Дизайн винних етикеток

Дизайн винних етикеток

Категория: Дизайн

22 / 01 / 2018

15181 просмотров

126 4.2857142857143 5

На ринку вина безліч брендів, через що споживач може довго вибирати потрібний продукт. Або, що буває часто, піддається хвилинному настрою і візьме першу-ліпшу пляшку з яскравою етикеткою. Ось тут перед кожним виробником вина і постане питання - як привернути увагу покупця до свого продукту. У цій ситуації логічно звернутися до професіоналів, які знають про дизайн винних етикеток набагато більше, ніж можна уявити. Грамотне оформлення приверне споживача і стимулює першу покупку.

Читайте також: 5 найкрасивіших брендбуків

Дизайн винної етикетки пляшки вина

Про що і з ким говорить дизайн винних етикеток

Кожен покупець шукає не тільки особливий смак вина, але і «свою» етикетку, яка близька йому по стилю. Він може не усвідомлювати цього, але все одно шукає, тому завдання виробника - транслювати близькі клієнту цінності. Кращий спосіб для цього простий: впливати на покупця емоційно. Етикетка улюбленого (або потенційно улюбленого) напою, викликає приємні емоції і натякає на значимість моменту: тут і зараз ти купуєш статусний продукт, навіть якщо вибране вино не належить до класу premium.

Дизайн винних етикеток

Стилістика і винні етикетки

Дизайн алкогольної етикетки - спосіб донести інформацію покупцеві через малюнок, забарвлення, історію. Тому оформлення роблять зрозумілим, що розкриває суть посилу. Створюється елемент, що несе в собі основне смислове навантаження, інші ж доповнюють його.

Наприклад, багатьом споживачам подобається ілюзія ручної роботи, про це свідчить попит товарів, виконаних в такому стилі. Повторювані візерунки, вінтажний дизайн асоціюються з надійністю і якістю, перевіреною роками. А віньєтки кольору папірусу закріплюють вироблене враження.

Компанія KOLORO допоможе вам визначитися з дизайном винної етикетки.

Стилістика і винні етикетки

Колір в стилі винної етикетки

Щоб вийшла стильна етикетка, дизайн повинен бути виконаний в красивій колірній гамі, де кожен відтінок несе свій емоційний посил, обігрує основний колір. Чорний колір втілює влада і елітарність, червоний асоціюється з любов'ю або пристрастю, емоційністю і агресією, зелений з достатком, спокоєм і надійністю.

У дизайні винних пляшок і етикеток часто використовують нейтральні тони - чорний, білий і сірий. Їх поєднують з пастельними тонами: бежевим, кремовим, блідо-блакитним. Але деякі виробники люблять контрасти - чорний з червоним, синій з помаранчевим. Ці яскраві рішення відразу кидаються в очі.

При випуску лімітованих серій вин виробники часом враховують тренд сезону - той чи інший колір.

Залежно від якості друку і зносостійкості, які потребують дизайн етикетки, вартість різниться.

Розробка етикетки і упаковки: текст і шрифт

Дизайн пляшки може бути яскравим, лаконічним, провокаційним - яким завгодно, лише б він не був безликим і незрозумілим для споживачів вина. У тексті на етикетці важливо все: від сенсу до величини і стилю шрифту.

Фахівці рекомендують особливо ретельно підбирати стиль шрифту. корелює з посилом всіх інших елементів. Кращим варіантом для забезпечення такої якості стане розробка дизайну етикетки, ціна якого з лишком окупиться через збільшення попиту на ринку.

Вдалий приклад цьому - іспанська компанія Lazarus Wine. Цей виробник звернув увагу на те, що незрячим людям недоступна інформація на винних етикетках. Рішенням став проект по створенню етикеток зі шрифтом Брайля на місці опису напою замість звичайного друкованого тексту.

Розробка етикетки і упаковки

Дизайнер Лазло Міхалі Наска в творінні для виноробні Péter Wetzer зробив акцент на каліграфії. Він вважає, що такий шрифт особливо підходить для крафт-вина, оскільки доповнює його handmade-концепцію.

Акцент на каліграфію

Дизайн етикетки вина: матеріал і форма

Виробники часто звертаються за допомогою в такій справі, як розробка етикетки. Ціна таких послуг розраховується на сайті або разом з консультантами. Якість матеріалу етикетки впливає на вартість реалізації, забезпечує зносостійкість і потрібне враження від продукту.

Брендінгова компанія KOLORO приймає замовлення на індивідуальну розробку етикеток для алкоголю.

Зверніть увагу на: Створити дизайн упаковки: головні правила і основні секрети

Дизайн етикетки вина

Слід пам'ятати: оформлення етикетки має викликати ті ж асоціації у покупця, що і дизайн винного магазину, якщо він фірмовий.

Розробка дизайну етикетки: погляд у минуле

У французькій виноробні Chateau Haut-Brion вина випускають з 16 століття. І ось вже багато років на етикетці одне і те ж зображення - будівля з території маєтку, в якому знаходиться це шато. У наш час дизайн практично не змінився: все так же це готична будівля прикрашає етикетку, розкриваючи перед покупцем історію довжиною в кілька століть. Безперечно, у цього бренду стійка репутація.

Розробка дизайну етикетки

Розробка дизайну упаковки і етикетки: зарубіжний досвід

У кожного виробника свої пріоритети в оформленні пляшки для вина. Хтось робить упор на історії і перевіреному століттями як, як Chateau Haut-Brion, а інші виноробні красиві дизайнерські рішення, щоб залучити споживача.

Вартість дизайну етикетки в Києві можна розрахувати на сайті КОЛОРО. Будемо раді допомогти.

Аналіз упаковки товару на прикладі Convento da Glória

Ці пляшки вина явно мають у своєму розпорядженні благородною метою - нагадати покупцеві про епоху бароко, коли в моді були тонкі мережива, завитки і така скромна позолота.

Аналіз упаковки товару

Аналіз упаковки товару

Винна етикетка Millesime

Дизайнер етикеток і тари Millesime обрав інший шлях - відсутність візерунків, але рельєфність форми, як ніби це відполірована статуетка з чорного дерева. Матова поверхня красиво контрастує із золотистою емблемою.

Брендінгове агентство колорит зробить ексклюзивний дизайн етикетки і тари в короткі терміни.

Дизайнер етикеток

Креативна розробка етикетки інших брендів

Креативний дизайн вина допомагає виділитися серед конкурентів і закликає звернути на себе увагу. Для цього потрібно зробити акцент на фішці, яка викличе інтерес у споживача.

Креативна розробка етикетки

На зображенні фірмові наклейки іспанського вина El Buscador з філвордамі.

Дизайн етикетки

Також, щоб створити етикетку, бренди часто влаштовують конкурси на кращий дизайн. В даному випадку оформлення пляшки стало частиною одного з негласних змагань. Етикетка як би транслює думку: «класичний рецепт, як у бабусі». Тих, хто тяжіє до традицій, може зацікавити такий дизайн етикетки. Ціна товару при цьому навряд чи вдарить по гаманцю покупця.

Iskrena vina Matkovic

Iskrena vina Matkovic - хорватське вино, пляшки якого упаковані в обгортковий папір. За словами творця бренду, мета такого дизайну - донести до споживача красиву історію про збір врожаю.

Українські бренди

Бренди вина з України часто роблять акцент на історії і героїчних сюжетах з минулого. Розглянемо найпопулярніші марки.

Дизайн винної упаковки Cotnar

Виноградники Cotnar знаходяться на Закарпатті. Основні відмінності етикетки вина фірми - емблема у вигляді лева і фірмова друк. Дизайнери явно не перевантажили композицію надлишковими деталями.

Дизайн винної упаковки

На даному зображенні фірма підійшла до розробки з креативом. Зрозумілий і приємний шрифт, поєднання відтінків і підпис, зроблена під ексклюзивну партію.

Аналізуючи інші етикетки бренду, можна помітити, що кольори наклейки узгоджуються з кольором вина, не втрачаючи концепції компанії. А на пляшках «Monte Cote» зображені коти, що користується попитом через картинок з пухнастими улюбленцями.

«Monte Cote»

Не пропустіть: Дизайн алкоголю: 7 і 1 тенденція 2017 року

Виноробне господарство Князя Трубецького

Споживач легко дізнається пляшку від цього винного господарства по гербу, який зображений на продукті. Цікаво, що на пляшках вина за доступною ціною етикетка світла, із зображенням історичного маєтку, де знаходяться виноградники. Але чим елітніше вино, тим більш сучасною виглядає дизайн у даного бренду.

Виноробне господарство Князя Трубецького

Серія, зображена нижче, відрізняється від інших у цій компанії. Кольори набагато яскравіше, контрастніше. Привертають увагу кольєретки: білі під біле вино, а чорні під червоний напій.

Етикетки на пляшки на замовлення

Етикетки на пляшки на замовлення в Києві, а також інші брендінгові послуги можна оформити на нашому сайті KOLORO.UA .

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Александр Тоболин

Ведущий ведущих маркетологов

126 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !