11 правил розробки дизайну етикетки. як не вступити у калюжу

11 правил розробки дизайну етикетки. як не вступити у калюжу

Категория: Дизайн

27 / 02 / 2015

52371 просмотров

468 4.1153846153846 5

Розробка дизайну етикетки, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикетокОстаннім часом все більший інтерес у виробників викликає дизайн етикетки і його вплив на споживача, а також на обсяги продажів товару.

Численні дослідження не раз підтвердили той факт, що завдяки незвичайному дизайну етикетки на товар частіше звертають увагу споживачі та віддають йому перевагу торговим маркам.

Безсумнівно якість товару має чимале значення, однак цього недостатньо для того щоб значно збільшити обсяги продажів компанії.

Нарівні з якістю товару необхідно приділити належну увагу і його зовнішньому вигляду, дизайну упаковки.

Дизайн етикетки

Етикетка не просто привертає увагу до продукту, вона виділяє його серед конкурентів, переконує покупця придбати саме цей товар, повідомляє про головні переваги товару.

На сьогоднішній день створення етикеток - це ціла індустрія, а сама етикетка - це витвір мистецтва. Дизайн етикетки - це гармонійне поєднання маркетингового розрахунку і творчої задумки дизайнера.

Етикетка - це складова, і частіше за все центральна частина загальної композиції дизайну продукту. Головна мета розробки дизайну етикеток - створення гармонійної композиції, для чого застосовуються самі неординарні рішення: нестандартні способи створення зображень, поєднання різних матеріалів, оригінальна форма упаковки та ін.

Дизайн етикеток повинен відображати загальний фірмовий стиль компанії або бренду за допомогою створених художніх образів, крім того він повинен підкреслювати основні переваги продукту і відповідати його функціональному призначенню.

Друк етикеток, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток

Розробка дизайну етикетки

Розробка дизайну етикетки - складний творчий і технологічний процес, який враховує безліч факторів таких як:

- Переваги цільової аудиторії;
- Дизайн конкурентних торгових марок;
- Технологічні вимоги і законодавчі обмеження;
- Особливості товару і вид упаковки;
- ТТенденції ринку і віяння моди, та ін.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Пивна етикетка, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток Оформлення етикетки пива, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток

З чого почати створення етикеток?

Перш за все, необхідно визначити наступне:

 1. Цільову аудиторію товару;
 2. Розмір і форму;
 3. Спосіб створення, оформлення і друку;
 4. Вибрати матеріали для виготовлення;
 5. Підібрати графічні та текстові елементи;
 6. Створити єдиний художній образ товару.

Особливе значення при розробці дизайну етикеток мають результати маркетингових досліджень ринку, конкурентів і цільової аудиторії. Перш за все, для того щоб вибрати правильне дизайнерське рішення, здатне викликати як усвідомлене так і підсвідоме бажання у споживача купити товар.

Процес розробки етикетки на алкогольну продукцію (етикетка на горілку, вино, пиво і т.д.) складається з трьох основних етапів:

 1. Створення основної етикетки;
 2. Контретикетці;
 3. Кольєретки.

Основна етикетка - центральний елемент упаковки товару, розташовується на корпусі пляшки. Містить, як правило, логотип або іншу символіку бренду, назву, міцність і сорт напою.

Кольеретка розміщується на верхній частині пляшки. Мініатюрна етикетка, що містить, як правило, символіку бренду, логотип, назву продукту і рік випуску.

Контретикетка - на зворотному боці корпусу пляшки. Включає детальну інформацію про товар - склад, міцність, харчова цінність, виробник, обсяг, штрих-код, знаки якості та ін.

Професійне оформлення упаковки і етикеток, передає споживачеві інформацію про високу якість продукту, створює привабливий зовнішній вигляд.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Етикетка на пиво, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток Етикетка дизайн, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток

11 правил створення продає етикетки

Дизайн етикетки - це, перш за все творчий процес, політ фантазії дизайнера, і тому практично неможливо сформувати строгий набір правил по створенню етикеток.

Однак грунтуючись на досвіді та багаторічній практиці, ми вирішили виділити ряд рекомендацій, який дозволять вам створити привабливий образ, що запам'ятовується продукції.

Правила розробки дизайну етикетки від брендінгового агентства KOLORO:

 1. Колір. При виборі колірної гами повинні бути враховані такі фактори як колірні рішення конкурентних торгових марок, вид і функції товару, колір самої упаковки - етикетка повинна виділятися на її тлі, але в той же час гармоніювати з нею.
 2. Графіка. Підбір якісних зображень, які виступають в якості центрального елемента, а також додаткових графічних елементів, що дозволяють створити переконливий художній образ.
 3. Текст. Читабельність тексту, простота і зрозумілість формулювання фраз на етикетці - дуже важливі при розробці. Текст здатний привернути увагу покупця лише на 2-3 секунди, і якщо він незрозумілий або неприємний для сприйняття, то це лише відштовхне потенційного покупця. З текстових елементів обов'язково має бути присутня назва продукту, а також кілька фраз, які описують його властивості.
 4. Шрифт. Найкраще застосовувати поширені та всім відомі шрифти, вони добре впізнавані, легкі для сприйняття, читабельні. Крім того, стиль шрифту повинен відповідати продукту і його функціональним призначенням. На етикетці може бути використано не більше 3-х різних за стилем шрифтів.
 5. Матеріал. Перш ніж почати роботу над етикеткою необхідно вибрати перелік матеріалів, з яких вона потім буде виготовлена ​​- прозорий папір, білий або кремовий; фактура і текстури, що застосовуються на її поверхні та ін.
 6. Вибір обробки етикетки - матова або глянсова. Матова поверхня гарантує легку читаність графічних елементів, класичний образ.
 7. Кількість етикеток. Часто перед виробниками стоїть вибір - створити одну фронтальну етикетку або ж дві етикетки, які буде розміщено на передній і задній частині упаковки. Використання двох різних етикеток дозволяє відокремити назву торгової марки від загальної інформації про продукт, тим самим підвищити впізнаваність і поліпшити візуальне сприйняття бренду.
 8. Форма. Нестандартна форма етикетки гарантує додаткову порцію уваги до неї. Як показує практика вдала і грамотно продумана форма не зажадає редизайну сотні років. Використовуючи незвичайну форму, рекомендують застосовувати світлий або білий фон.
 9. Загальний стиль. Коли одна торгова марка пропонує різні види продукції, наприклад, різні види соків - яблучний, апельсиновий, вишневий і т.д. важливо зберегти впізнавану етикетку для кожного типу продукції.
 10. Контакти виробника. Сучасна етикетка повинна містити контактну інформацію про компанію-виробника, щоб бажаючі могли легко з нею зв'язатися, це підвищує престиж торгової марки і сприяє зростанню довіри споживачів до бренду.
 11. Захоплююча історія про ваш бренд на етикетці - це великий плюс. Люди люблять цікаві історії, а ви, таким чином, створите міцний емоційний зв'язок споживача з брендом.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Дизайнерські етикетки, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток Виробництво етикеток, дизайн етикетки, друк етикеток, етикетка на горілку, розробка дизайну етикетки, створення етикеток

Компанія KOLORO пропонує вам послуги професійної розробки дизайну етикетки, який буде працювати на вас і приносити вам прибуток! Крім того, в разі потреби, ми допоможемо вам здійснити якісний друк етикеток.

Діліться своїм досвідом і рекомендаціями в галузі створення етикеток, поділіться своєю унікальною історією. Чекаємо на ваші коментарі.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

468 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !