Солодкий дизайн: особливості розробки упаковки цукерок

Солодкий дизайн: особливості розробки упаковки цукерок

Категория: Дизайн

01 / 06 / 2016

20558 просмотров

215 4.1674418604651 5

Більшість щоденних рішень людини пов'язані з вибором товарів і послуг. За результатами дослідження Брайана Вансинк (американський професор, спеціалізується на вивченні споживчої поведінки) середньостатистичний американець щодня приймає близько 200 рішень, які стосуються їжі. В Україні цю цифру варто розділити на 2, але вона все ще вражає.

Коли перед клієнтом стоїть питання про вибір нового продукту, в першу чергу він звертає увагу на співвідношення ціни і якості. Якщо продукт - новинка на ринку, а споживач нічого не знає про якість, то привабливий дизайн стає вирішальним фактором для пробної покупки. Людина не дізнається про смакові якості цукерок, натуральність інгредієнтів та незвичайну рецептуру, якщо виробник не подбає про дизайн упаковки.

дизайн упаковки цукерок

При розробці упаковки варто відштовхуватися від особливостей ринку і цільової аудиторії продукту. На основі цих факторів створюється унікальна торгова пропозиція i позиціонування. Дизайн упаковки шоколаду і цукерок залежить від того, на кого орієнтований продукт (діти або дорослі), до якого цінового сегменту він відноситься (низький, середній або преміум), яке позиціонування у товару (подарункові упаковки або для щоденного споживання), який тип упаковки (картонна або металева коробка, пластиковий пакет, індивідуальні обгортки).

Для розробки дизайну упаковки цукерок зверніться в KOLORO. Професіонали компанії знайдуть індивідуальне рішення спеціально для вашого продукту.

Розробка дизайну упаковки цукерок: 11 порад

1. Дотримуйтесь гармонії між продуктом і дизайном упаковки. При створенні дизайну упаковки цукерок важливо, щоб вона не шкодила продукту і показувала його сильні сторони. Наприклад, плитки шоколаду «Lyra». На упаковці знаходиться мінімальна кількість тексту. Акцент зроблений на натуральності (напис в центрі «від бобу до плитки», колір крафтового паперу). Додатковий колір (бірюзовий або темно-коричневий) вигідно відтіняє упаковку. Відмінний приклад гармонії продукту і упаковки.

Приклад дизайну упаковки цукерок

2. Будьте простіше. Простий дизайн може бути яскравим. Наприклад, в дизайні коробки цукерок «Dottie's Toffee» присутні тільки два кольори і мінімум деталей. При цьому дизайн упаковки шоколаду виглядає стильно, солодощі помітні та не губляться серед інших цукерок.

Приклад дизайну упаковки цукерок

3. Використовуйте весь вільний простір. При створенні дизайну картонної упаковки використовуйте кожен її сантиметр. Наприклад, дизайн коробки цукерок «Pop Chop». При відкритті коробки льодяників у людини, зображеній на етикеті, відкривається рот. Також можна декорувати і внутрішню частину коробки, не залишаючи її білою (як на малюнку справа).

Приклад дизайну упаковки цукерок

4. Грайте і дурійте. Діти є значною частиною цільової аудиторії цукерок. Тому грайливий дизайн упаковок особливо важливий при розробці упаковки і етикетки цукерок. У хід йдуть коробки і пакети з віконцями-мордочками і створення забавних персонажів.

Приклад дизайну упаковки цукерок

5. Враховуйте ситуацію споживання. Якщо продукт задуманий як подарунковий, варто врахувати це при розробці дизайну упаковки. Споживач скоріше віддасть перевагу тій коробці солодощів, для якої не потрібна буде додаткова подарункова обгортка, пакет або стрічка.

Приклад дизайну упаковки цукерок

6. Відкиньте рамки. Не бійтеся пробувати нове, експериментувати з формами і кольорами. Наприклад, концепт дизайну упаковки цукерок «Nerds» від «Wonka». Дизайн коробки цукерок нестандартної форми і соковитого кольору не дозволить пройти повз таких цукерок.

Дизайн упаковки цукерок

7. Використовуйте різні текстури. Тактильні відчуття, які відчуває споживач, стикаючись з упаковкою, мають велике значення при виборі продукції. Вага упаковки, натуральність матеріалів та їх якість - все це варто враховувати при розробці дизайну коробки цукерок. Наприклад, упаковка льодяників «Arctic».

Дизайн упаковки цукерок

8. Помістіть історію на упаковку. Упаковка може бути не просто лаконічною або стильною. Вона може стати частиною гри, розповісти історію бренду або товару. Наприклад, нуга від «Torroni». На кожній з плиток є своє поле з індивідуальними ілюстраціями. Вони знаходяться зовні та всередині. Якщо скласти їх разом вийде один малюнок. На них багато деталей, які можна довго і пильно розглядати.

Дизайн упаковки цукерок

9. Подумайте про подвійну вигоду. Люди люблять використовувати коробки і упаковки повторно. Якщо зробити коробку привабливою, можливо, клієнт не захоче викидати її та знайде інше застосування. А логотип компанії залишиться в його будинку разом з коробкою.

Дизайн упаковки цукерок

10. Зробіть акцент на яскравості. Крім того, що основною цільовою аудиторією є діти, цукерки також асоціюються з дитинством. Саме тому більшість упаковок цукерок яскраві, з різнокольоровими персонажами і казковими ілюстраціями.

Дизайн упаковки цукерок

11. Подбайте про зручність відкриття. Під час розробки дизайну упаковки варто звернути увагу на те, наскільки легко буде її відкрити і зберігати солодощі (якщо людина не з'їла всі цукерки відразу). Про це потрібно подбати при розробці розкрою упаковки.

Дизайн упаковки цукерок

Ці правила допоможуть зорієнтуватися при розробці концепції дизайну етикетки, логотипу та виборі типу упаковки. Також ви можете замовити дизайн упаковки в брендінговому агентстві KOLORO. Витратьте свій час з користю, а творчість довірте нашим дизайнерам!

5 тенденций в дизайне упаковки конфет

1. Наївні ілюстрації можуть бути повноцінними акварельними або замальовками. Часто вони схожі на ескізи та дитячі малюнки. Також сюди відноситься упаковка ручної роботи або її імітація.

Дизайн упаковки цукерок

2. Витіюватий декор. Ця тенденція виражається у використанні вінтажних шрифтів, крафтового паперу, pin-up ілюстрацій. Також упаковка шоколаду або карамелі може бути густо усипана геометричними принтами (точками, дрібними трикутниками) або написами.

Дизайн упаковки цукерок

3. Візерунки. Тренд на візерунки частково пов'язаний з попереднім, але він набув широкого поширення і виділився в окрему графу. Візерунки можуть бути будь-якого кольору і відтінку і займати від 20 до 70% упаковки.

Дизайн обгортки цукерок

4. Концентрація на продукті. Ця тенденція є головною в дизайні упаковки в 2016 році. Вона дозволяє максимально зосередити увагу на продукті, показавши його сильні сторони.

Дизайн упаковки цукерок

5. Стиль 70-х. Яскраві деталі, багатошаровість, геометричні та квіткові принти, етнічні мотиви - все це складові стилю 70-х.

Дизайн упаковки цукерок

Ці 5 тенденцій є ключовими для розробки дизайну упаковок цукерок. До них можна додати постійну тенденцію на зміну дизайну упаковок в зв'язку з сезонами (наприклад, до Великодня або Нового року). .

Створення дизайну упаковки цукерок - складний багатоетапний процес, який вимагає від виконавців креативного підходу і професіоналізму. Для розробки яскравого привабливого дизайну звертайтесь до KOLORO. Давайте підкорювати солодкі ринки разом!

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Ксения Ляшко

Маркетолог

215 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !