Розвиток та розробка бренду: цінності, місія, філософія і позиціонування бренду

Розвиток та розробка бренду: цінності, місія, філософія і позиціонування бренду

Категория: Брендинг и маркетинг

30 / 05 / 2014

19309 просмотров

68 3.9558823529412 5

Цінності бренду, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просуванняБренд - це "пакет" фінансових інвестицій, що включає історію його створення, запуск, політику і стратегію розвитку. За його просування на ринок несуть відповідальність професіонали, що знаходяться під контролем керівних осіб компанії. Поняття бренду відображає товар або послугу, інформацію про продукт і позначений високим рівнем популярності. Основна мета бренду - зробити товар упізнаваним на ринку за рахунок реклами, і донести його до споживача.

Відмінні переваги бренду зведені до довгого циклу життєздатності, що приносить додаткові дивіденди за рахунок проникнення на суміжні ринки і циклів постійного розширення асортименту. Бренд відрізняється від торгової марки цілями довгострокових перспектив. При цьому він гарантує якість, і позначений емоційними особливостями, що призводять до асоціації з ім'ям бренду, а це - показник того, що місія і філософія компанії сформовані правильно.

Принципи маркетингової стратегії


В сучасних умовах просування і розвитку бренду, формування до нього позитивного ставлення - запорука успіху і працюючого маркетингового ходу. Ставлення споживача до товару, задоволення його якістю та сервісним рівнем визначають попит на товар і концепцію роботи компанії. Тому, що проводима політика акцентує увагу на галузі підтримання позиціонування, зміцненні відносин зі споживачами, підвищення лояльності, і шукає нові підходи для залучення нових клієнтів.

Стратегія просування бренду, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

Така політика планування в архітектурі відносин, з метою вивчення запитів клієнтів і розширенні інформації про бренд, має значно більші позитивні наслідки для просування його на ринок. Подібних принципів дотримуються технологічні бренди Microsoft, Intel, Hewlett-Packard і інші.

Просування бренду це безперервний процес його розкрутки, що вимагає постійно нових унікальних ідей в маркетинговій креативній стратегії. Це:

 • розміщення на носіях;
 • випуск відеороликів;
 • поліграфічна продукція рекламного характеру;
 • макети для реклами;
 • виготовлення сувенірів;
 • інтернет анонси;
 • нетрадиційні рекламні носії;
 • розробка BTL / PR- проектів.

Внутрішні принципи позиціонування бренду


Позиціонування компанії визначається напрямом розвитку товару, який просувають. Це дозволяє працювати з ним в позначених рамках, і зосередити увагу персоналу на основних пріоритетах бренду. Метою позиціонування бренду є спосіб переконання і підтримка впевненості в тому, що представлена ​​продукція не має аналогів за якісними характеристиками.

Види позиціонування бренду, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

Такий підхід дозволяє сформувати, і закріпити у свідомості споживача відношення до бренду, як про представника кращих товарів конкуруючого ринку. Метод сприяє управлінню думкою покупців серед інших марок схожих товарів. Позиціонування бренду зведено до кількох напрямках:

 • сервіс;
 • товари;
 • збут;
 • ціна;
 • реклама.

Види позиціонування


Залежно від концепції компанії маються на увазі такі види позиціонування як:

 1. Якісні характеристики. Наприклад, зубна паста позиціонується, як кращий засіб від карієсу.
 2. Особливості товару. Робота спрямована на супровідний анонс нового продукту.
 3. За вигодою - представлена ​​користь і переваги конкретного товару.
 4. За споживачами - враховується сегментація ринку і конкретний попит.
 5. За дистрибуцією - йде упор на вибірковість каналів поширення продуктів.
 6. За ціною - використовується підвищення або зниження вартості на продукт даної марки.

розвиток бренду, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

Таким чином, позиціонування - це основа всіх комунікацій, що передбачаються брендом і його складових - назви та іміджу, ціновий орієнтир, функціонального призначення та основних якісних переваг продуктів.

Визначення філософії бренду


Філософія бренду визначена системою цінностей його ставлення до середовища. Вона формується на позиціонуванні компанії, імідж, стосунки з споживачем. У процесі розвитку компанії, філософія доповнюється специфічними особливостями, і служить сполучною ланкою між призначенням і змістом бренду, і його індивідуальністю.

Основа зведена до таких понять, як розуміння сенсу, і усвідомлення мети перебування на ринку. Якщо провести структурний аналіз філософії компанії, він буде складатися з першого враження, місії, суспільних цінностей, традицій, ставлення до передбачуваному образу покупця і позиціонуванню товарів. Вона підтримує основну ідею компанії, принципи, сценарій просування, і одухотворяє управлінців.

Цінності бренду


Цінності бренду визначені 3-ма функціями:

1. Комунікаційна. Відоме ім'я дозволяє покупцеві орієнтуватися у виборі товарів або послуг завдяки інформації, з'єднаної в комунікаційні події - реклама і інші ланки просування. Це забезпечує впізнаваність і поступове зниження інвестицій в рекламу за рахунок постійного комунікаційного впливу на клієнта.

Філософія компанії, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

2. Функція довіри - бренди відповідають за якість і за допомогою емоційного профілю допомагають споживачеві визначитися з вибором.

Довіра споживача до бренду, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

3. Зменшення ризиків. Вона передбачає лояльність до клієнта за допомогою цінових категорій, забезпечивши ресурси продажів в майбутньому, уникнувши фінансових ризиків.

Маркетинг та брендінг, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

Потенціал цінностей бренду зведений до економічних функцій марки:

 • створення попиту на продукти та послуги;
 • збереження і забезпечення оперативних ризиків;
 • створення синергії фінансових витрат.

Функції та цінності бренду підтримуються програмами управління компанії.

Місія бренду


Місія бренду має на увазі створення фірмового стилю компанії, що визначається стратегією просування і рекламою наявної марки. Сюди можна віднести корпоративний стиль, позитивний імідж компанії, особливості товарів і послуг і маркетингову стратегію.

Цінності торгової марки, Просування бренду, цінності бренду, позиціонування бренду, маркетингова стратегія, види позиціонування, створення фірмового стилю, місія бренду, дизайн бренду, стратегія просування

Місія грунтується на філософії, цінностях і позиціонуванні компанії. Слоган – кодова формулювання місії, з поясняющим значенням або має на меті підкреслять імідж бренду. Це може бути словосполучення чи окреме слово, яке покликане викликати асоціації у покупців. Місія визначає цінність, і позначає вигоду для покупця торговельною пропозицією.

Резюме


Для правильного розвитку бренду і його просування на ринку необхідно повною мірою розуміти місію бренду, його цінності і філософію.

Залежно від концепції і напрямки діяльності компанії виділяють кілька видів позиціонування. Якщо ви використовуєте певне позиціонування, це зовсім не означає, що воно може зберегтися назавжди. Ринок постійно змінюється, запити та потреби - також, а тому позиціонування бренду буде актуальним і ефективним тільки тоді, коли будуть враховані всі особливості ринку. Для цього варто постійно проводити маркетинговий аналіз ринку, аудит бренду, аналіз споживачів і конкурентів.

KOLORO на ряду з розробкою дизайну нового бренду, його стратегії просування і позиціонування, здійснює повний пакет маркетингових досліджень, що дає вам гарантію успішного бренду!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Алина

Маркетолог

68 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !