Cтворення брендбуку обов'язковий елемент великих корпорацій

Cтворення брендбуку обов'язковий елемент великих корпорацій

Категория: Брендинг и маркетинг

11 / 07 / 2011

6821 просмотров

20 3.6 5

Розробка брендбуку, розробка брендбуку, створення брендбуку, брендбук, фірмовий стиль, елементи фірмового стилю, слоган, логотип, брендінг, ребрендинг, створення бренду, brand book, corporate identity, branding, Ukraine, Україна, корпоративний стильБрендбук - це певні правила, створені для коректного використання елементів фірмового стилю організації. Створення брендбука- вкрай потрібна сходинка в процесі розробки фірмового стилю організації, і, що найголовніше, одна з перших.

Розробка брендбуку включає в себе всі правила з використання логотипу, фірмового шрифту і корпоративного кольору, а також приклад заповнення документів, опис спецодягу співробітників і т.п. Виходячи з цього, створення брендбуку необхідно починати паралельно з відкриттям компанії, або ж тоді, коли всі елементи фірмового стилю вже виділені і закріплені

Створення брендбуку обов'язково необхідно і в разі, якщо офіси компаній розташовані територіально віддалено один від одного. При наявності брендбуку, в офісах таких фірм всі рекомендації з підтримки одного стилю будуть чітко виконуватися. Особливо, якщо розробка гайдбука (технічний бренд-бук) або брендбуку буде проведена правильно.

Якщо в брендбуці будуть чітко описані колірні рішення, оформлення і певні стандарти тих чи інших матеріалів, документів, сувенірів та інших деталей бренду, то розробка корпоративного стилю принесе компанії тільки користь і позитивну популярність.

Без брендбуку, рекламісти, дизайнери та працівники ЗМІ можуть неправильно подати кольори або шрифт. А невідповідність навіть успішному затвердженому корпоративному кольору або шрифту може значно зіпсувати враження про рекламований бренд. При наявності брендбуку - поліграфічні підприємства будуть виконувати роботу за друком фірмової символіки та поліграфії відповідно до зазначених в ньому нормами, без внесення своїх поправок. А значить, без витрачання грошей і нервів на переробку невдало "поліпшених" початкових кодів.

Створення фірмового стилю i розробка брендбуку дозволяє вимагати від поліграфістів і рекламістів відповідальності за правильне виконання правил викладених в наданому брендбуці.

Розробка брендбуку - вимагає максимальної деталізації всіх графічних параметрів фірмового стилю. Адже бренд повинен бути впізнаваним, а, значить, успіх організації на ринку буде залежати і від того, як буде складено брендбук. З брендом повинен асоціюватися певний колір і слоган. Тоді картинка логотипу в голові у людей, при згадці бренду, буде з'являтися "автоматично"! Це і є ефективне створення фірмового стилю - те, що робить торгову марку і бренд впізнаваними.

Для того, щоб жодна зі складових цієї впізнаваності випадково не змінилася, необхідна розробка брендбуку, де кожен елемент фірмового стилю узгоджений, розписаний, і зареєстрований.


Брендінг, створення брендбуку і розробку фірмового стилю ви можете замовити в брендінговому агентстві KOLORO.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Кристина

Маркетолог

20 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !