ви зможете знайти дизайнерів, технічних перекладачів і програмістів.

12.https://top-lance.ru – біржа праці, що розміщує на своєму сайті чорні списки роботодавців та фрілансерів.

13.https://dribbble.com i https://www.behance.net– біржі фрілансерів, які мають функції соціальних мереж.

Біржі копірайтерів:


1.https://www.textsale.ru – сайт дає можливість продажу готових статей.

https://www.etxt.ru – біржа праці з копірайтингу, рерайтінгу і перекладу. Плюс даної біржі - можна знайти копірайтера на будь-який смак: новачка, пише статті по 5 р за 1 тис. Знаків і професіонала, пише статті по 200 р. за 1 тис.знаків.

2.https://advego.ru – сайт дозволяє купувати і продавати готові статті, а також знайти професійних копірайтерів і авторів статей.

3.https://www.my-publication.ru – суспільство професійних копірайтерів, на сайті є можливість ведення блогів і розміщення портфоліо.

4.https://www.txt.ru - біржа досвідчених копірайтерів. Недолік - несвоєчасні виплати.

Невеликі біржі для копірайтерів:


 1. https://copylancer.ru.
 2. https://www.snipercontent.ru.
 3. https://paytext.ru.
 4. https://krasnoslov.ru.
 5. https://contentmonster.ru.

Біржі для програмістів:


 1. https://1clancer.ru.
 2. https://www.modber.ru/freelance.
 3. https://freelansim.ru.

Біржі фріланса для юристів, фахівців з кадрів і бухгалтерів:


 1. https://pravoved.ru.
 2. https://hrtime.ru.
 3. https://urtender.ru.

Про біржу фрілансерів Free-lance.ru


Хочеться приділити окрему увагу такий багатофункціональної біржі фрілансерів як free-lance.ru. Free-lance.ru - одна з найпопулярніших і найбагатших різноманітністю проектів бірж фрілансерів. Потрібно відзначити, що це одна з найперших бірж фрілансерів, що працює з 2005 року.

Біржа успішно виконує функції посередника між роботодавцями і фрілансерами. Це біржа праці, що має власну електронну валюту - Free-Money (FM), яка застосовується тільки для розрахунків за користування внутрішніми сервісами. Один FM дорівнює приблизно 30 російським рублям.

В На відміну від інших бірж фрілансерів на free-lance.ru дуже проста тарифікація акаунтів. Є можливість використовувати як безкоштовний аккаунт, так і платний (PRO). Безкоштовні акаунти гарні для новачків, поки вони не звикнуть на біржі, а далі - доцільно придбати платний аккаунт, який знімає безліч обмежень, наявних у базового аккаунта, в тому числі - доступ до більш цікавим проектам для професіоналів.

БІРЖІ FREELANCE , Хто такий фрілансер, дизайнер фрилансер, фрілансер, блог фрілансера, віддалена робота, фріланс, робота через Інтернет, freelance, freelancer, сайт фрілансерів, free-lance.ru, freelance. ru, як вибрати фрілансера, де знайти фрілансера, робота фрілансера

Фрілансери, що працюють з безкоштовними акаунтами мають право щодня подавати лише три заявки на замовлення. До того ж дуже часто замовники позначають замовлення міткою «тільки для PRO». При безкоштовному акаунті немає можливості довантажувати в заявках приклади робіт і розміщувати превью робіт в портфоліо фрілансера. Ще одне найголовніша відмінність базового аккаунта від PRO - можливість вибрати тільки одну спеціалізацію. PRO дозволяє вибрати п'ять.

Для тих, хто сумнівається в доцільності придбання платного аккаунта є можливість придбати «пробник» - повнофункціональний PRO на тиждень, вартістю 5 FM. Тимчасовий акаунт видає лише інший колір значка PRO. Користувачі базового аккаунта при необхідно можуть придбати додаткові заявки на замовлення (1 заявка - 1 FM), причому невикористані заявки згорають в перебігу 1 року, на відміну від інших бірж, де вони згорають в перебігу місяця.

Кожен користувач-фрілансер біржі free-lance.ru для залучення замовників може розміститися на головній сторінці сайту (85 FM в тиждень), відзначитися на головній сторінці каталогу (25 FM) або в розділах каталогу (10 FM в тиждень).

Вся інформація про ціни на сервіси free-lance.ru:https://www.free-lance.ru/price.pdf.Крім усього іншого free-lance.ru дає унікальну можливість фрілансерам продавати готові роботи в магазині на біржі. Біржа піклується про безпеку акаунтів своїх користувачів, наприклад, можна обмежити доступ до аккаунту по статичному IP.

На free-lance, як і на багатьох інших біржах праці, діє система рейтингу користувачів, відповідно, чим вище рейтинг, тим вище ймовірність отримання замовлень. На рейтинг користувача впливає безліч різних чинників: кількість і якість угод без ризику на рахунку фрілансера, відгуки від замовників та інших користувачів, наповненість профілю, кількість робіт в портфоліо, кількість витрачених на сервісі коштів (наприклад, щодня можна заробляти по балу, просто заходячи під своїм логіном на сайт).

Сервіс угод без ризику на free-lance - це інструмент, що забезпечує узгодження інтересів замовника і фрілансера. Після того як замовник віддає проект на виконання фрілансеру, домовляється про терміни, передає технічне завдання і переводить оплату за проект, сума блокується і замовник не може нею розпоряджатися до завершення робіт по проекту. Якщо замовник в результаті задоволений виконаною роботою, то оплата переходить на рахунок фрілансера-виконавця. Комісія за користування сервісом становить 10%. Для вирішення спорів передбачений арбітраж.

Дизайн, структурованість і функціональність цього сайту забезпечують зручність роботи його користувачів. Ще одна корисна функція сервісу - можливість вказівки в профілі посилання на свій блог або особистий сайт. Free-lance.ru - це біржа професійних фрілансерів, щодня оновлюється та багата проектами будь-яких напрямків!

Форуми


Крім бірж фрілансерів, існує так само безліч форумів, де фрілансери пропонують свої послуги, наприклад, форум - searchengines.ru.Основний плюс пошуку фрілансерів на форумах - це можливість ознайомитися з великим числом відгуків про роботу шукачів та рейтингом фрілансерів. Ці два фактори також наочно демонструють можливу якість роботи майбутніх виконавців.

Власні ресурси


Ще одним способом пошуку фрілансера є власні акаунти в блогах або соціальних мережах, де за допомогою одного поста ви зможете залучити велику кількість фрілансерів, націлених на співпрацю.

Перш ніж вибрати фрілансера, ретельно проаналізуйте його діяльність в Інтернеті, якщо у нього є свій блог, то оціните його і відвідуваність його блогу, хороша відвідуваність перевищує кілька сотень відвідувачів.

Пошук віддаленого працівника, Хто такий фрілансер, дизайнер фрилансер, фрілансер, блог фрілансера, віддалена робота, фріланс, робота через Інтернет, freelance, freelancer, сайт фрілансерів, free-lance.ru, freelance. ru, як вибрати фрілансера, де знайти фрілансера, робота фрілансера

Вибір фрілансера - це відповідальна справа, від якої буде залежати успіх вашого проекту! Обов'язково використовуйте дані поради. І, все ж, найголовніше - це вже виконані роботи віддаленого співробітника, за якими ви зможете оцінити його професійний рівень!


Про всяк випадок нагадаємо вам і про те, що, что брендингове агентство КОЛОРО якісніше професійного фрілансера розробить для вас дизайн упаковки, дизайн логотипу, фірмовий стиль, дизайн сайтів і іконок, а також рекламні тексти і неймінг за доступними цінами! Звертайтеся! ;)

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

17 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Выберите удобный вам мессенджер:
- Оценка готовности вашего проекта
- Построение плана работ
- Цены и Сроки

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !