Фірмовий стиль (айдентика) бару / пре-паті

Фірмовий стиль (айдентика) бару / пре-паті

Категория: Дизайн

22 / 01 / 2018

5999 просмотров

24 4.125 5

Тренди в оформленні барів

Унікальна айдентіка бару приваблює тисячі клієнтів і підвищує продажі. Давайте подивимося, як виглядають незвичайні закладу світу і дізнаємося більше про тренди в їх оформленні.

Види барів

1. Люкс-формат. Для декору такого бару використовують дорогі метали і якісний посуд. Переважають стилі Hi-Tech і модерн c монохромними кольорами.

Люкс-формат

2. Вищий клас. Бар відрізняється оригінальним, легко впізнаваним інтер'єром. Йому можна сміливо дати визначення «концептуальний заклад». Декор і посуд дещо простіше, ніж в попередньому варіанті. Бар може бути оформлений в стилі конкретної країни, епохи. В інтер'єрі використані багато деталей, які доповнюють обрану концепцію: картини, постери, квіти і музичні інструменти.

Вищий клас

3. Перший клас. Заклад робить ставку на атмосферу без використання дорогих предметів декору. Цінова політика демократична. Якщо грає музика, то тільки в запису.

Перший клас

Айдентика бару: з чого почати

Складові фірмового стилю:

  • назва, слоган;
  • фірмові кольори і логотип;
  • Фасада закладу і вивіска;
  • дизайн інтер'єра;
  • уніформа обслуговуючого персоналу.

При розробці фірмового стилю важливо враховувати асортимент на який робиться ставка. Бар не завжди спеціалізується на алкогольних напоях. Можна виділити еспрессо-, гріль-, коктейль-бари. Заклад для затишного спокійного відпочинку з друзями зазвичай оздолно м'якими диванами, додатковими точками освітлення, які розміщені біля столиків. Домашню атмосферу додасть зручні м'які меблі і приємні дрібнички.

Айдентика бару

Бар для перегляду спортивних матчів варто оформити інакше. Меблі відрізняються простотою, декор зі спортивними аксесуарами: шарфи, шапки, м'ячі, хокейні ключки. В інтер'єрі використана меблі з дерева.

Якщо бар або пре-паті заклад робить ставку на певну кухню, наприклад, мексиканську, то кожна деталь інтер'єру повинна відповідати обраній країні. У випадку з Мексикою це сомбреро на стінах, тотеми як декор, багато кактусів. У такому інтер'єрі переважають кольору охри, теплі відтінки.

Фірмовий стиль бару

Брендінгове агентство колорит розробить унікальний фірмовий стиль бару або пре-паті, який вигідно виділить ваш заклад на тлі конкурентів.

Унікальні бари та Pre-party закладу. Розробка фірмового стилю

Яскравий фірмовий стиль закладу допомагає залучити відвідувачів. Назва бару, вивіска, слоган, дизайн закладу і оригінальне меню формують цілісний образ.

  • Фан-бар Банку, Київ, Україна

Фан-бар Банку, Київ, Україна

Той випадок, коли назва ідеально передає концепцію закладу. Гостям тут подають напої та їжу виключно в банках, що погодьтеся, оригінально. Обрана тема простежується в декорі інтер'єру: стіни прикрашені принтами, на полицях стоять банки з смачним наповненням. У закладі відвідувачі можуть придбати сувенірну продукцію з логотипом: банки, футболки і багато іншого.

Брендінгове агентство KOLORO розробить основні елементи фірмового стилю. Про те, як фірмовий стиль допомагає збільшити ціну продукту читайте тут.

Фан-бар Банка

Фан-бар Банка

  • Laundromat Cafe, Рейк'явік, Ісландія

Laundromat Cafe, Рейк'явік, Ісландія

Laundromat Cafe - дивовижний концепт, в якому вдало поєднується бар, кафе, бібліотека і навіть пральня. Відвідувачі можуть сісти за столик з однією з книг, які розмістилися в барній стійці або випити келих вина за баром в очікуванні закінчення прання. Стіни прикрашені картами, фотографіями та постерами, які надають затишок закладу. У дизайні використовуються теплі вогняні тони: від меблів до освітлення. Двері пофарбована червоним кольором, в тон диванів і стільців.

Laundromat Cafe

Laundromat Cafe

  • «Monkey Bar», Берлін

«Monkey Bar», Берлін

Вікна бару виходять на зоопарк, і дизайнери вміло використовували даний факт. Назва говорить сама за себе, адже з величезних панорамних вікон можна спостерігати за спритними мавпами. Інтер'єр дуже лаконічний, переважає бетон і дерево. У зимову пору року відвідувачів зігріє камін, а подушки і лампове освітлення додадуть затишку.

Monkey Bar

Monkey Bar

Monkey Bar

  • Бар «Північне сяйво», Ісландія

Основна визначна пам'ятка бару - це його місцезнаходження, яке вдало підкреслено в інтер'єрі. Заклад знаходиться у віддаленому місці, що дозволяє побачити північне сяйво через величезні панорамні вікна. Інтер'єр не схожий на типовий бар, відвідувачів оточує скло і дерево, а відпочити можна на м'яких диванах, які цілком би вписалися в чиюсь вітальню.

Бар «Північне сяйво», Ісландія

Бар «Північне сяйво», Ісландія

  • Бар «Клініка», Сінгапур

Бар «Клініка», Сінгапур

Цей заклад може шокувати відвідувачів. Обрана тематика простежується в кожній деталі. Замість крісел - інвалідні коляски, алюмінієві столи. Усередині бару можна присісти на м'які диванчики, які раніше були лікарняними каталками. Напої подаються через крапельну систему.

Бар «Клініка»

Бар «Клініка»

Бар «Клініка»

Як ми бачимо, всі назви барів повністю відображають концепцію закладу. Деталі інтер'єру та екстер'єру виконані в дусі обраного напрямку і нічого не вибивається із загальної історії. Назви підкреслюють позиціонування бару, допомагають відвідувачеві отримати перше, можливо, незабутнє враження від закладу. Логотипи, слогани і вивіски зроблені в одній айдентіка.

Розробляючи айдентику, особливу увагу варто приділити основним елементам фірмового стилю. Логотип для бару - основний рекламний інструмент. Він повинен відображати кухню, концепцію і філософію закладу. Про те, яку роль відіграє дизайн реклами читайте тут.

Розробка дизайну бару - відповідальне завдання, яку варто доручати справжнім професіоналам. Брендінгове агентство KOLORO знає, як створити місце, в яке захочеться повертатися знову і знову.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Александр Тоболин

Ведущий ведущих маркетологов

24 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !