Створення рекламного ролику, анімації, 3д- візуалізації для сфери медицини

Створення рекламного ролику, анімації, 3д- візуалізації для сфери медицини

Категория: Брендинг и маркетинг

22 / 12 / 2017

7328 просмотров

24 3.5 5

Створення медичної анімації і розробка 3D-візуалізації

Медицина ХХІ століття є частиною сучасних технологій і досягнень цивілізації, незмірно покращуючи якість нашого життя і продовжуючи її.

Сучасна медицина покладається на 3D-візуалізацію, яка допомагає при постановці діагнозу - МРТ і КТ.

3D-анімація широко використовується в сфері реклами. Візуалізація доступніше пояснює переваги рекламованого товару, підвищуючи інтерес і продажу.

Читайте також: Формула пігулки: аналіз фармацевтичного ринку

3д візуалізація в медицині

Команда талановитих аніматорів і художників брендінгового агентства KOLORO може допомогти вам у створенні анімаційних роликів. Ми фахівці з розробки медичних і наукових анімацій, які роблю подачу складної інформації набагато простіше. Ми знаємо толк в створенні рекламних роликів для медичних установ. Наша команда допоможе вам продемонструвати продукти для лікування, візуалізувати хірургічні технології, прорекламувати ваш продукт або послугу.

3D-анімація і візуалізація - неймовірно ефективний інструмент для реалізації сцен, які ніколи не були зняті на відео з технічних або етичних причин.

Читайте також: Розробка назви і дизайну упаковки БАДів

Навчальні медичні ролики

3D-візуалізація в медицині служить інструментом навчання і використовується для демонстрації. Анімація і 3D-візуалізація хірургічних операцій - це можливість дізнатися, діагностувати або зрозуміти особливість процесу без фізичного втручання.

За допомогою сучасних технологій студенти практикують нові методи, усувають помилки, перевіряють результати і моделюють варіанти подій з використанням докладних 3D-моделей, покращуючи навчання, розуміння хірургічних методів і наслідків хірургічних втручань.

Лікарі, медсестри та інші медичні працівники практикуються проводити процедури і здійснювати маніпуляції в середовищі з нульовим рівнем ризику, націлюються на конкретні медичні результати, перш ніж увійти в операційну. Медична візуалізація скорочує час досліджень і забезпечує швидке і більш точне прийняття рішень в екстреному порядку.

Читайте також: Аналіз ринку приватної медицини України в 2017 році: особливості та фірмовий стиль кращих клінік

Медична візуалізація: 2D проти 3D

3D-візуалізація відіграє важливу роль у всіх областях медицини: від репетицій складних операцій до імітації взаємодії лікарських засобів.

Уявіть собі більш детальний і простий метод взаємодії зі складними об'ємними наборами даних, ніж МРТ або сканування КT. Уявіть собі унікальну спільну середу, яка сприяє всебічному розумінню складних механізмів в біомедичних дослідженнях та допомагає в процесі навчання. 3D-візуалізація хірургічних технік знижує вартість операції, мінімізує ризик і покращує розуміння практично всіх процесів, як доведених, так і існуючих тільки в теорії.

Читайте також: Розробка фірмового стилю на прикладі українських аптек

Медицина і реклама

Тривимірна медична анімація ефективна для підвищення впізнаваності бренду і презентації концепцій і продуктів, що знаходяться на стадії розробки.

Гнучкість масштабу в науковій 3D-анімації дозволяє аудиторії зануритися в світ крихітних нанорозмірних структур або простежити за старінням організму.

2D і 3D-анімацію використовують медичні бренди фармацевтичні компанії і виробники медичного обладнання.

3D-візуалізація хірургічних технік

Створення анімаційної реклами для медичних установ привертає увагу більшої кількості споживачів. Анімована реклама для клінік і медичних центрів здатна за кілька секунд:

  • продемонструвати інноваційний дух компанії;
  • максимально сконцентрувати увагу глядача на об'єкті;
  • продемонструвати світ, прихований від звичайних очей.

Створення рекламного ролика для медичного обладнання може використовувати графічні комп'ютерні елементи для візуалізації роботи агрегату. Реклама медичних приладів повинна дохідливо пояснити аудиторії принцип роботи і призначення, наприклад, демонстрацію принципу роботи апарату штучної вентиляції легенів.

3D-візуалізація медичних препаратів використовується для зображення продукту і його дії на організм. Для реклами препаратів можна придумати слогани, які стануть афоризмами: «Простамол. Просте лікування простати. »,« В животі ураган - приймай Еспумізан ». У рекламі препаратів задіють і персонажів, наприклад, ведмежа Бо чи герой реклами Стрепсилс.

Створення анімаційних роликів для соціальних проектів застосовується для пропаганди здорового способу життя, збору коштів на благодійність, інформування спільноти про глобальні проблеми.

Читайте також: Стратегія просування бренду ліків

Медичні ролики: 3D-анімація і 3D-візуалізація

Анімація в медицині - це не тільки маркетинговий прийом, за допомогою якого можна показати як діє препарат усередині, зароджується життя або починається хвороба. Медична анімація - це чіткий спосіб показати, як працює і функціонує медичне обладнання.

Анімовані персонажі в медичному ролику покращують запам'ятовуваність інформації. З їх допомогою можна доступніше пояснити найскладніші процеси, що відбуваються в нашому організмі. 3D-Візуалізація медичних даних використовується при:

  • вивченні або навчанні;
  • поясненні пацієнтам правильного шляху лікування;
  • спілкуванні з інвесторами для розвитку бізнесу;
  • поділ складної технічної інформації на прийнятні, захоплюючі відеоролики з анімаційним елементом.

Створення анімованих роликів для реклами медичних послуг знижує вартість реклами, в порівнянні зі зйомками звичайного відео. Крім матеріальної сторони, 3D-анімація здатна врятувати життя людині, мінімізуючи можливість помилки при операції. 3D-візуалізація потрібна для навчання студентів. Також її можна використовувати на уроках біології в школі, для навчання в межах шкільної програми і створення соціальних медичних відео.

Замовляйте медичну 3D-візуалізацію в брендінговій агентстві KOLORO. Давайте пізнавати світ разом!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Мария Волошина

Маркетолог

24 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Выберите удобный вам мессенджер:
- Оценка готовности вашего проекта
- Построение плана работ
- Цены и Сроки

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !