Закупорювання для алкогольної продукції. Виробники закупорок

Закупорювання для алкогольної продукції. Виробники закупорок

Категория: Брендинг и маркетинг

12 / 11 / 2014

41835 просмотров

215 4.2511627906977 5

Закупорочні засоби - це різні елементи, які застосовують для захисту та ізоляції розлитого в пляшки напою від проникнення повітря, забруднення, можливого окислення продукту і втрати аромата. Закупорка - це не тільки засіб захисту продукції, але ще й додатковий елемент ідентифікації товару з певним брендом.

\n\n

Бренд-дизайн алкогольної продукції – один з основних профілей компанії KOLORO. Тому, якщо вам необхідно розробити нову формулу пляшки і закупорювання, а також створити дизайн етикетки і ковпака, наші фахівці з радістю допоможуть вам.

\n\n

Не дивлячись на те, що наша компанія не займається виробництвом і реалізацією тари і закупорювальних засобів, ми із задоволенням допоможемо вам підібрати постачальника або виробника скляної тари і закупорок, який на основі розробленого нами дизайну створить унікальні елементи ідентифікації вашого бренду.

\n\n\n\n\n\n

Закупорювання пляшок, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, пров

\n\n

Закупорочні засоби для алкогольної продукції бувають:

\n\n

 • \n\t
 • ковпачок - надягають або нагвинчують на горловину тари;
 • \n\t
 • пробка (коркова, полімерна) - закупорочний засіб, який вставляють всередину горловини пляшки;
 • \n\t
 • Т-подібна пробка (Камю) - вставляється всередину, верхня кришка щільно прилягає до шийки пляшки;
 • \n\t
 • кронен-пробки - металевий ковпачок корончатой ​​форми з ущільнювальною прокладкою;
 • \n\t
 • дротяний запобіжник (мюзле) - закупорочний засіб, який може використовуватися як доповнення до закупорювання пробкою тих пляшок, в яких розливаються напої з надлишковим тиском (шампанське).
 • \n

\n\n

Види пробок, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, провНайкращий закупорочний засіб для винних пляшок, в тому числі і для пляшок з ігристими винами, - це коркові пробки. Однак, через брак кори коркового дуба, найчастіше для закупорки пляшок застосовують різні полімерні пробки або так звані агломеровані пробки (пресовані, з гранул кори коркового дуба), мікрогранульованого (корковий гранулат розміром 0.2-0.5 мм), а також кольматировані пробки (пробки з кори низької якості, пори яких заповнюються спеціальним складом).

\n\n

Цікавий факт: Справжні коркові пробки, як правило, вирізають вручну з найцінніших листів кори коркового дуба. Такі пробки не мають дефектів і вад і, найчастіше, їх використовують для закупорювання марочних і колекційних вин. Але, оскільки натуральна пробка піддається старінню, пляшки, закупорені натуральною корковою пробкою, рекомендується переукупорювати раз в 20-30 років.

\n\n

Для закупорювання горілчаних пляшок найчастіше використовують ковпачки, адля коньячних - пробки Камю. Ковпачки виготовляють з полімерів, допустимих для контакту з харчовими продуктами (пластикові ковпачки з відривною стрічкою, з висувним дозатором), а також з олова і поліламіната (олов'яні і поліламінатні ковпачки). На бічній поверхні ковпачка застосовується багатобарвний офсетний друк, флексографія, конгрев, можливе нанесення гарячого тиснення фольгою або використання декоративних лаків на основі металізованих пігментів, та ін. На ковпачок пляшки можна нанести додаткові приховані елементи захисту, які послужать додатковим захистом продукції від підробки.

\n\n

види ковпаків, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, пров

\n\n

Пробка коркова для вина, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, провПробки Камю відрізняються тим, що можуть бути виготовлені з різних матеріалів, за вибором самого замовника. Так, держак (безпосередньо пробка) буває натуральним - кірковим, мікрогранульованого, агломеровані, Кольматірована і синтетичним, в залежності від використовуваного для виробництва матеріалу. А ось капелюшок пробки може бути дерев'яним, пластиковим, скляним, в алюмінієвому корпусі або суцільнометалевим.

\n\n

Кронен-пробки виготовляються з металевої бляхи, яка по краях зігнута у вигляді зубців, що надає пробці схожість з короною - звідки і назва. У середині корончатого ковпачка є пластиковий ущільнювач. Кронен-пробки найчастіше застосовують для закупорювання пивних пляшок і пляшок слабо- і безалкогольних напоїв. За способом зняття з шийки пляшки пробки діляться на 2 види: pry-off (прай-офф) - ті, які можна відкрити за допомогою відкривачки, і twist-off (твіст-офф) - ті, які можна зняти просто повернувши рукою.

\n\n

Цікавий факт:перші кронен-пробки робили з 24-ю зубцями, тепер, для більш щільної фіксації на шийці, і завдяки більш досконалому обладнанню, такі пробки мають 21 зубець...

\n\n

Компанія KOLORO не виробляє закупорочні засоби, але якщо вам все ж необхідно знайти компанію, яка зможе це зробити, наші фахівці підготували для вас список основних виробників України, Росії, Білорусі та зарубіжних компаній. Перечень має суто інформаційний, а не рекламний характер!

\n\n

Якщо у Вас немає часу на самостійні пошуки потрібної укупорочної продукції та аналіз всіх компаній-виробників на ринку, ви завжди можете звернутися до нас. Фахівці брендінгового агентства KOLORO підберуть оптимального для ваших цілей виробника.

\n\n\n\n\n\n

Виробники закупорювальних засобів в Україні, Росії і за кордоном

\n\n

\n

\n\n

Caps Group (Україна) - виробництво закупорювальних засобів, ковпачків для алкогольної продукції. Компанія знаходиться у Львівській області. Є офіс в Росії.

\n\n

Еногруп (Україна) – вітчизняний виробник коркових пробок для тихих та ігристих вин, для коньяків і бренді, а також синтетичних пробок - для тихих вин, коньяків, і бренді.

\n\n

закупорювання виробники, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, пров

\n\n

СЛИВПАК (Україна) – виробництво термозбіжних ковпачків для винно-горілчаної промисловості. Поставки коркових пробок, алюмінієвих ковпачків. .

\n\n

Технологія (Україна) - компанія спеціалізується на виробництві укпорочних засобів: шампанська капсула, термоусадочний ковпачок, поліламінатні ковпачок, мюзле. Продукція компанії експортується в більш ніж 30 країн

\n\n

Індоімпекс (Україна) - виробництво ковпачків алюмінієвих для закупорювання пляшок алкогольної продукції.

\n\n

Компанія «Навігатор Ноу-хау Інновації Інвестіції» (Україна) - виробництво закупорювальних засобів: ковпачків, ковпачків з дозаторами, ковпачків-штопоров та інше

\n\n

МПП «Спецдеталь» (Україна) - виробництво поліетиленових пробок для шампанського

\n\n

Компанія «Юніфол» (Росія) − виробник закупорювальних засобів, практично для всіх видів пляшок. Компанія виготовляє ковпачки з металопластику, алюмінієві ковпачки під гвинт, термоусадочні ковпачки, композиційні ковпачки з поліламіната, капсули для шампанського, дозатори і розсікачі.

\n\n

«Трейдпакінг Груп» (ТОВ «ТПГ», Росія) – компанія, що спеціалізується на виробництві та постачанні закупорювальних засобів для алкогольних і безалкогольних напоїв.

\n\n

Завод пакувальних виробів «ТОККО» (Росія) – компанія спеціалізується на виробництві алюмініевихколпачков (всього випускає 10 видів з різними декораціями), а також кронен-пробок для пива або безалкогольної продукції. Компанія має торгові представництва в Україні, Чехії та Західній Європі.

\n\n

ТОВ «Юнікорк» (Росія) − офіційний російський дистриб'ютор будь-яких видів коркових пробок для винних пляшок, синтетичної пробки Камю для горілчаної пляшки і дротяного мюзле. «Юнікорк» є дистриб'ютором таких компаній, як «Piedade Groupe» (Португалія) і «Hite S.A.» (Іспанія).

\n\n

Ковпак на горілку, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, пров

\n\n

ТОВ «Союз-Упак» (Росія) – виробництво і постачання полімерних ковпачків, скляних і декорованих пляшок для підприємств алкогольної галузі.

\n\n

Компанія «Брокус» (Росія) входить до складу групи компаній Brocus і займається виробництвом пластикових, олов'яних, термозбіжних і поліламінатні ковпачків, пробок Камю, коркових пробок, а також виробництвом скляних пляшок.

\n\n

ТОВ «Мастеркап» (Росія) – представництво італійського бренду синтетичної укупорочної пробки SUPERCAP.

\n\n

Італійська компанія Labrenta виробляє широкий асортимент натуральних коркових, полімерних і пластикових пробок для вина, пробок Камю, і інше.

\n\n

Tapi(Італія) – італійський виробник синтетичних пробок має клієнтів в 19 країнах світумира.

\n\n

Пробка для алкогольної продукції, укупорочні засоби, закупорювання, унікальна геометрія ковпака, дизайн ковпака, закупорювальні засоби для алкогольної продукції, укукпорка вина, пробки, пробка коркова для вина, види пробок, ковпачок, пробка Камю, Т-подібна пробка, кронен-пробка, пров

\n\n

Група компанійГрупа компаній«TERSIS HONG KONG Limited» (Китай) – виробництво пластикових, металопластикових та алюмінієвих закупорювальних засобів як для харчової, так і алкогольної продукції. Торгові представництва є в Росії, Україні, Польщі.

\n\n

Білоруська компанія «Алкопак» займається виробництвом закупорювальних засобів для горілчаних і коньячних пляшок (полімерні і металлополімерні ковпачки, алюмінієві гвинтові ковпачки, Т-образні пробки Камю).

\n\n

СП «Унібокс» (Білорусь) займається виробництвом кронен-пробок вже 15 років. Компанія використовує новітні технології та сучасне високопродуктивне обладнання, сировину для виробництва використовується тільки високої якості, вся продукція підлягає ретельному контролю і міжнародної сертифікації. Офіційним дилером в Росії є ЗАТ «Агроімпекс».

\n\n

Guala Closures DGS (Гуала Кложерс ДГС, Польща) є виробником широкого асортименту ковпачків для напоїв.

\n\n

Vidar SRL (Відар, Молдова) - виробник комплектуючих для виноробної галузі: пластикових пробок, дротяних мюзле.

\n\n

Firstline (Перша лінія, Молдова) - виробник термозбіжних, поліламінатні ковпачків, поліламінатні капсул, коркової пробки, пробки Камю. Компанія має представництва в Росії і Україні.

\n\n\n\n

РЕЗЮМЕ

\n\n

\n

\n\n

 • \n\t
 • Закупорювальні засоби для алкогольної продукції використовуються для закупорювання пляшок з напоєм - для його захисту від забруднення, можливого окислення або втрати аромату і смаку.
 • \n\t
 • Ринок закупорювальних засобів дуже різноманітний і перспективний. Для закупорювання алкогольної продукції використовують різні ковпачки, коркові і полімерні пробки, пробки Камю (Т-образні пробки), кронен-пробки, а також мюзле.
 • \n\t
 • Виробники закупорювальних засобів, як правило, випускають широкий асортимент закупорок і пропонують клієнтам різні додаткові послуги: від розробки дизайну ковпачка до друку етикеток.
 • \n

\n\n

\n

\n\n\n\n

Компанія KOLORO займається розробкою дизайну алкогольної продукції, що включає в себе дизайн унікальній геометрії пляшки, дизайн етикетки і кольєретки, а також дизайн закупорювання (ковпака).

\n\n

Якщо Вам необхідно провести бренд-дизайн або ребрендінг вашого товару, звертайтеся до нас прямо зараз! Зв'язатися з нами можна наступними способами:+38-(057)-760-26-05, +38-(057)-760-26-06, +38-(099)-618-87-50,

\n

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Алина

Маркетолог

215 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Выберите удобный вам мессенджер:
- Оценка готовности вашего проекта
- Построение плана работ
- Цены и Сроки

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !