Кращі логотипи 2015 року

Кращі логотипи 2015 року

Категория: Брендинг и маркетинг

29 / 02 / 2016

35814 просмотров

25 4.32 5

У 2015 році чимало відомих компаній вирішилося на створення нового логотипу. Причини цього різні, але мета одна - підкреслити унікальність бренду, викликати прихильність споживачів, заявити про себе як про лідера, якому можна довіряти.

Кращі логотипи 2015 року

Google

10 серпня Ларрі Пейдж заявив про те, що Google - компанія, яка динамічно розвивається, і яка ніколи не прагнула до консерватизму. Слова були підкріплені діями – незабаром широка громадськість змогла оцінити новий логотип, який відрізняється від попереднього шрифтом, а також кольоровою гамою. Букви більше нагадують друковані, а не письмові, ніяких зайвих витків, штрихів і ліній. Відтінки стали м'якшими. Всесвітньо відомий напис тепер має схожість з логотипом компанії Alphabet. І це не випадково, адже вона є новою корпорацією, створеною Google.


Google

Facebook

Вперше за десять років легендарна соціальна мережа зважилася провести ребрендінг логотипу. Таке рішення було пов'язане з тим, що, на думку дизайнерів компанії, старий логотип не зовсім був адаптований до мобільної версії, адже десять років тому більшість користувачів заходили в мережу зі стаціонарних комп'ютерів. Зараз напис з назвою мережі має більш витончений вид - шрифт став набагато тонше, літери округлилися. Як стверджують в компанії, така версія буде краще сприйматися в першу чергу тими, хто заходить на сайт з мобільних пристроїв, а таких користувачів близько 85 %.

Facebook

HewlettPackard

Всесвітньо відомий виробник техніки для друку здивував новим логотипом: замість звичних букв HP на нових пристроях незабаром можна буде побачити логотип у вигляді білого чотирикутника із зеленою облямівкою і напис Hewlett Packard Enterprise. Президент НР Мег Уїтмен пояснила, що новий логотип - результат змін в структурі компанії, яка розділилася на дві частини: HP Inc і HP Enterprise. Вона підкреслила, що в слові Hewlett з'єднані дві останні букви, що означає комунікацію і тісна співпраця між виробником і клієнтами.

HewlettPackard

Renault

У зв'язку з виходом рекламної кампанії мінівена Espace компанія вирішила оновити логотип і слоган. Всі елементи бренду стали більш емоційними, експресивними. Сьогоднішній слоган «Енергія життя» ніби підштовхує споживача до активності, до дій, попередні були більш спокійними, наприклад, «Автомобілі для життя», «Керуй змінами». Значним змінам піддався і логотип виробника - він став більш сучасним і строгим. Ромб змінив відтінки, трансформувався шрифт - літери стали більш об'ємними.

Renault

KFC

У 2015 році один з найпопулярніших фаст-фудів світу KFC оновив фірмовий стиль. Змінилося все, починаючи з логотипу і закінчуючи упаковкою, в якій подаються готові страви. Клієнтам як і раніше весело посміхається Полковник Сандерс, засновник всесвітньо відомої мережі, проте червоний фон змінений на білий. В основі дизайну упаковки – старовинний стиль, який раніше використовувався тільки в закладах Нью-Йорка.

KFC

Lenovo

Китайська компанія-виробник комп'ютерної техніки зважилася на створення незвичайного логотипу. Новий шрифт став більш читабельним, а простір навколо нього тепер можна застосовувати з користю - зробити його кольоровим, додати відповідний фон. Якщо раніше в фірмовому стилі компанії переважали чорний, сірий і червоний кольори, то зараз до них додалися зелений, синій, рожевий і помаранчевий. Використання всіх кольорів веселки відмінно поєднується з надихаючим слоганом: «Ніколи не стій на місці».

Lenovo

Electrolux

Новим логотипом і фірмовим стилем порадував найбільший виробник побутової техніки. Перед творцями стояло непросте завдання - зберегти існуючу з 1962 року концепцію дизайну - напис з назвою і графічний елемент-символ бренду, в той же час підкреслити новизну і сучасність компанії. Спеціально для цього був створений унікальний шрифт. Злегка змінився відтінок напису - він став більш м'яким.

Electrolux

Lexmark

Компанія, що займається виробництвом лазерних принтерів, представила новий логотип у квітні 2015 року. Минулий логотип у формі діаманта означав якість і довговічність виготовленої продукції. Новий фірмовий стиль з логотипом, що нагадує затвор камери, відображає прагнення компанії до розвитку, наголошує на тому, що виробник не збирається зупинятися на досягнутому і прагне до досконалості.

Lexmark

Opera

Компанія Opera Software змінила назву, прибравши друге слово, заодно оновивши логотип. Новий дизайн акцентує увагу споживача на букві «О», що символізує вхід у віртуальний простір, в якому користувач може знайти все, що шукає. Оновлений браузер - це світ інформації, спілкування, можливостей і відкриттів. У компанії вважають, що таким буде сприймати його аудиторія після оновлення дизайну. Представники Opera також роз'яснили, чому компанія тепер називається одним словом. Сьогодні виробник займається не тільки розробкою програмного забезпечення, асортимент продукції, що виготовляється значно розширився з часів заснування компанії в 1995 році.

Opera

Johnnie Walker

Тепер бренд шотландського віскі буде більш впізнаваним. Принаймні, в це вірять творці логотипу - вони додали образу денді деякі деталі. Наприклад, у модника проглядаються риси обличчя, що надає йому ще більше індивідуальності, більш ретельно промальований костюм. У компанії заявили, що головна мета нововведення - «освіжити» бренд, адже образ аристократа, а саме цей клас є основним споживачем напою, повинен бути продуманий до дрібниць.

Johnnie Walker

Компанія КOLORO створить якісний логотип для Вашого продукту. Довіряйте професіоналам і будьте першими!

info@koloro.ua

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Виктория Редько

Копирайтер

25 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !