Реклама, знята для Супербоула-2018

Реклама, знята для Супербоула-2018

Категория: Брендинг и маркетинг

13 / 02 / 2018

3352 просмотров

5 3.8 5

Супербоул (фінальний матч Національної Футбольної Ліги) - це найпопулярніше телеподія США, що збирає біля екранів телевізорів більше 100 мільйонів американців. Щороку найбільші світові бренди знімають спеціальну рекламу, яку вони показують в перерві матчу за шалені гроші (так, в 2018 році ціна реклами склала 5 мільйонів доларів за 30 секунд). Ці ролики стали невід'ємною частиною кожного Супербоула, і багато людей чекають їх навіть більше, ніж саму гру.

Ми відібрали для вас півтора десятка відео, які сподобалися нам найбільше. Насолоджуйтесь. А якщо вам самим потрібен рекламний ролик, замовити його ви можете в компанії KOLORO!

Рекламний ролик, знятий Doritos і Mountain Dew

Хвиля популярності реп-баттлов нарешті докотилася і до країни, з якої вона прийшла. «Пошумимо!» - вирішили американські маркетологи, побачивши рекламний ролик «Клинского» і влаштували батл між зіркою «Ігри Престолів» Пітер Дінклейдж і богом. Тобто, Морганом Фриманом.

Рекламний відеоролик, зроблений Doritos і Mountain Dew

Рекламний ролик, знятий Kia

Можна повернути волосся на голові, колишні музичні смаки і, як кажуть пластичні хірурги, навіть невинність. Але молодість ви не повернете собі ніколи, і від цього вона ще більше бажана. Маркетологи Kia вирішили зіграти на цьому грунті і відправити Ліва Тайлера з Aerosmith в минуле, в якому на його концерти ходили не тільки ностальгують старички. І нехай Kia Stinger явно не DeLorean, хто б не хотів повернутися на ній за часів, коли у нас ще не було дедлайнів і комунальних платежів?

Рекламний ролик, знятий Kia

Реклама, зроблена Stella Artois

Як вирішити проблему з нестачею чистої води в країнах третього світу? Спосіб 1: пожертвувати гроші. Спосіб 2: зняти рекламу з Меттом Деймоном, в якій він з сумними очима просить глядачів купувати фірмові келихи Stella Artois, тому що кожен з куплених келихів забезпечить потребують чистою водою протягом цілих п'яти років. По крайней мере, так говорить Метт Деймон.

Реклама, знята Stella Artois

Рекламний ролик, зроблений Lexus

Уже в травні Чорної Пантере разом з іншими Месниками належить захищати Америку від армії Таноса. Але поки що у героя є проблеми важливіші. Наприклад, як виглядати круто, навіть борючись з бандитами на даху машини.

Рекламний ролик, знятий Lexus

Реклама, знята для просування туризму в Австралії

В кінці січня світ приголомшили кадри зі знімального майданчика продовження «Крокодила Данді» з Денні Макбрайдом, граючим сина Данді, який приїхав до Австралії, щоб розшукати свого батька. На щастя, наші дитячі спогади залишилися непотривоженою - це виявилася лише вельми вдала реклама австралійського туризму.

Ролик, створений для реклами туризму в Австралії

Ви ніколи не побачите рекламний ролик, зроблений Skittles для Супербоула

Його показали лише 17-річному Маркосу Менендес з Лос-Анджелеса. Зате всі інші можуть подивитися серію відео, в яких Девід Швіммер в чотирьох різних образах готує глядачів до того, чого вони так і не побачать. Skittles завжди славилися своєю незвичайною рекламою, але в цей раз компанія перевершила сама себе.

Реклама, зроблена для Skittles

Рекламний ролик, створений Peta

У цьому ролику, знятому організацією за етичне поводження з тваринами, Джеймс Кромвелл, не виходячи зі свого образу католицького священика в «Молодому Папі», слухає сповідь нового прихожанина. Служителям церкви не звикати відпускати гріхи злочинцям і лиходіям, але до такого святий отець виявляється зовсім не готовий. тпускать грехи преступникам и злодеям, но к такому святой отец оказывается совсем не готов.

Знімати соціальну рекламу непросто, адже всі сюжетні ходи і мотиви, на які можна було б натиснути, вже використані кимось іншим. Але Peta вдалося знайти оригінальну ідею, яку вони блискуче реалізували. Теж потрібна ефектна соціальна реклама? Замовте її в колорит!

Рекламний ролик, знятий Peta

Реклама, створена M&Mʼs

Вам ніколи не було цікаво, як драже з M & M's виглядали б в реальному житті? Що, правда немає? Ну добре. А ось маркетологам компанії - було, тому вони вирішили зняти рекламний ролик, в якому людське втілення драже зіграв Денні Де Віто. І правда - хто ж ще це міг би бути?

Реклама, знята M&Mʼs

Рекламний відеоролик, знятий Avocados from Mexico

Світ утопії швидко стає антиутопією, якщо в ньому немає чіпсів. Або вай-фаю. Ні, це не трейлер нового сезону «Миру Дикого Заходу», а реклама імпортера мексиканських авокадо, яку явно створювали справжні мізантропи.

Рекламний ролик, знятий Avocados from Mexico

Рекламне відео, зроблене Tide

Уявіть типову рекламу прального порошку. Представили? Тепер забудьте про неї, тому що Tide вирішили не робити ще одне стандартне відео і зняли рекламний ролик, що пародіює відразу все реклами з Супербоула. Девід Харбор з «Дуже дивних справ» потрапляє з одного місця в інше, намагаючись зрозуміти, що він рекламує - машини, пиво, приладдя для гоління або щось ще. Але все це виявляється однією великою рекламою Tide.

Рекламний відеоролик, знятий Tide

Реклама, знята Sprint

«- Та ти ж просто робот, імітація життя. Хіба може робот написати симфонію, створити шедевр? - Зате я вже не користуюся послугами Verizon ». Якось так все і відбувається в рекламі мобільного оператора Sprint, що попереджає нас про всі небезпеки штучного інтелекту. І користування послугами конкурентів.

Рекламний ролик, знятий Sprint

Чим на такий наїзд відповіли в Verizon? Ну, зняли відео з Джастіном Тімберлейком, який говорить спасибі службам першої допомоги. Здається, ми знаємо, в якій компанії рекламщики отримають премії, а в якій - ні.

Рекламний ролик, знятий Verizon

Рекламне відео, зняте Toyota

«Збираються якось священик, рабин, імам і буддистський монах і ...». У цього анекдоту є безліч різних фіналів, але в Toyota вирішили придумати свій, в якому чотири одного різних конфесій відправляються на футбольний матч. Напевно, про це і співав Джон Леннон в своїй «Imagine».

Рекламний ролик, знятий Toyota

Ще кілька відмінних рекламних відеороликів, створених для Супербоула

Рекламний ролик, знятий Bud Light

 

Рекламний ролик, знятий Quicken Loans

 

Рекламний ролик, знятий Pringles

 

Рекламний ролик, знятий Jeep

Ми - команда досвідчених професіоналів, чиє портфоліо говорить сама за себе. Потрібна якісний рекламний відеоролик? Замовте його в KOLORO!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Александр Тоболин

Ведущий ведущих маркетологов

5 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !