PR для стартапів в інтернет

PR для стартапів в інтернет

Категория: Брендинг и маркетинг

26 / 11 / 2012

2536 просмотров

3 4.6666666666667 5

Стартап або стартап-компанія - це компанія, з нетривалою історією діяльності, як правило, створена нещодавно і знаходиться на стадії розвитку.

PR в мережі Інтернет, стартап, IT-стартап, PR, PR в мережі Інтернет, PR-сервіс, PR Hero, SoftPressRelease, просування, методи, створення дізйна, послуги брендингу, startup, promotion, branding, UkraineПлан статті:

 1. Поняття "стартапів".
 2. Чи потрібен PR стартапу?
 3. ПР «самостійно» або «за допомогою піар-сервісу»?
 4. Піар-сервіс PRHero.
 5. Піар-сервіс SoftPressRelease.

Термін «стартап» застосуємо до всіх галузей економіки і позначає новий або знову запускається проект (репозиціонування, ребрендінг) .До наприклад, в сфері інтернет-проектів, популярним є термін «IT-стартап» - це нова компанія в сфері інформаційних технологій або компанія, створення якої тільки планується.

Чи потрібен PR стартапу?


Як правило, стартапи не використовують контекстну рекламу, так як вона не ефективна в їхньому випадку. Найчастіше стартапи просуваються через рекомендації, «сарафанне радіо», масову рекламу, PR і т.д. PR в цьому переліку інструментів займає першорядну роль, так саме за допомогою засобів Public Relations на сайти старапов приходить первинна аудиторія, та й не тільки первинна ...

Стартап, як ніякий інший новий проект, вимагає застосування інструментів PR (Public Relations - суспільних відносин / зв'язків / комунікацій).

PR «самостійно» або «за допомогою піар-сервісу»?


Якщо стартап має можливість самостійно здійснювати PR-діяльність, то це набагато вигідніше й ефективніше. Однак, якщо такої можливості немає, то варто подумати про PR-сервісах.В Інтернеті можна виділити два фундаментальних сервісу в області Public Relations, створених для просування старапів в мережі. Вони допоможуть новим проектом швидко зарекомендувати себе серед солідної аудиторії - це піар-сервіси PR Hero і SoftPressRelease.

PRHero


Просування бренду, стартап, IT-стартап, PR, PR в мережі Інтернет, PR-сервіс, PR Hero, SoftPressRelease, просування, методи, створення дізйна, послуги брендингу, startup, promotion, branding, UkraineГоловна перевага PR Hero - егоісходная спрямованість на стартапи: даний сервіс розроблявся спеціально під такі проекти. Творці сервісу обіцяють п'ятитисячний охоплення аудиторії, і, як мінімум, 5 публікацій у мережі.

Сервіс PR Hero - це не просто розсилка інформаційних приводів про стартап-проекти, а їх повноцінна публікація, як уже говорилося, як мінімум в 5 популярних джерелах.

До інформаційних приводів в PR Hero відносять:

 • запуск стартапа або модернізацію;
 • пошук інвесторів;
 • конференції та тематичні семінари;
 • вкладення інвестицій;
 • партнерські угоди;
 • вихід на нові вітчизняні або міжнародні ринки.

Цей сервіс оптимальний для стартап-проектів, в штаті яких немає маркетологів і PR-спеціалістов.PR Hero публікує на своїх сторінках не всю базу ЗМІ, а тільки найбільших їхніх представників, це дає вам можливість зрозуміти, де швидше за все ви будете опубліковані. Всього база PR Hero налічує 1503 інтернет-видання.

SoftPressRelease


SoftPressRelease надає цілий спектр послуг: від розсилки прес-релізів по тематичним виданням до безпосереднього написання цих прес-релізів.

Комплекс послуг може бути представлений таким чином:

 • підбір бази цільових ЗМІ;
 • генерування інформаційних приводів;
 • розсилка прес-релізів;
 • коментарі експертів;
 • тестування товару або послуги представниками видань;
 • прес-кит;
 • підтримка заходів інформаційного характеру;
 • аналіз діяльності конкурентів і їх присутності в ЗМІ.

Брендінгове агентство KOLORO може надати допомогу новим компаніям - стартапам, в залученні до їх проекту якісної цільової аудиторії. Ми грамотно запросимо перших відвідувачів на ваш сайт і допоможемо вам отримати прибуток!

 

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

3 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Павел Пивовар

Павло Пивовар

new business manager

+38 (044) 223 51 20

+38 (099) 600 22 14

pyvovar@koloro.ua

Юрий Колесников

Юрий Колесников

new business manager

+38 (066) 210 94 04

kolesnykov@koloro.ua

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !