13 цікавих блогів про дизайн, які ми читаем

13 цікавих блогів про дизайн, які ми читаем

Категория: Дизайн

23 / 03 / 2016

10954 просмотров

42 4.3333333333333 5

Нові ідеї не виникають на порожньому місці та своє натхнення постійно потрібно підживлювати з різних джерел - природа, подорожі, книги або фільми. Ми вирішили поділитися з вами найкращими блогами про дизайн, які ми регулярно читаємо. Сподіваємося, що вони вам сподобаються і теж надихнуть на створення чудових речей!

До речі, зовсім недавно ми писали про 10 безкоштовних сервісів для інтернет-маркетологів - вони вже допомогли нам істотно підвищити продуктивність роботи.

читання блогів про дизайн

Фото: dustjacket-attic і skonahem

Фірмовий стиль і брендінг

1. Pioneers

Pioneers ведуть блог за трьома основними напрямками - про фірмові стилі та логотипи, створення сайтів і упаковки. У розділі про веб-дизайн зібрано безліч новин в даній області, описуються останні тенденції і регулярно виходять збірки найкращих сайтів / шрифтів / дизайнерських рішень.

Розділ «Про дизайн поліграфії» містить безліч статей про упаковку, дизайн вітрин, є кілька прикладів промислового дизайну та елементів фірмового стилю. Також вони зібрали багато красивих постерів і листівок. .

яскравий малюнок дизайн

Фото: Mike | Creative Mints

2. KOLORO

У своєму блозі Koloro ми регулярно пишемо про все, що нам цікаво і знайшло застосування в наших роботах. Так як наше агентство спеціалізується на створенні брендів, ми присвячуємо дослідженням левову частку своєї роботи. При розробці дизайну упаковки для великої української компанії, ми провели детальний аналіз ринку молочної продукції, основну інформацію з якого розмістили в блозі.

Також ми пишемо багато корисних матеріалів про брендінг (поради щодо створення бренду особистості вже на сайті) і про розробку елементів фірмового стилю.

3. DESIGNogolik

DESIGNogolik – ідеальне місце для тих, хто любить читати про дизайн запоєм. По-іншому і не вийде - тут більше 1300 дизайнерських рішень з усього світу! У блозі зібрано багато ідей - від дизайну інтер'єру до новинок в індустрії моди. Від них ми дізналися, що Дарт Вейдер нерідко стає об'єктом натхнення для предметів промислового дизайну.

промисловий дизайн, дарт фейдер

4. OTAKOYI

OTAKOYI з гумором і цікаво пишуть про фірмові стилі, брендінг, тонкощі бізнесу інтернет-магазинів. Ще вони захоплюються веб-дизайном і діляться цікавими новинами з області. Також хлопці переводять інфографіки та багато пишуть про колір - сприйняття, трендові кольори, труднощі вибору кольору кнопки для сайту і т.п.

кольори дизайн

Автор фото: Jonathan Howell

Упаковка: від ідеї до друку

5. The Best Packaging

The Best Packaging збирають останні приклади і концепти упаковок, допомагаючи дизайнерам знаходити натхнення. Блог містить 1150 статей з яскравими прикладами упаковок, які вже можна знайти на полицях магазинів. Кожна стаття містить посилання на дизайнера або агентство, які створювали упаковку. Це дозволяє клієнтським компаніям знаходити кращих виконавців для своїх ідей.

Для зручності користувачів статті розбиті на зручні товарні категорії: вино, снеки, одяг, парфуми, шоколад і т.п. Однією з найпопулярніших категорій є упаковка для молока. Крім того, TBP дублюють новини на Pinterest, де у них є свій канал.

6. What the pack?

What the pack? публікують статті про брендінг і упаковку, серед яких є роботи як вітчизняних, так і зарубіжних дизайнерів. Їх блог розділений на кілька категорій. У «Лінч» зібрані приклади креативних дизайнів упаковки - хлопці дійсно беруть краще і роблять це регулярно. У категорії «Спецпроекти» є міні-бібліотека, де зібрані кращі рекомендовані книги по дизайну і брендінгу в цілому.

Своєю місією творці цього медіа-проекту вважають «привести кириличний бренд-дизайн до західного рівня якості та познайомити закордонне співтовариство з кращими вітчизняними ідеями і командами».

дизайн упаковки

Автор дизайну: Todd Anderson

Веб дизайн

приклад дизайну сайту ресторану

7. Design mania

Design mania – блог для справжніх маніяків веб-дизайну. Відмінною рисою блогу є наявність безлічі безкоштовних матеріалів для роботи веб-дизайнера - іконки, пензлі для Photoshop, шрифти і т.п. Також там можна знайти корисні матеріали для вирішення спірних питань з клієнтами, корисні сервіси для дизайнерів, поради щодо вирішення складних завдань.

8. Oscar

Блог Oscar присвячений актуальним новинам в області веб-дизайну. Тут можна знайти багато корисних порад для підвищення ефективності роботи сайту. Нещодавно у них вийшов короткий посібник «7 "смертних гріхів" Landing page», де вони наводять приклади типових помилок веб-дизайнерів і розповідають, як їх уникнути. Також на своїй сторінці вони розповідають про особистий досвід у створенні успішних сайтів.

9. Блоґ «Продизайн»

Хлопці з «Продизайн» діляться дайджестом подій зі світу дизайну в Україні, підбирають книги для дизайнерів і розповідають про різні зручні інструменти. У них є багато уроків і практичних порад для UX-дизайнерів для досягнення максимально зручного функціоналу сайту. Серед їх популярних статей - записи про вибір правильного ноутбука для дизайнера і поради для тих, хто хоче стати успішним фрілансером.

10. Beloweb

Beloweb щедро діляться з читачами добірками безкоштовних іконок, фотографій і шаблонів для сайтів - це справжня знахідка для початківців веб-дизайнерів. У блозі зібрано безліч різних інструментів для створення «дружнього» UI-дизайну сайту і вже вийшла 35-а добірка безкоштовних фотографій у відмінній якості. Крім того, у них є цілий розділ корисної інформації для новачків - від підказок з оформлення резюме до покрокового опису створення окремих елементів сайту.

Особисті блоги про дизайн

В особистих блогах дизайнери діляться робочими проблемами, з якими вони стикаються і, звичайно ж, пишуть про способи їх вирішення, а також розміщують кращий контент з мережі. Читання особистих блогів допомагає знайти нові ідеї і дозволяє подивитися на складну задачу з іншого боку.

Автор web-дизайну: Virgil Pana

11. Олексій Бичков

Олексій більше 10 років займається дизайном і невимушено розповідає про тонкощі своєї роботи. Він завжди охоче ділиться з читачами своїм колосальним досвідом і тут дійсно є чому повчитися. Гумористична та трохи саркастична манера написання створюють приємну атмосферу в блозі.

12. Ольга Романова

Ольга в захваті від каліграфії та шрифтів - втім, як і ми! Про психологію сприйняття шрифтів читайте докладніше в нашій статті. Вона займається леттерінгом і присвятила цьому захопленню цілу дошку на Pinterest. Ще Ольга робить мультяшні ілюстрації для банківських карт - дуже цікаве хобі. У вільний час вона подорожує і ділиться враженнями про поїздки.

леттерінг, друкарня, дизайн

Леттерінг: студія tobiassaul

13. Настя Манно

Ще один чудовий блог у веб-дизайнера Настi – тут вона ділиться корисними інструментами для створення сайтів і докладними уроки з малювання в Photoshop. У блозі Настя також пише рецензії на прочитані книги, серед яких є і одна з наших улюблених - «Увімкніть серце і мізки. Як побудувати успішний творчий бізнес» Дар'ї Бікбаєвої.

Ми завжди стежимо за новинками в галузі брендінгу, а читання блогів допомагає нам вдосконалюватися!

Підписуйтесь на нашу розсилку внизу і отримуйте кращі матеріали одразу на пошту!

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Инна Дитяшова

Копирайтер

42 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Павел Пивовар

Павло Пивовар

new business manager

+38 (044) 223 51 20

+38 (099) 600 22 14

pyvovar@koloro.ua

Юрий Колесников

Юрий Колесников

new business manager

+38 (066) 210 94 04

kolesnykov@koloro.ua

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !