10 корисних порад від Альберта Ейнштейна

10 корисних порад від Альберта Ейнштейна

Категория: Менеджмент

22 / 06 / 2011

3310 просмотров

14 4.5714285714286 5

Поради від Альберта Ейнштейна10 корисних порад від Альберта Ейнштейна про життя, успіх і особистий досвід. Великий вчений, фізик і філософ - Ейнштейн - ще за життя вважався генієм! Його внесок у світову науку величезний. Він, ймовірно, найвидатніший вчений з усіх, що коли-небудь існували. Не згодні? Спростуйте нашу думку.

А ми впевнені, що поради Енштейна будуть цікаві і вкрай корисні для всіх, хто їх прочитає!

Будьте допитливі!

Я не маю особливих талантів. Я просто дуже допитливий. Ідіть слідом за вашою допитливістю і довіряйте їй. Я завжди цікавився, чому деякі домагаються успіху, а деякі залишаються на місці. Тому я витратив багато років на те, щоб роз'яснити для себе поняття «успіх». Наситити свою допитливість - ось чинний секрет успіху.

«Дуже важливо не переставати задавати питання. Цікавість дана людині не випадково!»

Будьте наполегливі!

За допомогою наполегливості черепаха опинилася на ковчезі. А чи згодні ви продовжувати рух до тих пір, поки все ж таки не досягнете своєї мети? Людина може бути і дурніша за вас, але якщо вона буде більш наполеглива у подоланні труднощів, то вона обов'язково переможе.

Зосередьтеся на чомусь одному!

Існує така приказка «неможливо одночасно скакати на двох конях». Можна зробити, але це не повинно бути одночасним. Тому необхідно зосереджуватися на тому, чим ви зайняті в цей момент. Адже енергія, яка сфокусована - це величезна сила і шлях до успіху.

Фантазуйте!

Велике слово уява. Уява головніша за знання. Уява це точна ознака інтелекту. Завдяки уяві ви зможете визначити будь-яке майбутнє. Тому нехай ваша уява не бездіє. Використовуйте її.

Не бійтеся помилятися!

Людина, яка ніколи не помиляється, часто ніколи нічого нового і не намагається зробити. Не бійтеся помилятися. Помилка це не біда. Помилки можуть приносити велику користь, зробити вас мудрішими, якщо вміти вчитися на них, звичайно. Тому дозволяйте собі робити помилки.

Живіть сьогоденням!

Я намагаюся не думати про майбутнє - воно ж і так неминуче. Необхідно якомога більше жити сьогоденням. Не замислюватися про майбутнє, не оглядатися в минуле і брати все від сьогодення. Тому потрібно зосереджувати Ваші сили саме зараз.

Вдосконалюйте свої таланти!

Погоня за успіхом ще не гарантує вам успіху. Отже, не витрачайте свій час, намагаючись бути успішним. А натомість покращуйте свої таланти і вміння. Це дасть вам величезні переваги серед інших. Якщо ви справді чогось варті - ви станете успішними.

Міняйте ваші дії!

Це просто безумство, робити щось знову і знову, нічого не змінюючи при цьому, в надії на якийсь результат. Тому, якщо Вам дійсно потрібно щось поміняти і отримати інший результат, вам необхідно щось змінити безпосередньо в процесі! Змініть і дії, і мислення! Тільки в цьому випадку щось зміниться.

Знання приходять з досвідом!

Але інформація - це не знання. Головне джерело знань - досвід. Знання отримують тільки завдяки досвіду. Можна обговорювати різні проблеми, завдання, новини, але це зможе дати вам тільки теоретичне розуміння. А для реальних знань вам потрібно зробити щось власними руками. Тому не замінюйте справжні знання теорією, потрібно йти і робити самим. І отримувати свій дорогоцінний досвід.

Знайте правила гри!

Вам необхідно вчитися і розуміти правила гри. Тільки в цьому випадку у вас вийде грати краще, ніж хтось інший. Тут є два нюанси. Перше, вам необхідно вивчити правила. Як би нудно це не звучало, це важливо. І друге, озбройтеся знаннями, які ви отримали, і тоді ви будете на висоті. Успіх за вами.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Кристина

Маркетолог

14 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !