Як придумати назву мережі магазинів

Як придумати назву мережі магазинів

Категория: Брендинг и маркетинг

30 / 04 / 2015

66836 просмотров

1186 4.1804384485666 5

Як придумати назву магазину, як придумати назву магазину, неймінг, назва магазинів, назва мережі магазинів, розробка назви, дати назву магазину, красиві назви магазинівРеклама з давніх часів - один з головних чинників успіху діяльності торгової компанії.

Реклама визначає популярність торгової компанії, кількість замовлень, звернень, відвідувань і заявок.

Створення рекламного іміджу компанії вимагає чималих зусиль, роки роботи і великі фінансові вкладення. Однак починається все з малого - з назви.

Як придумати назву магазину або торговельної компанії - проблема, з якою стикається кожен підприємець. Від правильності обраної назви залежить перше враження про мережу магазинів і подальше формування образу вашого бренду.

Як придумати назву мережі магазинів, давайте розбиратися разом.

Назва магазину своїми руками

Для того щоб дати назву магазину, яка посприяє його успішному розвитку і просуванню можна скористатися вже перевіреними на практиці дієвими способами неймінга.

Неймінг магазину, Як придумати назву магазину, неймінг, назва магазинів, назва мережі магазинів, розробка назви, дати назву магазину, красиві назви магазинівЗастосування іноземних слів

Один з найпоширеніших методів розробки назви, з однієї простої причини - більшість самих звичайних слів в перекладі на іноземну мову звучать більш стильно і красиво. Наприклад, якщо перевести словосполучення «Добра вода» на французьку мову вийде мелодійне назву «BonAqua». А назва мережі магазинів молодіжного одягу Oggi в перекладі з італійської означає «Сегодня».

Назва з комбінації слів

Популярний прийом розробки назви. Наприклад, торгова компанія елітних сортів чаю і кави «Чайкофф» утворена комбінацією слів, що відображають суть магазину - «чай» і «кава».

Застосування імені людини в назві

Найпростіший із способів неймінга - дати назву своєму магазину або торговельному підприємству звичайне ім'я, на честь власника магазину або його родичів, відомої особистості, наприклад, «У Маші», «Світлана» і ін. Проте така назва не допоможе запам'ятати та впізнати ваш магазин. Більш вдалий варіант - розробити назву від прізвища - Коркунов, Тінькофф, Довгань, або ж придивіться до іноземних імен.

Назва магазинів, Як придумати назву магазину, неймінг, назва магазинів, назва мережі магазинів, розробка назви, дати назву магазину, красиві назви магазинівВикористання вигаданих назв або прізвищ

В основі таких назв, як правило, лежить найменування головною товарної групи магазину. Наприклад, мережа магазинів випічки отримала назву «Пирогов», магазин квітів та флористики - «Цветкофф» і т.д.

Застосування природних назв

До таких назв можна віднести: імена річок і озер, гір, географічних об'єктів, рослин і тварин, та ін.
Наприклад: пивний магазин «Баварія», магазин одягу «Малібу», магазин для новонароджених «Лелека» та ін.

Імена казкових героїв або літературних персонажів

Наприклад, дуже вдалою назвою для кондитерської стане «Буратіно», для ювелірного магазину - «Курочка Ряба», для магазину одягу з великими розмірами - «Колобок».

Правила складання назви мережі магазинів

Отримати красиву і звучну назву, яку оцінять і запам'ятають ваші споживачі, можна взявши за основу кілька основних правил неймінга:
  1. Лаконічність назви. Назва магазинів повинно складатися з одного, максимум двох слів.
  2. Назва магазинів повинна відповідати тематиці бізнесу торгової компанії.
  3. Запам'ятовуваність. Ваша назва повинна бути легкою до запам'ятовування, легкою до вимовляння та врізатися в пам'ять споживача з першого разу.
  4. Звучність і естетика написання назви іноземною мовою. Це правило, стосується тих торгових мереж, які планують розширювати географію своєї діяльності в міжнародних масштабах.
  5. Унікальність. Після того, як ви затвердите варіант назви для магазину, необхідно провести експертизу імені на його унікальність і ступінь схожості з уже існуючими назвами.

Красиві назви магазинів - приклади

Приклад назв магазинів, Як придумати назву магазину, неймінг, назва магазинів, назва мережі магазинів, розробка назви, дати назву магазину, красиві назви магазинів

Для того щоб вам було легше вибрати оптимальну назву мережі магазинів, пропонуємо вашій увазі перелік красивих назв магазинів на різні тематики:

- Продуктові магазини: Ярмарок продуктів, Покупайка, М'ясний бенкет, Економний, Домашній.
- Меблеві: Царські хороми, Обстановка, Азалія.
- Магазини квітів: Аленький цветочек, Флер (Fleur), Квітковий острів.
- Магазини побутової хімії: CleanHouse, Господарочка, Атмосфера.
- Для магазинів електроніки: На зв'язку, Вісім бітів, Електронік, Е-маркет
- Будівельні: Конструктор, Інструментарій, Самоделкин, DreamHouse
- Магазин жіночого одягу: Богиня, Клеопатра, Модниця.
- Магазини дитячого одягу: Все для малюків, Від 5 до 15, Карапуз.
- Чоловічий одяг: Елегант, Віктор, Егоїст, Містер Шик.
- Спеціалізований магазин кави: Кавове дерево, Арабіка, Кавовий аромат.
- Магазин зоотоварів: Вихованець, Фауна, В світі тварин, Нора.

Якщо вам необхідна допомога професіоналів в розробці назви магазину або торговельної компанії, брендінгове агентство KOLORO з радістю допоможе вам. Ми накопичили немалий досвід в створенні успішних імен. Отримати безкоштовну консультацію і задати питання, які вас цікавлять, ви можете прямо зараз.

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

1186 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Павел Пивовар

Павло Пивовар

new business manager

+38 (044) 223 51 20

+38 (099) 600 22 14

pyvovar@koloro.ua

Юрий Колесников

Юрий Колесников

new business manager

+38 (066) 210 94 04

kolesnykov@koloro.ua

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !