Розробка фірмового стилю для авіакомпанії: досвід великих гравців

Розробка фірмового стилю для авіакомпанії: досвід великих гравців

Категория: Дизайн

20 / 12 / 2017

6040 просмотров

20 4.05 5

Фірмовий стиль авіакомпанії повинен «літати» не гірше літаків!

Особа кожної компанії - логотип. Літак, прикрашений квітами компанії, якщо і не буде летіти швидше, то вже точно - витонченіше. Ще за часів Другої Світової війни бойові літаки військово-повітряних сил прикрашали загрозливими зубастими зображеннями акул і обрисами крил гордих орлів, вселяючи страх ворогам і мужність союзникам.

Сучасні логотипи авіакомпаній відображають не тільки рівень якості послуг, але і надають цивільним літакам відтінок естетики - погодьтеся, літати на яскравому небесному красені приємніше, ніж на рядовому кукурузника з нанесеними розпізнавальними знаками і цифрами.

Фірмовий стиль авіакомпанії повинен «літати» не гірше літаків!

Логотипи авіаліній повинні символізувати основні переваги компанії, відображати основні напрямки діяльності (вантажні, стандартні пасажирські перевезення, чартерні рейси, лоукостер), а літак, ледь з'явившись на посадковій смузі, гарантувати чергу в реєстратурі і відчайдушну тисняву пасажирів при підйомі по трапу. Наше професійне брендінгові агентство створить для літаків такий стиль, що називати їх «літаками» навіть язик не повернеться. Як мінімум - «яскрава ластівка» або «небесний орел». Як максимум - навіть штатні пілоти в вихідний день будуть купувати квитки на свій же літак, щоб зайвий раз «покататися» на улюбленому повітряному красені.

Напрямок роботи авіакомпанії - тільки вгору!

При оформленні візуального брендінгу авіакомпанії важливо врахувати конкретний напрям роботи. Авіакомпанії надають послуги вантажних або ж пасажирських перевезень. Пасажирські діляться на бізнес-клас, економ-клас і перший клас. Для великих авіакомпаній існує поняття корпоративного бренду і суббренда - одна і та ж авіакомпанія може володіти декількома суббрендами для здійснення вантажних і пасажирських перевезень. Під час розробки візуальної складової компанії важливо враховувати сферу діяльності, так як певні напрямки і класи авіаперевезень акцентують увагу клієнтів на різних переваги послуг.

Напрямок роботи авіакомпанії - тільки вгору!

Для пасажирських авіакомпаній грають роль такі характеристики:

  • Ціна квитка. Цей фактор може стати ключовим для компаній-лоукостерів, що пропонують авіаперельоти за зниженими цінами. Низька вартість послуг може залучити велику кількість клієнтів, особливо на популярні туристичні напрямки. Якщо ж ціна на квитки відносно висока, грамотний брендінг допоможе обгрунтувати підвищену вартість або ж запропонувати клієнтам додаткові послуги під час польоту, розширений список щоденних рейсів або спрощений режим огляду багажу.

  • Диверсифікація по класах. Одна і та ж авіакомпанія може мати літаками бізнес і економ-класу, а також надавати послуги чартерних рейсів на спеціалізованих літаках преміум-класу. До того ж один і той же літак вміщає в собі місця в межах різних цінових категорій, має кілька поверхів, салони-ресторани і так далі.

  • Перелік послуг під час перельоту для різних категорій пасажирів. Деякі авіалінії можуть дозволити собі пригощати пасажирів економ-класу мартіні і оливками, інші ж надають щодо мізерний перелік послуг навіть пасажирам першого класу.

  • Професіоналізм персоналу. Для дипломатичних перельотів смішним буде забезпечення салону парою стюардес - VIP-персони іноді вимагають мало не персональних кухарів і масажистів для комфортного перельоту. Для літаків економ-класу досить буде декількох професійних стюардес. Розфарбування літаків рідко має що-небудь спільне з рівнем професіоналізму екіпажу, але колір форми і колір розмальовки літака повинні мати схожість в межах розробленого фірмового стилю компанії.

Варто зауважити, що великі авіакомпанії мають більше свободи в питаннях розроблення власного бренду і в креативному маркетингу. Бюджетна авіакомпанія, володіє декількома літаками, навряд чи буде мати у своєму розпорядженні достатньо коштів для повноцінного розфарбовування. Сама технологія фарбування «небесних птахів» вимагає дорогого устаткування, спеціальної фарби, та й часу на фарбування потрібно багато, що виводить літак з ладу на кілька днів і влітає в копієчку. Подібні затримки негативно впливають на невеликі компанії, для яких відсутність навіть одного літака протягом тижня може серйозно позначитися на загальному доході.

Читайте також: Розробка фірмового персонажа: як створити легендарний образ

Креативна рекламна кампанія

Для повноцінної розробки бренду авіакомпанії важлива реклама у всіх інформаційних напрямках. Важливо креативно і впізнається подати розмальовку літаків і забезпечити компанію запам'ятовується рекламою для стендів, білбордів, теле- або онлайн-трансляції. Всебічний, комплексний і професійний ребрендінг включає в себе не тільки розробку логотипу, колірних схем для літаків, форми персоналу та слоганів, а й креативні рекламні ролики або зображення. Профі з компанії KOLORO допоможуть створити ключовий візуальний образ для вашої авіакомпанії.

Представляємо вашій увазі кілька вдалих прикладів просування брендів відомих авіакомпаній:

1. Pacific Airlines. Рекламна кампанія сезону знижок на авіаперельоти

1. Pacific Airlines. Рекламна кампанія сезону знижок на авіаперельоти

2. Student Flights. Літайте в Австралію за ціною 372 банок пива.

2. Student Flights. Літайте в Австралію за ціною 372 банок пива.

3. Iberia Airlines. «Одуванчіковий брендінг» легкості авіаперельотів.

3. Iberia Airlines. «Одуванчіковий брендінг» легкості авіаперельотів..

4. «Засни в Тель-Авіві, прокинься в Індії».

4. «Засни в Тель-Авіві, прокинься в Індії».

Як бачите, креативному оформлення авіаперельотів немає меж. Межі - лише рамки фантазії креативних маркетологів. При розробці повномасштабної візуальної реклами авіаліній важливу роль відіграють все характеристики перельоту - від швидкості сполучення між містами до рівня професіоналізму персоналу. Навіть прискорений режим реєстрації рейсу і огляду багажу може стати ключовим фактором ефективної рекламної кампанії.

Читайте також: Як створення фірмового стилю допомагає збільшити ціну вашого продукту

Розробка логотипу для авіакомпанії

Креативщики і маркетологи нашої фірми нададуть вам кілька фантастичних (враховуючи середню висоту польоту цивільної авіації, цей епітет підходить якнайкраще) варіантів для розробки торгової марки авіакомпанії, відіб'ють у логотипі і фірмових кольорах основні переваги літаків. Приклади робіт і цікаві рішення для брендінгу, ребрендінгу та інших крутих слів, зрозумілих тільки трохи божевільним професіоналам-маркетологам, ви знайдете на сайті компанії KOLORO.

Отже, компанії необхідно виділити літаки на тлі незліченної кількості алюмінієвих птахів цивільної авіації конкурентів. Що ж, як кажуть пілоти: «Насамперед, насамперед літаки. Ну а дівчата? А дівчата - потім. »Загалом, спочатку Разукрасим фюзеляж, а потім - одягнемо стюардес, як уже кажуть маркетологи.

Читайте також: Реєстрація торгової марки: підводні камені+

Розробка логотипу для авіакомпанії

Розробка фірмового стилю для авіакомпанії проходить в кілька етапів:

  • Клієнт надає нам дані для загальної оцінки переваг компанії перед конкурентами.

  • Ми збираємо детальну інформацію про компанію: рідне місто засновника, країна, виробник літаків, попередні логотипи, кольори, історія розвитку та все-все, що може допомогти максимально відобразити і виділити логотип і стиль майбутнього візуального оформлення серед конкурентів. До слова, особливо це важко робити, якщо ваші конкуренти вже були нашими клієнтами - ми робіт на вітер і аеродинамічну тягу не кидаємо. Але завжди цікаво змагатися з самими собою.

  • Ми об'єднуємо всю отриману інформацію і починаємо з нуля «малювати» вашу компанію. Чимось це може бути схоже на кіношні детективи: повірте, у нас обов'язково буде окрема дошка з фотографіями, ниточками і фактами про вашу компанію - так і наочніше, і цікавіше. А в сумбурному і креативному, трохи шумному і шаленому процесі народжуються найкращі ідеї.

  • Коли етап розробки фірмового стилю і розмальовки літаків готовий в декількох варіантах, трьох концептах і взагалі представлений у всій красі, ми надаємо право остаточного вибору вам.

Наші ідеї завжди круті, креативні і трохи божевільні, що вигідно виділяє і нас і вас на тлі конкурентів. Хочете запам'ятовується брендінг власної компанії - звертайтеся до самим без-радіо-локаційні-баштовим фахівцям галузі - в компанію KOLORO.

Читайте також: Створення провокаційною реклами: муки совісті проти шансу на вибухові продажу

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Александр Тоболин

Ведущий ведущих маркетологов

20 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !