Аналіз українського ринку смаженого насіння. Виробництво, упаковка, популярні торгові марки насіння

Аналіз українського ринку смаженого насіння. Виробництво, упаковка, популярні торгові марки насіння

Категория: Исследования

09 / 08 / 2013

23439 просмотров

131 3.8854961832061 5

Ринок насіння в Україні. Виробництво і споживання

\n\n

\n

\n\n

Ринок смаженого насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насінняНасіння соняшнику - вельми улюблений продукт в Україні. Смажене насіння відносять до снекової продукції (готова суха продукція, якою можна перекусити на ходу). Завдяки різним способам підсмажування і додаванням солі, вони отримують різні смакові якості, аромат і післясмак.

\n\n

Насіння їла, напевно, кожна людина. Адже вартість на них не велика і знайти їх дуже легко (якщо раніше насіння смажили вдома або купували у бабусь на вулиці, то тепер смажене насіння в упаковці можна купити в будь-якому магазині, кіоску, супермаркеті).

\n\n

За даними експертів, вітчизняні виробники насіння щорічно в середньому заробляють 50 млн. дол. Чому такий інтерес до смаженого насіння? Все просто: витрати на виробництво невеликі, а попит на традиційний продукт зростає з кожним роком. Сегмент насіння в загальній структурі снеків зростає за рахунок зниження інших сегментів, зокрема сегмента горіхів та фісташок. Оскільки горіхи і фісташки - більш дорога продукція, українці стали відмовлятися від їх споживання і переходити на продукцію економ-класу, тобто на смажене насіння. На ринку постійно з'являються нові торгові марки, і навіть великі компанії починають випускати на ринок смажене насіння.

\n\n

Крім того, експорт вітчизняної продукції смаженого насіння дуже вигідний. Уже здійснюється експорт в Росію, Грузію, Азербайджан, Вірменію, Ірак і країни Прибалтики.

\n\n

Починає набирати популярність смажене гарбузове насіння та біле насіння соняшнику.

\n\n

Виробники вважають за краще співпрацювати з торговими мережами та дистриб'юторами. Крім того, компанії часто вдаються до незвичайних способів маркетингу, щоб збільшити обсяги продажів своєї продукції і підвищити впізнаваність торгових марок. Так, наприклад, компанія «Снек Експорт» привертала до продажу бабусь, які торгують смаженим насінням на вулиці. Крім смаженого насіння вони забезпечили бабусь фартухами з фірмовою символікою. А компанія «Дружківська харчосмакова фабрика» домовилася з футбольним клубом «Шахтар» і стала випускати на ринок смажене насіння під брендом (логотипом) футбольного клубу.

\n\n\n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\n

\n\t\t\t

Якщо вас зацікавив цей матеріал і ви хочете отримати повний аналіз ринку з актуальними на сьогоднішній день даними, зверніться в брендінгове агентство KOLORO. Ми не тільки проведемо маркетингове дослідження, але і розробимо для вас бренд-дизайн продукту (упаковка, етикетка), дизайн логотипу, здійснимо реєстрацію торгової марки, а також розробимо презентацію, лінійку найменувань, концепцію позиціонування вашого бренду, стратегію виходу на ринок, легенду бренду, брендбук, а також допоможемо вам вирішити інші завдання маркетингового і брендінгового толку!

\n\t\t\t

\n\n

Виробництво смаженого насіння в Україні, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

В Україні планувалося поставити автомати з продажу насіння. Такі автомати (по типу кавових) коштують кілька тис. дол., і якщо їх встановити в правильному місці, то вони окупилися б всього за пару місяців. Це за умови, що апарат щодня буде продавати 200 порцій насіння по 4 грн. за одну порцію. Такі розрахунки беруться на підставі порівняння автомата смаженого насіння з автоматом продажу кави. Чи є перспектива у цього напряму? Скоріше за все так.

\n\n

Упаковка смаженого насіння

\n\n

\n

\n\n

Ви пам'ятаєте, коли насіння ще продавали на вулиці, а потім з'явилося нововведення - упаковане смажене насіння. Що, здавалося, може бути ще абсурдніше: упакувати звичайне насіння і продавати його? Але, як виявилося, даний напрямок був вельми перспективним, оскільки упаковане насіння краще зберігається, зберігає свої властивості, та й просто клацати його набагато зручніше. Щорічне зростання сегмента смаженого насіння свідчить про те, що даний ринок буде рости і надалі, що приверне в свою чергу нових гравців ринку.

\n\n

Дизайн упаковки насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

На сьогоднішній день виробники смаженого насіння фасують його в поліпропіленові пакети, спаяні двома горизонтальними і одним вертикальним швом. Найдешевше випускати пакетики з прозорою стрічкою, тому варто робити такі пакетики, якщо, звичайно, споживчий попит і ситуація на ринку дозволяють це робити.

\n\n

Компанії намагаються виділитися на полицях з товаром завдяки яскравій і новій упаковці, і декому це вдається. Крім того, компанії конкурують за якістю продукції і ціною на них. Деякі виробники випускають продукцію преміум-сегменту, однак популярністю вона не користується через високу ціну.

\n\n

Деякі креативні упаковки насіння:

\n\n

Креативні упаковки насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

В Україні найбільш вигідною упаковкою смаженого насіння є економ-упаковка: ціна порівняно нижче, а вага більше.

\n\n

Упаковки насіння бувають різної ваги: ​​починаючи від 30 гр. і закінчуючи 350 гр.

\n\n

Виробники. Основні торгові марки смаженого насіння в Україні

\n\n

\n

\n\n

В даний час лідером на ринку є компанія «Снек Експорт» з торговою маркою Semki. Іншими виробниками є невеликі регіональні компанії.

\n\n

Найбільш популярні торгові марки смаженого насіння в Україні:

\n\n

 • SEMKI ( «Снек Експорт»);
 • Від Хомко ( «Лідер Снек»);
 • semechek STAKAN;
 • Дід Лузай;
 • Лускунчик-смакунчік;
 • Юзовські ( «Цитрон плюс);
 • Звірячі;
 • Козирні;
 • Сонце;
 • TATO;
 • Захід;
 • Pirate;
 • та інші.

\n\n

Компанія Снек Експорт випускає смажене насіння і ядра соняшника під торговою маркою SEMKI. Оскільки компанія одна з перших вийшла на ринок з даною продукцією, то вона встигла завоювати досить великий сегмент споживачів. На сьогоднішній день SEMKI - це лідер на ринку в категорії смаженого насіння.

\n\n

Продукція ТМ SEMKI завжди високої якості. Яскрава упаковка жовтого кольору, фасування різної ваги і активна маркетингова програма підприємства створюють хорошу підтримку для національного бренду. Крім того, продукція реалізується і на зарубіжних ринках. Експорт здійснюється в Росію, Молдову, Білорусь, Придністров'я, Казахстан і Узбекистан.

\n\n

Лінійка продукції включає:

\n\n

 • смажене насіння (в фасування 70, 100, 200 і 350 гр.);
 • смажене насіння Преміум (60 і 90 гр.);
 • смажені солоні насіння (60 і 100 гр.);
 • ядра соняшнику (30, 50 і 100 гр.);
 • солоні ядра соняшнику (30 і 50 гр.);
 • смажене гарбузове насіння (упаковка 60 гр.);
 • а також абсолютно новий продукт на ринку України - смажені ядра соняшнику зі смаком бекону.

\n\n

Дизайн насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

Компанія Звірячі випускає на ринок смажене насіння під торговими марками «Бобровський», «Zверскіе», «Золотий Ярлик», «Козирні», «До пива».

\n\n

«Zверскіе» і «Бобровський» насіння мають незвичайну упаковку з головним персонажем Медведом і Бобром відповідно. На звороті пачки намальовані комікси з їх участю, що має залучати потенційних покупців - активну молодь у віці до 25 років. «Zверскіе» і «Бобровський» випускаються в пачках вагою 60 (ядра соняшнику), 90 і 180 гр (смажене насіння).

\n\n

«Золотий Ярлик» - це кращі добірні смажені насіння для справжніх гурманів і цінителів якості. Випускається в пачці вагою 150 гр.

\n\n

«Козирні» смажене насіння позиціонуються для людей, які люблять азарт, адже на упаковці намальована Пані Фортуна, яка завжди буде на твоєму боці. Упаковка вагою 90 і 180 гр.

\n\n

«До пива» - це солоні смажене насіння, випускаються в упаковці з коміксами (по типу по-звірячому) вагою 90 і 180 гр.

\n\n

Упаковка смаженого насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

Компанія Лідер Снек випускає насіння під торговою маркою «Від Хомки». Насіння цієї ТМ дуже популярні серед українців (на другому місці після ТМ SEMKI). Для виробництва продукції використовується краще добірна сировина, і обробляється за допомогою унікальної і сучасної технології електрожаркі. Насіння проходять кілька етапів очищення, що дозволяє підвищити їх якість і домогтися найкращої чистоти.

\n\n

Лінійка продукції включає в себе:

\n\n

 • смажене насіння (в упаковці вагою 60, 100, 180 і 270 гр.);
 • смажене насіння з йодованою сіллю (упаковка вагою 60 і 100 гр.);
 • насіння смажене елітне (упаковка 60, 90 і 150 гр.);
 • ядра соняшнику (упаковка 50 гр.);
 • ядра соняшнику з йодованою сіллю (50 гр.);
 • насіння смажене гарбузове з йодованою сіллю (60 гр.).

\n\n

Насіння в креативній упаковці, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

Підприємство «Енергомаш» виробляє смажене насіння під ТМ «Semechek STAKAN».

\n\n

Лінійка продукції включає:

\n\n

 • \n\t
 • смажене насіння в упаковках 80, 120, 180 и 240 гр;
 • \n\t
 • смажене солоне насіння (60, 90 и 120 гр.);
 • \n\t
 • гарбузове смажене насіння (60 и 120 гр.).
 • \n

\n\n

Підприємство також випустило на ринок України новинки: мікс смаженого гарбузового насіння і насіння соняшнику, мікс смаженого насіння і арахісу, солоний мікс насіння і арахісу.

\n\n

Мікс насіння, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

Компанія «Натурі» випускає на ринок снеків смажене насіння під торговою маркою TATO. Продукція відрізняється відмінною якістю, і встигла зарекомендувати себе на українському ринку. Смажене насіння виготовляється з високоякісної сировини за допомогою новітніх технологій. Крім того, готова продукція також підлягає суворому контролю.

\n\n

Асортиментний ряд продукції TATO:

\n\n

 • \n\t
 • турецьке смажене насіння (упаковка вагою 40, 80, 160 гр.);
 • \n\t
 • смажене насіння соняшнику зі спеціями (упаковка 70 гр.);
 • \n\t
 • смажене гарбузове насіння екстра з сіллю (упаковка 50, 100, 200 гр.);
 • \n\t
 • смажене насіння соняшнику з сіллю (упаковка 50, 100, 200 гр).
 • \n

\n\n

ТМ TATO, ринок смаженого насіння в Україні, ринок насіння соняшнику, виробництво смаженого насіння в Україні, попит на насіння, споживання насіння, виробники насіння, експорт смаженого насіння, креативна упаковка товару, популярні торгові марки насіння

\n\n

\n

\n\n

У будь-якому випадку яскрава і красива упаковка привертає увагу покупців. Якщо Ви продаєте свою продукцію в оригінальній упаковці, то Ваша продукція обов'язково відкладеться у свідомості споживачів і Ваші продажі збільшаться. Але не варто забувати про якість. Адже неякісний товар не куплять навіть в красивій обгортці.

\n\n

Брендінгове агентство KOLORO пропонує Вам послуги з розробки унікального нового дизайну упаковки і етикетки. Компанія має великий досвід в сфері брендінгу, неймінгу і створенні дизайну. Крім цього, ми здійснюємо маркетингові та кабінетні дослідження, реєструємо торговельні марки, друкуємо тиражі упаковок та етикеток.

\n\n

При замовленні декількох послуг одночасно, Ви отримуєте знижку. Також діють знижки для постійних клієнтів.

\n\n

Замовити послуги прямо зараз Ви можете по:+38 (057) 760 26 06 +38(099) 618 87 50 info@koloro.ua

\n

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Алина

Маркетолог

131 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !