Як укріпити корпоративну культуру компанії

Як укріпити корпоративну культуру компанії

Категория: Менеджмент

30 / 07 / 2015

2775 просмотров

7 4 5

Літо для компанії KOLORO – це час змін. Ми не тільки готуємося до нового сезону, а й прагнемо до постійного саморозвитку. У зв'язку, з чим планується запуск нових послуг в сфері актуального і настільки затребуваного сьогодні рітейл-брендінгу - Рітейл аудит і Дизайн інтер'єрів промислових приміщень.

А також в серпні починає свою роботу київський філіал компанії.

Крім того, ми зміцнюємо корпоративну культуру. Однією з основних цінностей нашої компанії є її персонал. Ми цінуємо кожного нашого співробітника, і прагнемо створити міцну і дружну команду. Ми не забуваємо і про відпочинок, ряд літніх корпоративних заходів дозволяє не тільки «випустити пар» і перевести подих, а й знайти джерела натхнення, а також нові ідеї. Зміцнювати корпоративну культуру дозволяють і приємні дрібниці, наприклад, виготовлення власними силами сувенірної продукції нашої компанії:

Корпоративна культура, культура компанії, створення команди, менеджмент

Невід'ємною частиною корпоративної культури компанії KOLORO стала традиція КОЛОРОНАЦІЇ - це свого роду ряд «випробувань», які необхідно пройти кожному співробітнику компанії для того щоб стати частиною її команди. Кожен графічний дизайнер просто зобов'язаний вміти створювати оригінальні коллажі, креативно зав'язувати шнурки на протязі дня і багато іншого.

Також для зміцнення корпоративної культури ми створили спеціальну «коробку незвичайних справ», куди наші співробітники складають написані на папірці корисні справи, які вони здійснюють у вільний від роботи час, за межами офісних стін. За підсумками кожного місяця преміюється самий «діяльний». Часто досить складно визначити, кого саме преміювати, так як ніхто не хоче бути останнім у списку в підсумковій таблиці :)

Ми чистимо кадри. Компанія KOLORO завжди відкрита для нових фахівців, молодих і досвідчених, ідейних і амбітних. Сьогодні ми розшукуємо і запрошуємо до співпраці графічних дизайнерів, маркетологів, менеджерів по роботі з клієнтами, копірайтерів та фахівців у області тривимірного друку. Кожен бажаючий приєднатися до нашої команди може відправити своє резюме на нашу електронну адресу:hi@koloro.ua.

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

7 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !