Класифікація горілки за видами горілчаного спирту. Виробники етилового спирту в Україні та Росії

Класифікація горілки за видами горілчаного спирту. Виробники етилового спирту в Україні та Росії

Категория: Брендинг и маркетинг

23 / 04 / 2014

239138 просмотров

3817 4.1349227141734 5

Опитування споживачів горілки показало, що більшість із них не бачать різниці між горілкою різних цінових категорій.

Споживачі горілки економ сегменту, купують дану горілку заради "результату" пиття і говорять про те, що горілка скрізь однакова, навіщо платити більше.

Споживачі горілки середньо-цінової категорії відзначають різницю горілки в якості, але пояснити в чому ж полягає ця якість вони не можуть.

І лише деякі споживачі горілки преміум і супер-преміум сегменту відзначають, що якість горілки в першу чергу залежить від вихідної сировини (деякі з опитаних навіть згадали словосполучення "якість спирту") і ступеня очищення горілки від домішок. При подальшому опитуванні виявилося, що споживачі дорогої горілки дійсно розуміють, за що вони готові переплачувати кругленьку суму, і лише деякі купували горілку виходячи лише з її популярності.

Отже, давайте разом розберемося яка ж існує класифікація горілчаних спиртів і як можна класифікувати горілку за видами горілчаного спирту.

Вам також може бути цікаво останнє дослідження ринку горілки за 2011-2013 рр. дослідження ринку горілки за 2011-2013 рр "Смішні назви горілки".

Як класифікувати горілку, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

Класифікація горілчаних спиртів


Види горілчаних спиртів в Україні класифікуються згідно ДСТУ 4181: 2003 "Спирт етиловий ректифікованій і спирт етиловий - сирець. Правила приймання и методи випробовування »(стандарт був скасований з 1-го січня 2009 року і на даний момент повністю замінений ГОСТом 5964-93. Згідно з останнім ГОСТом спирти також класифікуються і в Росії.

Види горілчаних спиртів, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

Види горілчаного спирту (від гіршої якості до найкращої):

 • спирт першого сорту (не використовується для виробництва алкогольних напоїв);
 • спирт вищої очистки;
 • Базис;
 • Екстра;
 • Люкс;
 • Альфа.

Відповідно до ГОСТу етиловий ректифікований спирт повинен відповідати наступним органолептичними вимогам:

 • колір і зовнішній вигляд - прозора рідина без сторонніх часток;
 • смак і запах - характерні для кожного виду етилового спирту, без яскраво вираженого присмаку або запаху сторонніх речовин.

Різновиди горілчаних спиртів, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спиртуСпирт етиловий ректифікований, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

Якість спирту визначає цілий ряд факторів і характеристик, головними з яких варто виділити: об'ємна частка етилового спирту, процентний вміст метанолу, масова концентрація альдегідів і сивушних масел. Процентний вміст етилового спирту і визначає міцність спирту.

Оскільки спирт 1го сорту не використовується для виробництва алкогольної продукції, то його характеристики розглядати не будемо.

Фізико-хімічні характеристики горілчаних спиртів:

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

\t\t\t

Показник

\t\t\t
\t\t\t

Спирт вищої очистки

\t\t\t
\t\t\t

Спирт Базис

\t\t\t
\t\t\t

Спирт Екстра

\t\t\t
\t\t\t

Спирт Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Спирт Альфа

\t\t\t
\t\t\t

Процентний вміст етилового спирту, %

\t\t\t
\t\t\t

не менше 96,0

\t\t\t
\t\t\t

не менше 96,0

\t\t\t
\t\t\t

не менше 96,3

\t\t\t
\t\t\t

не менше 96,3

\t\t\t
\t\t\t

не менше 96,3

\t\t\t
\t\t\t

Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт, %

\t\t\t
\t\t\t

не більше 0,05

\t\t\t
\t\t\t

не більше 0,05

\t\t\t
\t\t\t

не більше 0,03

\t\t\t
\t\t\t

не більше 0,03

\t\t\t
\t\t\t

не більше 0,003

\t\t\t
\t\t\t

Масова концентрація альдегідів у перерахунку на безводний спирт, мг/дм3

\t\t\t
\t\t\t

не більше 4

\t\t\t
\t\t\t

не більше 5

\t\t\t
\t\t\t

не більше 2

\t\t\t
\t\t\t

не більше 2

\t\t\t
\t\t\t

не більше 2

\t\t\t
\t\t\t

Масова концентрація сивушних масел у перерахунку на безводний спирт, мг/дм3

\t\t\t
\t\t\t

не більше 8

\t\t\t
\t\t\t

не більше 5

\t\t\t
\t\t\t

не більше 6

\t\t\t
\t\t\t

не більше 6

\t\t\t
\t\t\t

не більше 6

\t\t\t
\t\t\t

Проба на окислюваність, хв при при 20ᵒС

\t\t\t
\t\t\t

не менше 15

\t\t\t
\t\t\t

не менше 20

\t\t\t
\t\t\t

не менше 20

\t\t\t
\t\t\t

не менше 22

\t\t\t
\t\t\t

не менше 20

\t\t\t
\t\t\t

Масова концентрація складних ефірів у перерахунку на безводний спирт, мг/дм3

\t\t\t
\t\t\t

не більше 15

\t\t\t
\t\t\t

не більше 13

\t\t\t
\t\t\t

не більше 10

\t\t\t
\t\t\t

не більше 5

\t\t\t
\t\t\t

не більше 10

\t\t\t
\t\t\t

Масова концентрація вільних кислот у перерахунку на безводний спирт, %

\t\t\t
\t\t\t

не більше 15

\t\t\t
\t\t\t

не більше 15

\t\t\t
\t\t\t

не більше 12

\t\t\t
\t\t\t

не більше 8

\t\t\t
\t\t\t

не більше 12

\t\t\t

Для виробництва найдешевшої горілки використовується спирт вищої очистки, хоча спирт вищої очистки частіше використовується у виготовленні різних настоянок і наливок. Як би не звучала назва спирту - «вищої очистки», насправді це найменш нижча категорія очищення, і в даному спирті найбільше домішок. Спирт вищої очистки виготовляють найчастіше із зерна, картоплі, цукрових буряків, чорної патоки (меляси) або їх суміші.

Спирти Базис, Екстра і Люкс виготовляють з різних видів зерна або суміші зерна з картоплею. При цьому зміст картопляного крохмалю в суміші не повинна перевищувати 60% при виробництві спирту Базис і Екстра, і 35% - при виробництві спирту Люкс.

Спирт Альфа виготовляється тільки з зерен пшениці, жита найвищої якості або їх суміші. Спирт Альфа проходить високий ступінь очищення від домішок і сивушних масел. Спирт класу Альфа також називають спиртом п'ятого покоління і використовують для виробництва найдорожчих горілок.

При виробництві спирту на експорт є можливість прописати в умовах контракту вимоги до складу сировини і його співвідношенню. Більшість виробленого етилового спирту йде на виробництво алкогольної продукції, зокрема - горілки.

Оскільки на око визначити якість і категорію спирту неможливо, виробники горілки користуються цим і часто розміщують неправдиву інформацію на етикетці.

Класифікація горілки за якістю спирту і ціною


В залежності від виду спирту залежить якість кінцевого продукту - горілки. А ціна горілки безпосередньо залежить від її якості.

Виділяють 4 цінові сегменти горілки:

 • економ сегмент;
 • середньоціновий або стандарт сегмент;
 • преміум сегмент;
 • і супер-преміум сегмент.

1. Горілка економ сегмента має низьку якість і виготовляється зі спирту вищої очистки, який проходить мінімальну фільтрацію від різних домішок і сивушних масел.

Дизайн горілки економ сегмента досить простий і розпізнати таку пляшку на полиці легко. Зазвичай форма пляшки найпростіша, а етикетка виконана з недорогого паперу. Захист від підробки або відсутній, або ступенів захисту незначна кількість. Саме тому ціна на таку горілку найнижча і її часто підробляють. Низька вартість - це і є найголовніша перевага горілки даного сегмента.

Форма пляшки горілки, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спиртуЕтикетка на горілку, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

2. Горілка середньоцінового сегмента - це горілка середньої якості за прийнятну ціну. Як правило, горілка середньо цінового сегмента виготовляється зі спиртів класу Екстра, який проходить кілька ступенів фільтрації. Оскільки рецептура горілок різних торгових марок відрізняється, то вже доречно говорити, що кожна торгова марка має свій характерний смак.

Виробники вже звертають увагу на дизайн горілки среднеценового сегмента, тому намагаються відрізнитися від конкурентів, як оригінальною формою пляшки, так і красивою етикеткою. Горілка має кілька ступенів захисту від підробки, які в поєднанні з унікальним дизайном ускладнюють і роблять практично неможливим її підробку.

Ціна на таку горілку - середня, і тому її можна порадити тим людям, хто цінує якість, але не хоче при цьому переплачувати.

Упаковка для горілки, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

3. Горілка преміального сегменту - це вже елітний алкогольний напій, виробляється із спирту категорії Люкс. Кілька етапів очищення проходить як спирт, так і вода. Виробники такої горілки мають власну унікальну рецептуру або технологію очищення, що робить смак горілки неповторним.

У випадку з преміальною горілкою вже варто говорити про брендінг, оскільки найчастіше горілка преміум сегменту продається під відомим брендом; «Немірофф», «Хортиця», «Хлібний Дар», «Абсолют Стандарт».

Виробники щосили намагаються виділити свій бренд завдяки зовнішньому вигляду пляшки і тому застосовують нестандартні дизайнерські рішення. Горілка преміального класу коштує дорожче, і позиціонується для заможних людей, які цінують не тільки якість, але і популярність бренду.

Дизайн пляшки, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спиртуГорілка Абсолют, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

4. Горілка супер-преміум сегменту - елітна горілка, проводиться зі спирту класу Люкс або Альфа, така горілка виділяється більше високою ціною, ніж якістю. Як правило, це горілка всесвітньо відомих брендів («Абсолют», «Фінляндія», «Смірнофф») або горілка, вироблена за унікальною технологією: очищення дорогоцінними металами, використання води з унікального джерела. Горілка супер-преміального сегмента розрахована на заможних людей, які в першу чергу цінують імідж і популярність бренду.

Преміальна горілка, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спиртуГорілка Абсолют дизайн, Класифікація горілки, виробники горілки, споживачі горілки, класифікація горілчаних спиртів, горілка економ сегменту, дизайн горілки, горілка преміального сегмента, виробники етилового спирту

Виробники етилового спирту в Україні


Нагадуємо, що даний список компаній складений суто в інформаційних цілях і не несе в собі ніякої реклами.

\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

\t\t\t

ООО «Фонтіс Девелопмент»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий оптом.

\t\t\t
\t\t\t

Київ,вул. Фрунзе, 86

\t\t\t

+380 (67) 4620801

\t\t\t

+380 (98) 1948069

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Компанія Ethanol.ltd

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований вищої очистки, спирт «Екстра». Реалізація дрібним оптом.

\t\t\t
\t\t\t

Херсон, вул. Водна 8, оф 114

\t\t\t

+380 (94) 4804337

\t\t\t
\t\t\t

ЧП «С.Крісті»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий класу Люкс оптом від 100 літрів.

\t\t\t
\t\t\t

Одеська область, Котовськ,
\t\t\tt50 Років Жовтня

\t\t\t

+380 (66) 6856984

\t\t\t
\t\t\t

Зірненський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Високоякісний етиловий спирт

\t\t\t
\t\t\t

Рівненська обл., Зірне, вул. Зірненська 7

\t\t\t

+380 (3653) 53999

\t\t\t

+380 (3653) 56715

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ЧП «Ладон»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий класу Екстра і Люкс. Продаж на експорт.

\t\t\t
\t\t\t

Донецьк,пр. Ілліча 100

\t\t\t

+380 (66) 2002060

\t\t\t
\t\t\t

Краснослобідський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт зерновий етиловий вищої очистки, Екстра, Люкс.

\t\t\t
\t\t\t

Київська обл, с. Червона Слобода, вул. Заводська 3

\t\t\t

+380 (4578) 90101,

\t\t\t

+380 (4578) 90102,

\t\t\t

+380 (4578) 90292,

\t\t\t

+380 (4578) 90291,

\t\t\t

+380 (44) 5926805.

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Уладовський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька обл., Уладівка,
\t\t\tвул. Некрасова 1

\t\t\t

+380 (4347) 31692,

\t\t\t

+380 (4347) 31690

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Бджільнянський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий, спирт-сирець, спирт етиловий ректифікований. Продаж оптом.

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька область, Теплик, с. Бджільна, вул.Радянська 53

\t\t\t

+380 (4353) 21168

\t\t\t

+380 (4353) 21111

\t\t\t

+380 (4353) 21588

\t\t\t

+380 (4353) 21247

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Тростянецький спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Етиловий спирт харчовий

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька область, Тростянець, вул. Леніна, 14

\t\t\t

+380 (43) 4321051

\t\t\t

+380 (43) 4322442

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Вашковецький спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований. Експорт в країни СНД і Прибалтики.

\t\t\t
\t\t\t

Чернівецька область, Вашківці, вул. Шевченка, 5

\t\t\t

+380 (3730) 43832,

\t\t\t

+380 (3730) 43103,

\t\t\t

+380 (3730) 43438,

\t\t\t

+380 (3730) 43035,

\t\t\t

+380 (3730) 43872.

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Новоборовицький спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт злаковий, пшеничний,

\t\t\t
\t\t\t

АР Крим, Нижньогірський, вул. Перемоги, 30

\t\t\t

+380 (50) 4968442

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Бершадський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт для алкогольних напоїв

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька область,
\t\t\tБершадь, вул. Чкалова, 1

\t\t\t

+380 (4352) 23327,

\t\t\t

+380 (4352) 23324

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Луцький спиртогорілчаний завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий для виробництва горілки, настоянок.

\t\t\t
\t\t\t

Волинська область, Луцьк, вул. Ковельська, 67

\t\t\t

+380 (332) 724832

\t\t\t

+380 (332) 777378,

\t\t\t

+380 (332) 725187.

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Марилівський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт-сирець, спирт класу Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Тернопільська область, Нагірянка, Чортківський р-н

\t\t\t

+380 (3552) 21736

\t\t\t

+380 (3552) 64533,

\t\t\t

+380 (3552) 64884

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Заложецкій спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий зерновий

\t\t\t
\t\t\t

Тернопільська область, Зборів, вул. Бродівська, 3

\t\t\t

+380 (3540) 31202

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Артемівський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт- ректификат класу Екстра і Люкс для виробництва горілки

\t\t\t
\t\t\t

Харківська область, Мерефа, вул. Революції, 2

\t\t\t

+380 (57) 7485155

\t\t\t

+380 (57) 7485412

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ЧП «Форсаж»

\t\t\t
\t\t\t

Етиловий спирт зерновий класу Люкс. Опт від 100 літрів

\t\t\t
\t\t\t

Донецька область, Єнакієве, вул.Леніна 4

\t\t\t

+380 (66) 5345040

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Барський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька область, Бар, вул. Богдана Хмельницького, 34

\t\t\t

+380 (4341) 22303

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Мишковицький МПД ДП Укрспирт

\t\t\t
\t\t\t

Спирт вищої очистки, класу Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 1

\t\t\t

+380 (352) 290818

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ООО «Гарант Буд»

\t\t\t
\t\t\t

Продаж спирту на експорт

\t\t\t
\t\t\t

Київ, вул. Грушевського, 13

\t\t\t

+380 (96) 4468617

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Наумовський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий вищої очистки

\t\t\t
\t\t\t

Сумська область, с. Наумівка, ул.Котовского, 1

\t\t\t

+380 (5459) 77710

\t\t\t

+380 (5459) 71630

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Стадницький спиртовий завод (філія Укрспирт)

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий вищої очистки

\t\t\t
\t\t\t

Київська область, Стадниця, вул. Заводська, 1

\t\t\t

+380 (4560) 51390,

\t\t\t

+380 (4560) 53371.

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ЧП «Цеоліт»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт зерновий етиловий

\t\t\t
\t\t\t

АР Крим, Севастополь, вул. Домарніка, 12

\t\t\t

+380 (692) 469293

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ПоділляСпирт

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий для лікеро-горілчаної продукції

\t\t\t
\t\t\t

Вінницька область,
\t\t\tВінниця, вул. Нансена, 5

\t\t\t

+380 (432) 265629,

\t\t\t

+380 (432) 265935,

\t\t\t

+380 (432) 267058.

\t\t\t

Производители этилового спирта в России


\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t

\t\t\t

ГК «Пензаспиртпром»

\t\t\t
\t\t\t

До складу компанії входить кілька спиртових заводів: Знаменський Олександрівський, Анненковскій, Майорівський,

\t\t\t
\t\t\t

м. Пенза, вул.Свердлова, д. 2,

\t\t\t

+7 (8412) 32-33-99

\t\t\t
\t\t\t

Коровинський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

Рязанська область, Михайлівський р-н, сел. Коровинський Спиртзавод

\t\t\t

+7 (49130) 2-27-35

\t\t\t

+7 (49130) 2-23-67

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Ардимський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

Пензенська область, Пензенський р-н, с. Стара Кам'янка, Спіртзаводская вул., 31

\t\t\t

+7 (8412) 38-89-18

\t\t\t

+7 (8412) 38-89-16

\t\t\t

+7 (8412) 38-89-15

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

СпиртТорг

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий марки Екстра і Люкс. Продаж в роздріб і опт.

\t\t\t
\t\t\t

Москва, Варшавське ш. д. 85
\t\t\Рязанський проспект 10/18

\t\t\t

+7 (929) 9186993

\t\t\t

+7 (495) 9217879

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Альянс

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий в роздріб і оптом від 50 літрів

\t\t\t
\t\t\t

Москва, ш. Коровинское, б. 35, стр. 2

\t\t\t

+7 (926) 3888505

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Іткульскій спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт зерновий вищого очищення, Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Алтайський край, Зональний район,

\t\t\t

с. Соколово, вул. Кірова 1

\t\t\t

+7 (385-30) 262-56,

\t\t\t

+7 (385-30) 263-80

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Схід

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований класу Люкс. Опт, доставка по Росії.

\t\t\t
\t\t\t

Москва,вул. Авіамоторна, б. 67

\t\t\t

+7 (961) 5985022

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Астраханський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

м. Астрахань, Енергетична вул., б.5

\t\t\t

+7 (8512) 55-08-82

\t\t\t

+7 (8512) 55-08-42

\t\t\t

+7 (8512) 55-08-51

\t\t\t

+7 (8512) 55-08-58

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Хімпромторг

\t\t\t
\t\t\t

Спирт класу Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Самарська область, Сизрань, пр. Леніна

\t\t\t

+7 (937) 1004911

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Бекетовський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

Курська область, Горшеченським р-н, сел. Бекетовского, Заводська вул., 1

\t\t\t

+7 (47133) 2-21-34

\t\t\t

+7 (47133) 2-24-25

\t\t\t

+7 (47133) 3-33-30

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Маріїнський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий для виробництва алкогольних напоїв

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Москва, пр-д Паперовий, б. 14

\t\t\t

+7 (495) 2211932

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ООО «Козаче»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт вищого очищення, Екстра, Люкс і Альфа

\t\t\t
\t\t\t

Ставропольський край, Мінеральні Води, с. Цивільне, вул. Ювілейна 1-А

\t\t\t

+7 (87922) 96176

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ОАО «Талвіс»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований класу Люкс і Альфа

\t\t\t
\t\t\t

м. Тамбов, вул. Андріївська, 33

\t\t\t

+7 (4752) 656-000

\t\t\t

+7 (4752) 656-100

\t\t\t

+7 (4752) 656-173

\t\t\t

+7 (4752) 656-107

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Компанія Туаев

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований

\t\t\t
\t\t\t

Ставропольський край, Ставрополь, вул. весняна, б. 5

\t\t\t

+7 (928) 9635868

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Арзамасспирт

\t\t\t
\t\t\t

Спирт харчовий етиловий

\t\t\t
\t\t\t

Нижегородська область, Арзамас, п. Ломівка

\t\t\t

+7 (83147) 58325,

\t\t\t

+7 (83147) 58492

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Компанія Іванов А.М.

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований класу Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Кабардино-Балкарія, Нальчик, вул. Леніна, б. 25-Б

\t\t\t

+7 (909) 4917444

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Татспиртпром (Мамадишскій спиртзавод)

\t\t\t
\t\t\t

Спирт харчовий етиловий

\t\t\t
\t\t\t

Татарстан, Мамадиш, вул. Давидова, б. 97

\t\t\t

+7 (917) 2514726

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Марпосадський спиртовий завод

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий вищої очистки, Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Чувашія, Маріїнський Посад, вул.Чкалова, б. 19

\t\t\t

+7 (83542) 21339

\t\t\t

+7 (83542) 21533

\t\t\t

+7 (83542) 21853

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ООО «Екном»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий харчовий. Роздрібна та оптова торгівля

\t\t\t
\t\t\t

Москва, вул. Теплий стан, б. 10

\t\t\t

+7 (495) 9694301

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Спиртовий комбінат

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Кемеровська область, Мариинск, вул. Ювілейна, б. 2-А

\t\t\t

+7 (38443) 57092

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ОАО «СЕПТ»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий ректифікований. Оптом від 50 літрів.

\t\t\t
\t\t\t

Москва, вул. Войкова, б.6

\t\t\t

+7 (495) 4543239

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Магаданський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

м. Магадан, Зайцева вул., 3

\t\t\t

+7 (4132) 67-76-40

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Уралалко

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий

\t\t\t
\t\t\t

Свердловська область, Єкатеринбург, пр-д. складський, б. 6

\t\t\t

+7 (343) 2678512

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ОАО «Піщанське»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт- ректификат класу Люкс, Екстра

\t\t\t
\t\t\t

Бєлгородська область, Старий Оскол, с. Піщанка, вул. Заводська, б. 10

\t\t\t

+7 (4725) 495133

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

ООО «Російська слава»

\t\t\t
\t\t\t

Спирт етиловий Екстра і Люкс

\t\t\t
\t\t\t

Північна Осетія (Аланія), Михайлівське, Бесланское шосе, 17

\t\t\t

+7 (867) 2631090

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Карламанскій спиртзавод (ЗАТ «Еван»)

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

Республіка Башкортостан, Кармаскалінскій р-н, сел. Урал, Центральна вул., 33

\t\t\t

+7 (34765) 2-19-21

\t\t\t

+7 (34765) 2-23-20

\t\t\t\t\t\t
\t\t\t

Мордовспирт

\t\t\t
\t\t\t

Філії в республіці Мордовія: Кемлянскій, Ковилкінскій, Мельцанскій, Ромодановський, Теньгушевський, Мар'янівський.

\t\t\t
\t\t\t

м. Саранськ, пр-т Леніна, буд. 58

\t\t\t

+7 (834) 247-48-31

\t\t\t
\t\t\t

Ключанський спиртзавод

\t\t\t
\t\t\t\t\t\t \t\t\t

Рязанська область, Кораблінскій р-н, с. Ключ, Молодіжна вул., 1

\t\t\t

+7 (4912) 21-74-33

\t\t\t

+7 (49143) 5-03-71

\t\t\t

+7 (49143) 4-91-43

\t\t\t

+7 (49143) 9-82-44

\t\t\t

Не знайшли свою компанію або помітили помилку в даних? Напишіть нам на пошту info@koloro.com.ua з відповідною позначкою і ми обов'язково відновимо інформацію!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Алина

Маркетолог

3817 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !