Як перетворити себе в бренд: топ-5 книг з персонального брендінгу

Як перетворити себе в бренд: топ-5 книг з персонального брендінгу

Категория: Брендинг и маркетинг

05 / 06 / 2015

49090 просмотров

619 4.1324717285945 5

Найбільш ефективна стратегія досягнення успіху на ринку - це перетворення торговельної марки в бренд. Як не дивно, але це правило стосується і людини. Щоб виділитися на загальному тлі, заявити про себе і добитися успіху в будь-якій сфері - потрібно перетворити себе в бренд. Ваше ім'я має викликати потужні позитивні асоціації, сприятиме зростанню і просуванню. Як це зробити - запитайте у експертів. Представляємо вашій увазі топ-5 книг з персонального брендінгу.

Том Пітерс «Перетвори себе в бренд! 50 вірних способів перестати бути посередністю»

персональний бренд, бренд, перетворити себе в бренд, створити особистий бренд, домогтися успіху, книгаНайбільш нестандартна книга по саморозвитку, яку Вам доводилося читати. Незвичайний стиль викладу, корисні поради та величезна доза мотивації від одного з найбільш впливових представників ділової думки нашого часу.

Том Пітерс - гуру менеджменту, глава міжнародної консалтингової компанії, клієнтами якої є «Microsoft», «Intel», «Coca-Cola», «Starbucks», та інші титани.

Тома Пітерса читати не нудно. Спочатку його стиль збиває з пантелику, і потрібно трохи часу, щоб звикнути. Але вже з другої сторінки - його проста і «жива» подача викликає довіру, і змушує посміхатися, нагадуючи емоційний лист від близького друга.

Я хороший настільки, наскільки хороший мій останній проект. (І крапка.) (Як у маляра. І у Гаріссон Форда.) Я росту ... або гину. (Професійно.) І мені це подобається. І я вважаю, що це дуже по-американськи.

Том Пітерс стверджує, що ера системних корпорацій добігає кінця, розвиток інтернету та комп'ютерних технологій постійно змінює економіку, і протягом наступних 10 років 90% «білих комірців» будуть викинуті на вулицю через їх економічну нерентабельність. Настає ера «Я-брендів».

Щоб не залишитися на задвірках життя в епоху змін, необхідно не просто бути першокласним фахівцем, а перетворити своє ім'я в синонім якісної та відповідальної роботи. Своїми руками ви повинні створити свій Я-бренд.

Будівництво Я-бренду - справа неабияка. Дуже особисте. Ставки високі. Сподіваюся, що на цих сторінках ми представимо «точку зору», а також безліч практичних міркувань, які допоможуть вам з цим впоратися.

Як створити Я-бренд - випробувати 50 способів від Тома Пітерса, кожен з яких розбитий на велику кількість докладних завдань і порад.

Девід Д'Алессандро «Кар'єрні війни. 10 правил побудови успішного особистого бренду».

персональний бренд, бренд, перетворити себе в бренд, створити особистий бренд, домогтися успіху, книгаКорисна книга про персональний брендінг від автора бестселера «Війни брендів. 10 правил створення непереможної торгової марки».

Девід Д'Алессандро - голова ради директорів, і виконавчий директор John Hancock Financial Services. Під його керівництвом страхова компанія з середньостатистичної перетворилася в лідируючу, і увійшла в список 100 кращих брендів XX століття.

Автор пише про те, що наполеглива робота і послідовне виконання своїх обов'язків вже давно не є гарантією кар'єрного росту і розвитку. У сучасному світі ці якості відійшли на другий, або навіть на третій план. Створення особистого бренду - ось єдина можливість виділитися і досягти успіху.

«Головна перешкода в побудові особистого бренду - Ваше власне его. Щоб побудувати привабливий особистий бренд, потрібно поважати і розуміти не тільки себе, але і людей навколо».

Крім обіцяних 10 правил особистого брендінгу, в книзі ви знайдете безліч іншої корисної інформації - як нейтралізувати ворогів, визнавати помилки, бути конкурентоспроможним, які бувають типи начальників і як з ними взаємодіяти, як залишатися собою, і багато іншого.

Книга буде корисною для всіх, хто хоче досягти нових кар'єрних висот, виділитися з натовпу, створити особистий бренд. Можливо, деякі істини вам здадуться надто вже очевидними, а може бути, і немає. У будь-якому випадку, якщо «Кар'єрні війни» і не стануть для вас феноменальним одкровенням, то все одно порція корисної інформації вам забезпечена.

Ігор Манн «Номер 1»

персональний бренд, бренд, перетворити себе в бренд, створити особистий бренд, домогтися успіху, книгаКнига визнаного фахівця в галузі маркетингу в Росії, який на власному досвіді розповідає читачеві про те, як домогтися успіху і стати номером 1 в будь-якій сфері.

Ігор Манн - найвідоміший маркетер Росії, автор 10 книг з маркетингу, які стали бестселерами в СНД, а його видання «Маркетинг без бюджету» удостоїлося відкликання Філіпа Котлера, міжнародного гуру маркетингу.

Багато людей, які мріють досягти вражаючих успіхів в якійсь області, так і залишаються мрійниками. Найчастіше вони просто не знають, як це зробити, тому нічого не роблять. На основі особистого досвіду Ігор Манн розробив майнд-МЕП (ментальну карту), яка показує покроковий шлях до досягнення вершини.

«Практика показує, що одна з основних причин нестачі часу - ми затягуємо все до останньої хвилини, не знаючи, з чого почати або як почати. Бажання + мета + наполеглива робота + прекрасні результати - і у вас все повинно вийти. Починаємо!».

У книзі ви знайдете безліч корисних порад, і практичних завдань, які зроблять вас на крок ближче до мети. Принцип карти, який ліг в основу книги, робить її максимально інформативною і зрозумілою, без зайвих філософствувань і ліричних відступів, вам запропонують маршрут для руху до мети «номер 1».

Будьте готові до невеликого самовихваляння з боку автора. Мені здається, можна закрити на це очі, адже таке самолюбування не безпідставно, і людина, яка досягла таких висот, заслуговує на повагу.

Андрій Рябих, Ніка Зебра "Персональний бренд: створення та просування»

персональний бренд, бренд, перетворити себе в бренд, створити особистий бренд, домогтися успіху, книгаВсеосяжне дослідження персонального бренду, яке включає практичний посібник по його створенню і монетизації.

Андрій Рябих - успішний бізнесмен, власник кількох великих компаній і впливового інтернет-ЗМІ в Петербурзі, Ніка Зебра - директор успішного PR-агентства, практикуючий PR-фахівець, бізнес-консультант, власниця центру онлайн-курсів.

Автори книги докладно пояснюють, що таке бренд, персональний бренд, імідж бренду, кому це все потрібно, і який алгоритм побудови персонального бренду.

«Ми звикли до того, що будь-який товар або послуга можуть бути брендом. Однак і особистість не виняток. У сучасному світі володарів особистого бренду розглядають як штучний товар. Тих, у кого гучне ім'я і бездоганна репутація, в буквальному сенсі набувають на ринку...».

Автори книги переконують читача, що персональний бренд можна побудувати в три кроки - створення продукту, упаковка продукту, і поширення персонального бренду. Цьому алгоритму присвячений цілий розділ книги, де докладно розписується кожен з перерахованих кроків.

Ще однією відмінною особливістю є структурування книги за напрямками діяльності: одна глава присвячена створенню персонального бренду найманого працівника, інша - створенню персонального бренду підприємця, третя - чиновника, а також глава, присвячена стратегії досягнення статусу експерта.

«Прийнято думати, що персональний бренд необхідний в трьох випадках: шоу-бізнес, політика і підприємництво. Однак ми пропонуємо іншу класифікацію, як нам здається, більш цікаву і зрозумілу».

Спочатку книга трохи нагадує сумнозвісні підручники для ВНЗ, з аналізом походження слова «бренд» і докладними поясненнями про торгові марки і знаки в Росії. Але потім ви отримаєте доступ до дійсно корисної інформації, а завдяки зручному структурування матеріалу, зможете сконцентруватися саме на тих розділах, які дійсно вам необхідні.

Тіна Силіг «Зроби себе сам. Поради для тих, хто хоче залишити свій слід»

персональний бренд, бренд, перетворити себе в бренд, створити особистий бренд, домогтися успіху, книгаОригінальна назва - «Що я хотіла б знати, коли мені було 20». Мудра і надихаюча книга про те, як вийти за рамки стандартного мислення, і почати підкорювати нові вершини.

Тіна Силіг - доктор наук, читає курс підприємництва та інновацій в Стенфордському університеті, виконавчий директор Stanford Technology Ventures Program, автор книг по бізнесу і саморозвитку.

«Зроби себе сам» розповідає нам про те, як можна по-новому подивитися на наше життя і наявні можливості, які ми часто не помічаємо, як перетворити невдачу в трамплін, що дозволяє досягти ще більших успіхів, як розвивати свою особистість і досягати поставлених цілей.

«Багато з ідей моєї книги суперечать тому, що прийнято викладати в рамках традиційної освітньої системи. По суті, в школі нам часто нав'язують зовсім не ті правила, за якими живе реальний світ».

Автор книги не говорить прямо про персональному брендінгу і трансформації своєї особистості в бренд, але, на мій погляд, вона дає корисні практичні поради, які допоможуть людині розвиватися і вдосконалюватися, по-новому подивитися на свої можливості, і закласти фундамент свого майбутнього Я-бренду .

«Представлена ​​в цій книзі концепція перевертає з ніг на голову безліч відомих нам ідей. Сподіваюся, мені вдасться спонукати вас побачити самих себе і навколишній світ у новому світлі».

Основний акцент в книзі - на вирішення проблем і викликів у підприємницькій діяльності, пошук натхнення і бізнес-ідей, боротьбу зі страхами перед невідомим, а також приховані підприємницькі можливості особистості, про які ми навіть не підозрюємо. Книга дуже приємно і легко читається, наявність реальних прикладів з життя автора, її студентів, а також видатних американських діячів, роблять матеріал ще цікавіше.

Невеликий рада наостанок:

Перед вивченням літератури, озбройтеся ручкою і блокном/зошитом/щоденником. Ви обов'язково знайдете цікаві та корисні думки, яке захочеться не забути. Якщо у вас в руках опиниться особистий паперовий примірник - ще краще, підкреслюйте олівцем, робіть замітки, і залишайте закладки.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Даценко

Маркетолог

619 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !