Створення логотипу - основні правила

Створення логотипу - основні правила

Категория: Дизайн

15 / 07 / 2011

14114 просмотров

170 4.1352941176471 5

Розробка логотипу, дизайн логотипу, поради, створення логотипу, розробка логотипу, успішний логотип, принципи створення логотипу, роль логотипа, складові логотипу, Україна, Росія, замовити, logo creation, logo design, advices, successful logo, logo design principСтворення логотипу є найважливішим елементом іміджу компанії!

Логотип, створення якого є необхідним елементом іміджу компанії, повинен запам'ятовуватися і бути оригінальним! Адже це обличчя компанії. Та й товари без впізнаваного лого не викликають великої довіри.

Товари та послуги без впізнаваного логотипу зливаються із загальною "сірою" масою пропозицій, і складніше стають популярними. Тому розробка логотипу - повинна бути одним з ключових елементів у створенні вашого бренду!

Про роль логотипу


Логотип - важливий елемент фірмового стилю компанії. Успішний логотип може збільшити ефект від реклами і вплинути на її сприйняття на ринку. Упаковка товару, реклама, візитна картка - всюди логотип це перший елемент, при погляді на який споживач може щось дізнатися про вашу організацію!

Логотип з перших хвилин знайомства повинен запам'ятовуватися, відрізнятися і виділятися серед конкурентів. Створити логотип потрібно спочатку добре. Щоб в майбутньому не виникало бажання його змінити. Зміна логотипу може спричинити за собою біду - втрату впізнаваності.

Створення логотипу і його складові


 • Логотип повинен бути унікальним. Більшість нових компаній повністю запозичують дизайн логотипу, або деякі його елементи. Не слід цього робити. Ви повинні відрізнятися унікальністю.
 • Логотип повинен передавати правильний образ основного посилу, який ви хочете донести до споживача.
 • Логотип повинен бути добре читаємим, якщо людина відразу не зрозуміє дизайн логотипу, значить він не ефективний.
 • Креатив в логотипі. "Родзинка" в дизайні допоможе привернути увагу клієнта.
 • Логотип повинен бути стильним і стриманим. Багато хто бажає створити логотип, який був би надсучасним. Але, на жаль, ультрасучасні лого швидко виходять з моди. Через що доводиться їх постійно змінювати, що не йде на користь компанії.
 • Дизайн логотипу повинен бути привабливим для всіх потенційних клієнтів. Тому на етапі створення логотипу потрібно проводити опитування і дізнаватися: що думають люди про запропоновані варіанти дизайну, які емоції він викликає і т.д.

Розробка логотипу та її принципи


 • У будь-якому розмірі логотип повинен виглядати якісно і гідно.
 • У логотипі не повинно бути зайвих деталей, що могло б відвернути увагу на себе.
 • Розробляти логотип потрібно для певної цільової аудиторії.
 • Потрібно щоб всі його елементи поєднувалися між собою і за кольором, і за розміром, і за формою.
 • Всього одне успішне зображення може сказати багато чого. Образ, який здатний розповісти про місію і про ідеї компанії, зможе залучити споживачів, що в підсумку зробить бренд затребуваним.

Нагадаємо, що створення логотипу ви можете замовити в брендинговому агентстві KOLORO.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Кристина

Маркетолог

170 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !