13 кроків до успіху. Огляд книги "Думай і багатій"

13 кроків до успіху. Огляд книги "Думай і багатій"

Категория: Менеджмент

12 / 06 / 2015

9560 просмотров

73 4.2191780821918 5

«Наш розум не має меж, за винятком тих, які ми самі ставимо»

\n\n

думай і багатій, наполеон хілл, книга, крок до багатства, самонавіювання, планування, наполегливість, таємниця сексу і сублімації, огляд книгиЛіто і Відпустка-відмінний час, щоб розслабитися і звільнити свої думки від роботи і рутини, а також ідеальна можливість зайнятися саморозвитком. Ми пропонуємо відпочивати і подорожувати з користю, тому підготували для вас огляд класичної бізнес-книги Наполеона Хілла «Думай і багатій».

\n\n

Універсального рецепту досягнення успіху не існує, це вам скаже будь-який бізнес-тренер. Але універсальна книга, яка допоможе вам розробити індивідуальний план, поставити правильні цілі і почати діяти, навчить розставляти пріоритети і виробляти силу волі - прямо перед вами.

\n\n

Книга буде корисна всім, хто хоче домогтися успіху на будь-якому терені. Під багатством автор розуміє все - знання, успіх, досягнення та інші цінності людського життя. Практичні поради, наведені в книзі, навчать вас ставити чіткі цілі, планувати час, знаходити ефективні результати, вірити в себе і домагатися бажаного.

\n\n

У чому її особливість: книга є результатом двадцятирічного вивчення діяльності багатьох успішних американців, таких як Джон Рокфеллер, Генрі Форд, Ендрю Карнегі. В результаті величезної аналітичної роботи, сотні особистих зустрічей і листувань з відомими підприємцями і політиками, Наполеон Хілл вивів формулу успіху, яка і лягла в основу цієї книги.

\n\n

Хто рекомендує: «Думай і багатій» рекомендує до прочитання практично кожен популярний автор бізнес-літератури. І це не данина моді, це ознака актуальності та практичної значущості роботи. Наполеон Хілл в світі бізнес-літератури, як Достоєвський в світі художньої прози – маст-хев до прочитання кожному.

\n\n

«Для успіху досить однієї глибокої ідеї. Принципи, що описуються тут, по суті, і є способи вирощування корисних ідей »

\n\n

Кожна людина повинна пройти 13 кроків на шляху до досягнення багатства. Ми вирішили коротко розглянути кожен з них.

\n\n

Перший крок до багатства - Бажання

\n\n

Мрії збуваються, коли бажання стає дією. Все просто і складно водночас. На прикладі історій великих людей Н. Хілл показує читачеві, як пекуче бажання і цілеспрямованість здатні перевернути життя людини.

\n\n

Ви бажаєте грошей? Наполеон Хілл дає 6 порад, які допомагають керувати цим бажанням:

\n\n

 1. \n\t
 2. Визначте точну кількість грошей, яку ви хотіли б мати. Чи не «багато» або «приблизно», а встановіть конкретну суму.
 3. \n\t
 4. Чесно визначите, чим ви готові пожертвувати (наприклад, вільним часом).
 5. \n\t
 6. Намітьте термін, до якого ви вже будете володіти цими грошима (рік, місяць).
 7. \n\t
 8. Складіть конкретний план виконання бажання і починайте діяти негайно, незалежно від того, чи готові ви реалізувати його чи ні.
 9. \n\t
 10. Запишіть все: кількість грошей, час, до якого ви хочете їх мати, чим ви готові жертвувати в обмін, план придбання грошей.
 11. \n\t
 12. Кожен день - перед відходом до сну і вранці - читайте вголос свої записи. Читаючи, уявіть, відчуйте і повірте в те, що гроші вже ваші.
 13. \n

\n\n

Хоча ці принципи звучать незвично, вони перевірені і схвалені воістину великими підприємцями, зокрема Ендрю Карнегі та Томасом А. Едісоном.

\n\n

Другий крок до багатства - Віра

\n\n

Віра - незамінний елемент успіху, каталізатор всіх розумових здібностей. Цей стан розуму, яке можна розвинути в волю за допомогою тринадцяти принципів, які докладно описані в книзі. Керована віра активує будь-яку думку, ви можете піднятися на недосяжну висоту, надихнувшись могутністю придбаної впевненості в собі. У розділі присвяченому вірі, автор наводить п'ять принципів впевненості в собі, які повинна опанувати кожна ділова людина.

\n\n

Третій крок до багатства - Самонавіювання

\n\n

Самонавіювання розглядається автором, як засіб контролю. З його допомогою ви можете змусити працювати на себе глибини вашої свідомості, і досягнете вражаючих результатів. Ваше завдання домогтися того, щоб домінуючими думками у вашій свідомості були позитивні думки про успіх. Наполеон Хілл дає ряд практичних рекомендацій, як цього досягти.

\n\n

Четвертий крок до багатства - Спеціальні знання

\n\n

Ваша освіта - в ваших руках. Ви можете придбати знання, які приведуть вас до наміченої мети.

\n\n

Автор виділяє два види знань - знання фундаментальні та знання спеціальні. Фундаментальні (загальні) знання майже не знадобляться вам. Найбільші університети мають в сукупності практично всі види фундаментальних знань, доступних цивілізації. Однак більшість професорів не належать до числа найбагатших і найуспішніших людей на землі. Вони спеціалізуються лише на викладанні знань.

\n\n

Знання не може притягнути до себе гроші до тих пір, поки воно не організовано розумно і не спрямоване за допомогою детального плану дій до певної мети. Мільйони людей продовжують вірити в поширену помилка, що "знання - це сила". Нічого подібного! Знання - це всього лише потенційна сила. Воно стає дійсною силою тільки в тому випадку, якщо перероблено в чіткий план дій і направлено на кінцевий результат.

\n\n

П'ятий крок до багатства - Уява

\n\n

Уява – це майстерня, в якій виковуються людські плани та бажання. Не дарма ж кажуть, що людина здатна створити все, що здатна уявити.

\n\n

Воно проявляється у вигляді "синтетичної уяви" і "творчої уяви".

\n\n

Синтетична уява. За допомогою цієї функції людина складає вже відомі концепції, ідеї та задуми в нові комбінації. Ця функція нічого не створює, хоча і широко використовується при узагальненні спостережень, досвіду, а також в освіті.

\n\n

Творча уява. За допомогою творчої уяви розум людини виходить за рамки стандартного мислення.

\n\n

Багатство починається з ідеї. Ідеї ​​формуються уявою.

\n\n

Шостий крок до багатства - Планування

\n\n

думай і багатій, наполеон хілл, книга, крок до багатства, самонавіювання, планування, наполегливість, таємниця сексу і сублімації, огляд книгиПланування це один з найбільш важливих етапів на шляху до успіху. Вам потрібно сформувати чіткий, реально здійсненний план (або плани), за допомогою якого можна здійснити задумане.

\n\n

Наполеон Хілл дає кілька порад по викладу такого плану:

\n\n

 1. \n\t
 2. ізьміть в союзники стільки людей, скільки вам потрібно для створення і здійснення вашого плану (або планів), - використовуйте принцип "мозкового центру".
 3. \n\t
 4. Перш ніж ви утворите альянс інтелектуалів, визначте, які вигоди отримає кожен член вашої групи від участі в цьому союзі та що ви йому можете запропонувати. Ніхто не буде працювати з Вами нескінченно без компенсації за свою працю.
 5. \n\t
 6. Домовтеся зустрічатися з членами "мозкового центру" не рідше двох разів на тиждень і навіть частіше, якщо це можливо, до тих пір, поки спільно ви не складете план, який найбільшою мірою влаштовував би вас.
 7. \n\t
 8. Зберігайте гармонію у ваших стосунках з членами інтелектуальної групи. Якщо Ви не можете в точності виконати цю рекомендацію, будьте готові до невдачі в будь-який момент. "Мозковий центр" не може існувати без сумісності всіх його учасників.
 9. \n

\n\n

Тримайте в розумі такі речі:

\n\n

 1. \n\t
 2. Ви займаєтеся справою величезної для вас важливості. Для того щоб бути впевненим в успіху, ви повинні мати безпомилковий план дій.
 3. \n\t
 4. Ви повинні залучити на вашу сторону і в ваших цілях досвід, освіту, природні здібності та уяву інших людей. Будь-яка людина, яка досягла вражаючих успіхів у бізнесі, дотримувалась цього методу.
 5. \n

\n\n

У книзі також велика увага приділяється питанням лідерства. Наполеон Хілл розглядає ключові помилки керівників, а також виділяє 11 секретів управління:

\n\n

 1. \n\t
 2. Сміливість і рішучість: вони базуються на знанні самого себе і тієї справи, якій ви присвятили життя. Жоден виконавець не хотів би працювати під керівництвом не дуже сміливого і невпевненого в собі лідера.
 3. \n\t
 4. Самоконтроль. Людина, що не контролює себе, не зможе контролювати і інших.
 5. \n\t
 6. Гостре почуття справедливості. Не володіючи їм, керівник позбавляється поваги з боку підлеглих і втрачає моральне право командувати.
 7. \n\t
 8. Чіткість рішень. Людина, що коливається в своїх рішеннях, демонструє невпевненість в собі, значить, вона не може керувати досить успішно.
 9. \n\t
 10. Ясність планів. Процвітаючий керівник планує свою роботу і працює над планом.
 11. \n\t
 12. Звичка працювати "понаднормово". Один з обов'язків, покладених на себе керівником добровільно, - готовність працювати більше, ніж він вимагає від підлеглих.
 13. \n\t
 14. Привабливість особистості. Недбалість і неохайність ніколи не приведуть вас до успіху. Лідерство вимагає поваги до себе.
 15. \n\t
 16. Співчуття і розуміння. Щасливий керівник співчуває своїм підлеглим і завжди може прийти до згоди з ними. Більш того, він повинен вміти розуміти їх проблеми.
 17. \n\t
 18. Досконале володіння предметом і ситуацією. Керівник знає справу як свої п'ять пальців.
 19. \n\t
 20. Готовність взяти всю відповідальність на себе. Процвітаючий керівник завжди повинен бути готовий взяти на себе відповідальність за помилки та упущення підлеглих.
 21. \n\t
 22. Співпраця. Керівник повинен розуміти і застосовувати принцип спільних зусиль і виховувати у підлеглих здатності до співпраці. Для управління потрібна енергія, а її дає співпраця.
 23. \n

\n\n

думай і багатій, наполеон хілл, книга, крок до багатства, самонавіювання, планування, наполегливість, таємниця сексу і сублімації, огляд книгиСьомий крок до багатства - Рішення

\n\n

Автор проаналізував 25 тисяч історій невдач. Виявилося, що чим більше справа, тим небезпечніша нерішучість. З бажанням відкласти рішення в довгий ящик доводилося боротися майже кожному з нас.

\n\n

Історії великих статків мають багато спільного: так, всі їх власники приймають рішення на льоту, але вкрай повільно і обережно їх змінюють. А всі без винятку невдахи схожі один на одного в протилежному: вони вкрай повільно приймають рішення, зате змінюють їх швидко і часто.

\n\n

Восьмий крок до багатства - Наполегливість

\n\n

Наполегливість - суттєвий фактор у процесі перетворення бажання в його грошовий еквівалент. Фундаментом наполегливості можна сміливо назвати силу волі. Більшість людей при першій ознаці невдачі готові відразу ж відмовитися від своїх цілей і намірів. І тільки далеко не всі борються до кінця, знехтувавши всі труднощі, поки не доб'ються свого.

\n\n

Необхідно усвідомити всі слабкості, які стоять на шляху до мети, і позбутися від них. Тоді ваша наполегливість перетвориться в упевненість, досвід і силу.

\n\n

Дев'ятий крок до багатства - «Мозковий центр»

\n\n

Сила розуму - ключова в досягненні успіху. Плани самі по собі безглузді, якщо яка-небудь сила не зрушить їх з місця. Автор дає опис методики, що допомагає інтелекту включатися в роботу, а нам - ефективно його використовувати.

\n\n

Що таке "мозковий центр" і для чого він потрібен? Це координація знань і зусиль двох або більше людей, об'єднаних прагненням до певної мети. Автор акцентує увагу на використанні цього методу роботи, оскільки саме завдяки йому можна знайти максимально ефективні рішення і розробити дієвий план.

\n\n

Десятий крок до багатства - Таємниця сексу і сублімації

\n\n

Направте свою сексуальну енергію в творче русло і з її допомогою ви прийдете до процвітання. Сублімація - це, просто кажучи, перетворення сексуальної енергії в якусь іншу. Наполеон Хілл каже нам, що здатність трансформувати свою сексуальну енергію в інші види діяльності може привести людину до неймовірних успіхів.

\n\n

Одинадцятий крок до багатства - Підсвідомість

\n\n

Про силу підсвідомості не доводиться сперечатися. Людина не в змозі повновладно керувати підсвідомістю, але людина вільна у виборі робочого матеріалу для нього: у вашої підсвідомості є тільки ваші плани, бажання і наміри. Ви можете по своїй волі вживити у підсвідомість будь-який план, будь-яку думку, будь-який намір, які хотіли б перевести в матеріальний (або грошовий) еквівалент. Автор описує ряд методик, які допоможуть вам навчитися керувати силою підсвідомості.

\n\n

Дванадцятий крок до багатства – Інтелект

\n\n

Стимульований, або прискорюваний до високого рівня коливань, інтелект стає більш сприйнятливим до думки, що надходить із зовнішніх джерел. Цей процес прискорення відбувається за посередництвом позитивних або негативних емоцій.

\n\n

Інтелект, стимульований сексуальним почуттям, діє набагато ефективніше. В результаті перетворення сексуального почуття різко посилюється розумовий процес, що робить творчу уяву більш сприйнятливою. З іншого боку, добре працює мозок не тільки притягує сторонні ідеї, але і приводить себе в стан, необхідний для сприйняття цих ідей підсвідомістю.

\n\n

Тринадцятий крок до багатства - Шосте почуття

\n\n

Зазвичай, ми називаємо це інтуїцією. Цей принцип - найвища точка філософії книги. Як стверджує автор, він може бути зрозумілий і прийнятий до дії лише після засвоєння попередніх дванадцяти принципів.

\n\n

Після знайомства з принципами, викладеними в цій книзі, ви повинні бути готові прийняти як істину твердження, яке інакше здалося б вам безглуздим. За допомогою шостого почуття ви будете попереджені про насування небезпеки, так само як їм повідомлено про шанси, які не можна упускати.

\n\n

Резюме

\n\n

Всі практичні поради, які увійшли в книгу були складені на основі досвіду великих американських діячів двадцятого століття. Наполеон Хілл працював над книгою 20 років, проаналізувавши близько 250 000 історій успіхів і поразок. Ми сподіваємося, що ці поради допоможуть вам стати на крок ближче до вашої заповітної мети.

\n

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Даценко

Маркетолог

73 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !