Підвищуємо довіру до бренду. Рецепт від KOLORO

Підвищуємо довіру до бренду. Рецепт від KOLORO

Категория: Брендинг и маркетинг

16 / 02 / 2015

59108 просмотров

63 4.2857142857143 5

Відомі світові бренди утримують свої позиції на самій вершині успіху багатьма десятиліттями, у кожного з них свій секрет успішності, але спільна риса всіх цих брендів - довіра до товару з боку споживачів.

Довіра, побудована на постійній взаємодії з аудиторією і отриманні відгуку від споживачів.

Така тактика роботи з аудиторією підвищує впізнаваність бренду і забезпечує збільшення продажів.

Знання товару. впізнаваність бренду

Знання товару - це обізнаність споживача про бренд.

Знання товару включає в себе дві категорії:

 1. Впізнаваність бренду - здатність споживача визначати і впізнати продукт серед різноманіття інших торгових марок, за характерними атрибутами бренду.
 2. Запам'ятовування продукту - здатність споживача згадати продукт, в той момент, коли виникає така потреба.

Для того щоб розробити стратегію просування бренду на ринку, необхідно вибрати той тип обізнаності, який кращий для продукту компанії.

Виділяють кілька типів впізнаваності бренду:

 1. Знання товару, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товаруTop of Mind - перший бренд, який спливає в пам'яті споживача у разі згадки товарної категорії. Якщо даний показник перевищує 50%, то торгова марка - безумовний лідер для споживача і сама категорія товарів асоціюється безпосередньо з цим брендом.
 2. Спонтанна впізнаваність - коли споживач вказує бренд в процесі перерахування інших брендів цієї товарної категорії. В цьому випадку бренд сприймається споживачем як один з лідерів товарного сегмента.
 3. Впізнаваність з підказкою - споживач дізнається продукт, якщо бачить бренд або чує про нього, тобто з підказкою.

Для того щоб підвищити рівень впізнаваності торгової марки необхідно:

- Збільшити кількість контактів бренду з аудиторією;
- Зміцнювати позитивний образ бренду;
- Створити міцний емоційний зв'язок споживача з торговою маркою;
- Стимулювати продажі.

Для цього, як правило, використовуються такі маркетингові інструменти як реклама, PR та промо-акції, залучення до просування бренду відомих особистостей, участь у виставках та інше.

Довіра до бренду. лояльність споживачів

Довіра до товару (бренду) - почуття впевненості споживача в торговій марці; почуття надійності, що випробовується при зустрічі з брендом.

Довіра споживачів має величезну силу, новий продукт, ніколи не зможе конкурувати з уже відомим і надійним брендом, і тим більше не зможе завоювати той же сегмент ринку. Наприклад, якщо нову модель машини випустить Toyota Camry - то ми запам'ятаємо цю інформацію, на відміну від інформації про китайську компанію, що поповнила свій асортимент новим спортивним авто.

Формування довіри до бренду вимагає ретельно продуманих і обережних заходів, крім того чималих коштів.

Три найголовніших етапу на шляху до довіри це:

 1. Запам'ятовуваність бренду, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товаруЗадоволеність споживача брендом - співвідношення між очікуваннями споживачів та реальними можливостями товару.
 2. Передбачуваність бренду - переконання споживача в тому, що його очікування не були обмануті, на цьому етапі довіра до продукту різко зростає.
 3. Компетентність торгової марки - компетентність пропозиції вашого бренду по відношенню до пропозицій конкурентних фірм. На даному етапі до споживача приходить переконання, що ваш бренд кращий в своєму сегменті, в цей же момент і закріплюється лояльність споживача, тепер вона осмислена.

Методи підвищення довіри до бренду:

 1. Визначення, на якому етапі довіри зараз знаходиться кожен окремий клієнт і розробка програми маркетингових заходів, яка сприяла б переходу кожного споживача на наступний етап довіри.
 2. Зведення споживчих очікувань до рівня 80% від реальних можливостей продукту, тоді в запасі залишиться ще 20% - для того щоб продукт перевершив очікування аудиторії.
 3. Створення впевненості споживача в тому, що він отримає. Необхідно створити і підтримувати постійний контакт з аудиторією, на цьому і ґрунтується передбачуваність, а не в сталості продукту. Якщо у вас є якісь новини про продукт, повідомте про це аудиторії.
 4. Підкріплення компетентності компанії проведення семінарів, здійснення інформаційної розсилки клієнтам, демонстрація нагород, досягнень і позитивних відгуків.
 5. Зміцнення довіри всередині компанії. Спілкуйтеся та інформуйте про все своїх співробітників, хто як не вони зможуть переконати інших у високій якості та безпеки товару.

Довіра до бренду, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Безпосередньо від довіри залежить лояльність до бренду.

Лояльність споживачів - це схвальне ставлення споживача до продукту, бренду або компанії, а також тенденція вибирати даний продукт серед інших.

Лояльний споживач - це покупець, регулярно здійснює повторні покупки, що користується великою кількістю продуктів компанії, що залучає інших клієнтів і не реагує на конкурентні пропозиції.

Високий рівень довіри до бренду перетворює клієнта в лояльного споживача. Лояльність до бренду відповідно зміцнює імідж компанії та несе за собою збільшення продажів.

Секрети довіри до відомих брендів

Для того щоб зрозуміти як відомі бренди утримують свої позиції на вищому рівні багато років, потрібно розглянути особливості їх маркетингових кампаній. Однією спільною рисою, яка об'єднує ці бренди, є довіра з боку споживачів.

Starbucks: «Розташовуйте до спілкування»

Starbucks - кавовий ритейл-бренд, що дав клієнтам обіцянку - згуртувати їх. Безкоштовний доступ до інтернету, затишна атмосфера, зручні столи, музичний супровід, мають у своєму розпорядженні відвідувачів до спілкування. У кожному закладі Starbucks панує атмосфера натхнення, творчості, згуртованості.

Саме завдяки цій атмосфері та виконаній обіцянці кавовий ритейл-бренд зайняв свою ринкову нішу і домігся успіху.

Головне зрозуміти, що ще не було порушено вашими конкурентами, які пропозиції ще не представлені на ринку і розробити свою «унікальну обіцянку».

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Довіра до товару, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару Довіра споживачів, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Nike: «Підбадьоруйте»

Місія компанії Nike - донести до кожного спортсмена натхнення та інновації.

Nike виготовляє одяг і спортивні аксесуари не тільки для професійних спортсменів, а й для звичайних людей. Цим компанія намагається донести і навіяти думку, що кожна людина може домогтися небувалих висот і самих недосяжних цілей.

Компанія Nike завойовує довіру тим, що пропонує споживачам те, чого вони так хочуть - віру в себе і свої можливості. Гасло just do it ( «просто роби це») і робота з клієнтами на основі принципу you can ( «ти можеш»), підкріплює не тільки віру з себе, а й віру в бренд і довіру до компанії.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Концепція реклами, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару Рекламна кампанія, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Apple: «Будьте позитивні та сучасні»

Кожен новий продукт Apple ще до своєї появи викликає довіру споживачів. Вони очікують виходу розумного, технологічного і красивого продукту для роботи або дозвілля. Вони впевнені, що саме такий продукт випустить компанія. Впевненість споживача заснована і на попередньому досвіді придбання продуктів Apple і на основі тієї інформації, яку компанія надала аудиторії ще до виходу продукту на ринок.

Крім того, роздрібна мережа магазинів Apple славиться небаченим рівнем сервісу. У магазинах компанії споживач відчуває свою значимість, що, безсумнівно, підвищує число лояльних клієнтів компанії.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Створення прибуткового бренду, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару Розробка бренду, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Coca-Cola: «Продавайте щастя»

З моменту появи на ринку компанія прагнути дивувати, радувати і захоплювати споживачів. Всі рекламні кампанії побудовані на атмосфері щастя, веселощів і свята.

Важливо, що компанія твердо і незмінно дотримується своєї місії багато років, завдяки чому довіра аудиторії тільки міцніє, а число лояльних споживачів становить мільйони.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Рекламна стратегія, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару Стратегія реклами, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Ford: «Будьте послідовні»

В епоху, коли стабільність в чому-небудь здавалася неможливою, Форд створив компанію - «маяк надійності», яка витримала випробування роками. Активна взаємодія з клієнтами та задоволення потреб аудиторії - головне завдання компанії. Завдяки турботі, виявленої до споживача, компанія Ford стала великим брендом. Крім того, невпинна демонстрація стабільності компанії зміцнює довіру прихильних споживачів компанії.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

Бренд-стратегія, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару Позиціонування бренду, Впізнаваність бренду, лояльність до бренду, збільшення продажів, довіру до бренду, довіра до товару

Зробити ваш бренд упізнаваним, підвищити рівень довіри до компанії і збільшити число лояльних споживачів, вам з радістю допоможуть фахівці компанії KOLORO.

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

63 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !