Інтернет-реклама для b2b: чи зрозуміє ситий голодного?

Інтернет-реклама для b2b: чи зрозуміє ситий голодного?

Категория: Брендинг и маркетинг

07 / 04 / 2017

9286 просмотров

138 3.4130434782609 5

Через зростання конкуренції у всіх сферах бізнесу, підвищуються ставки, які підприємці роблять на рекламу. На сьогоднішній день інтернет - сама швидко розвивається майданчик для реклами і торгівлі. Виробники і дистриб'ютори старого гарту можуть часто не звертати на це увагу.

Не тільки через зростаючі оборотів інтернет-торгівлі потрібно розвиватися в онлайн-сфері: споживачі користуються павутиною для пошуку інформації про продукт, порівнянні його з альтернативним товаром або послугою. Інтернет-реклама є надзвичайно потужним засобом для залучення нових клієнтів і збільшення доходу для бізнесу.

Варіанти просування В2В

Переваги інтернет-реклами для B2B:

 • зручний інструмент для пошуку ЦА;
 • простота збору статистики;
 • ефективність інвестицій і здатність фіксувати витрати;
 • хороша можливість для побудови брендінгу;
 • контекстне розміщення (реклама органічно вписується в сторінки сайтів).

Традиційна реклама

Традиційна реклама може бути корисна для B2B маркетингу, хоча, як правило, вже не використовується в якості сольного механізму впізнаваності бренду. Застосовуючи звичайну рекламу в поєднанні з оптимізацією під пошукові системи (SEO), інтернет-рекламою, сильної тематичної стратегією і іншими вхідними методами маркетингу, організація може розробити просунутий комплекс інтернет-реклами для B2B.

B2B маркетинг

Для поліпшення контакту зі споживачем має сенс використання всіх інтернет-каналів, таких як:

 • платний пошук;
 • соціальні медіа;
 • SEO / веб-сайт;
 • е-mail маркетинг;
 • партнерський маркетинг;
 • вебінари / онлайн події.

E-mail маркетинг

E-mail-розсилка стала популярним засобом доставки реклами в дев'яностих роках. Сьогодні електронний маркетинг залишається найбільш ефективної маркетингової тактикою в В2В арсеналі. Основна проблема з електронною поштою - неможливість побудови своїх цільових списків, що обумовлено можливим потраплянням листів в категорію «спам» у клієнта.

Проте, відмінно працює індивідуальна розсилка від менеджерів компанії.

E-mail маркетинг

Рекламний сайт

Сайт грає важливу роль в сучасному В2В маркетингу і є фундаментом для всіх оффлайн і онлайн ініціатив маркетингу. Сайт повинен детально розповідати про компанії, її продуктах, можливості та актуальні пропозиції. Маючи добре спланований, спроектований і сконструйований сайт, бізнеси можуть збільшувати коефіцієнт конверсії і перетворювати відвідувачів в клієнтів.
Хороший контент - ще один важливий двигун успіху. Цікавий корпоративний блог, експертні коментарі в медіа, навчальні матеріали, залучають замовників і зацікавлених осіб.

E-mail рассылка

Сайт компанії формату B2B орієнтований на точкову роботу з відвідувачами. Відвідувачів на сайтах B2B набагато менше, саме тому і варто акцентувати на спілкуванні з клієнтом, зрозуміти його мотивацію і бажання.

Призначення сайту B2B:

 • збільшити продажі;
 • поліпшити імідж компанії;
 • показати інформацію про компанію;
 • знизити навантаження на call-центри і клієнтські відділи.

Для чого потрібен сайт В2В

Пошукова система

Видимість в пошукових системах - дуже ефективний спосіб з'єднатися з цільовою аудиторією. Сайт потрібно зареєструвати в Google, Yandex, Bing, а контент оптимізувати таким чином, щоб ваші послуги можна було легко знайти по популярними ключовими словами.

Що найбільше впливає на споживачів

Соціальні мережі як рекламний майданчик

Соціальні мережі можуть бути потужним інструментом для побудови більш тісних відносин з цінними клієнтами. Використовуючи соцмережі, потрібно бути частиною спільноти, потрібно підтримувати діалог зі споживачем. Варто уникати використання соціальних мереж для одноразових акцій.

Рекламні площадки в соцмережах

Багато підприємств і потенційні клієнти користуються соціальними медіа, щоб отримати відповіді на питання, дізнатися більше про предметах, отримати допомогу і оновлену інформацію про майбутні продукти компанії, обмінюватися ідеями та забезпечувати зворотний зв'язок.


Якщо подивитися, хто використовує соціальні мережі, то можна побачити, що більшість компаній присутня, як мінімум, в декількох місцях, причому Вконтакте, Facebook, LinkedIn і Twitter є найпопулярнішими. За даними дослідницького центру Pew Research Research, 82% дорослих людей у ​​віці від 18 до 29 років використовують Facebook, а 79% з них - від 30 до 49 років. Цей віковий діапазон, ймовірно, становить значну частину цільової аудиторії, регулярно здійснює покупки в секторі B2B.

Вконтакте, Facebook і LinkedIn мають дуже активні групи користувачів, які створюють спільноти і взаємодіють всередині них. Багато активних спільноти і галузеві групи рясніють можливостями для підключення до аудиторії, яка може шукати ваш продукт або послугу. Замовлення реклами в тематичних групах з вашої ЦА - хороший спосіб достукатися до клієнтів.

Реклама в Linkedin

Рекламні кампанії в соціальних мережах дозволяють рекламодавцям більш точно визначати, кому показувати свої оголошення. Навіть при тому, що більшість людей потрапляють, наприклад, на Facebook, для розваги і особистого використання, це не заважає їм помітити ваше оголошення, дивлячись на поновлення друзів або рекомендовані статті.


Як і в разі платного пошуку, варто експериментувати з пропозицією, графікою і формулюваннями, щоб визначити, що найбільше привертає увагу аудиторії.

В2В centr life

Реклама на YouTube

Одна чудова особливість YouTube полягає в тому, цією мережею добре користуються як на комп'ютері, так і з мобільних пристроїв. Згідно з даними офіційної статистики YouTube, число переглядів через мобільні пристрої YouTube роликів зросла на 100% в порівнянні з минулим роком, а загальний час перегляду зросла на 60%. Дослідження, проведене ReelSEO, показало, що 76 відсотків опитаних вибирають YouTube для публікації реклами товару.

Цей формат передбачає завуальоване або явне присутність товарів компанії в відеороликах популярних блогерів, прероллах або в описах під відеозаписами.

Тенденції маркетингу B2B

1. Баланс клієнтського досвіду
Посилюється увага до поліпшення якості обслуговування клієнтів. Компанії прагнуть краще пізнати своїх клієнтів - їх переваги, вік, структуру доходу. Знання про це допомагають покращувати сервіси і робити пропозиції, від яких ЦА буде важко відмовитися.

2. Виконавчий брендінг
За минуле десятиліття, інтернет, мобільність і соціальні мережі перевершили традиційний «командний і контрольний» маркетинг. Маятник різко хитнувся до індивідуумів як покупцям і приватним особам як голосам їх компаній. Звичайних зусиль з цифрового маркетингу вже недостатньо. В даний час вважається, що необхідність в фірмовому брендінгу особливо характерна для B2B.

Виконавчий брендинг

3. Штучний інтелект / машинне навчання

Інтеграція штучного інтелекту і машинного навчання в сектор B2B маркетингу зростає. Завдяки використанню когнітивних інтерфейсів в складних системах, передовий аналітиці та технологіях машинного навчання, багато постачальників вже впроваджують отримують реальні переваги. Це не просто технології заради технологій. Швидше приймаються бізнес-рішення в області маркетингу, електронної комерції, управління продуктами і в інших областях бізнесу, які допомагають скоротити час прийняття рішень.

4. Візуальний контент-маркетинг
Контент стає все більш привабливим, ніж звичайні текстові матеріали з примітивними ілюстраціями. Найбільш поширені форми візуального контенту - відео (включаючи VR-відео з 360 градусним оглядом), інфографіка, авторські зображення в блогах і повідомленнях у соціальних мережах.

Візуальний контент-маркетинг

5. Вплив досвіду зі сфери B2C
Слідуючи тенденції, встановленої їх братами B2C, B2B-маркетологи продовжують партнерство з впливовими людьми, але при цьому все більше зосереджуються на соціальних каналах, таких як Вконтакте, LinkedIn, Twitter, YouTube і т. Д.

6. Чистий реклама
Чистий реклама відноситься до матеріалів в онлайн-публікаціях, які нагадують редакційний контент, але оплачуються рекламодавцем і призначені для просування продуктів або послуг рекламодавця. Це цікава альтернатива традиційної банерної та міжсторінкових рекламі. Чистий реклама стирає межі між рекламою і контентом.

Це набагато менше нав'язливо, може забезпечити освітні переваги для читача, буде рентабельним для рекламодавця. Ряд провідних B2B-компаній вже з'ясували, як успішно використовувати власну рекламу. У їх числі IBM, Teradata, Deluxe, Dell і Intel.

Як успішно використовувати власну рекламу

7. Гнучкий маркетинг
Спочатку розроблена інженерами-програмістами, а тепер досить гаряча тенденція в маркетинговому просторі. Мета гнучкого маркетингу полягає в тому, щоб дати вам можливість робити правильні речі в потрібний час.

Для більшості B2B-організацій впровадження гнучкого маркетингу означає відмову від традиційних бар'єрів між відділами та прийняття набагато більш спільного підходу, як всередині організації, так і з клієнтами. Хоча коригування корпоративної культури з урахуванням гнучкою моделі може бути складним завданням, її переваги виходять далеко за рамки продажів.

8. Соціальні мережі
У 2016 році 39% маркетологів повідомили про значне ROI, отриманому в результаті маркетингу в соціальних мережах, на відміну від усього лише 9% в 2015 році. Хоча ці дані свідчать про те, що проблеми все ще існують, зростання протягом року свідчить про те, що маркетологи B2B стають більш успішними в перетворенні соціальних медіа-проектів в лідерів продажів і, в кінцевому підсумку, доходи.

Microsoft

9. Мобільний маркетинг
Ще в середині 2014 роки ми досягли переломного моменту щодо доступу до веб-сайтів. У той час мобільні пристрої офіційно обійшли настільні комп'ютери в якості кращого методу перегляду і завантаження контенту в Інтернеті. За даними Gorilla Group, до 4 кварталу 2016 року 50% усіх B2B-компаній впровадили гнучкий дизайн для своїх веб-сайтів. (Чуйна конструкція дозволяє легко переглядати веб-сайт на смартфонах, планшетах і ноутбуках.) Це майже вдвічі більше сайтів з гнучким дизайном в 2015 році (26%).

10. Автоматизація
Впровадження технологій автоматизації маркетингу продовжує залишатися однією з найбільш швидкозростаючих тенденцій маркетингу сьогодні. Це готові інструменти для запуску рекламних кампаній, системи відкладеної публікації в соціальних мережах, тизерну мережі.

Підсумки

B2B-маркетинг орієнтується на представника або власника бізнесу, який шукає можливості для розвитку своєї компанії.

Просування сайту В2В часто виявляється незатребуваним, оскільки більшість зацікавлених осіб використовує інтернет для пошуку потрібної інформації, доступного за ціною та якістю пропозиції.

Просування сайту В2В

Оптимальний варіант для залучення цільової аудиторії і перетворення її в клієнта - контент-маркетинг, email-розсилки, вебінари і інші онлайн-заходи, демо-доступ до товарів або послуг, онлайн-консультації. Для просування В2В, хвастощі проектами і нагородами - один з основних елементів успіху.

Якісна рекламна стратегія від KOLOROзапорука успіху вашого бізнесу. Замовляйте у нас, і опинитеся на вершині успіху!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Мария Волошина

Маркетолог

138 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !