Брендування продукції - успіх торгової марки

Брендування продукції - успіх торгової марки

Категория: Брендинг и маркетинг

15 / 11 / 2014

29644 просмотров

172 4.1802325581395 5

Індивідуальність і запам'ятовуваність - основні завдання, які вирішуються брендінгом. Брендінг - це не просто створення бренду, це також розробка заходів, покликаних створити позитивний образ продукту, сформувати лояльність і переваги споживачів до товару.

Брендінг створює певний міф для продукту, використовуючи:

 • художні, графічні елементи і поєднання кольорів при створенні товарного знака та його назви;
 • слова і звуки в слоганах і рекламних діях;
 • фірмових персонажів, що запам'ятовуються;
 • брендовану продукцію - різні POS-матеріали і предмети, на які можна нанести фірмовий логотип.

Створення бренду, Брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспортуБізнес сувеніри, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Сувенірна продукція, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспортуСувеніри фірмові, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Міфологізація бренду служить для впливу на психіку: раціональність при здійсненні покупки товару (послуги) відходить на другий план, дії відбуваються під впливом емоцій, розбуджених підсвідомістю.

Коли діяльність оперує поняттями психології, на перше місце виступає професіоналізм. Брендінг не повинен бути спонтанним і чисто умоглядним, це науково обгрунтований, вивірений з особливою ретельністю і контрольований процес по створенню різноспрямованих заходів. Довірити створення бренду невідомій фірмі або людині, діяльність яких лежить в зовсім інших сферах, - отримати на виході ще один невпізнанний товар, даремно оплачений.

Сучасний брендінг неможливий без маркетингових заходів, розроблених в суворій відповідності з планом просування або підтримки бренду. До числа таких можна віднести брендування продукції-комплекс робіт, що створюють привабливість образу виробника або його товарів.

Фірмовий стиль, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Основним методом брендування вважається нанесення фірмової символіки, товарного знака, логотипа, слогана на всіляку атрибутику, яка відразу стає рекламоносителем. Чим частіше потенційний покупець (відвідувач) буде бачити фірмову символіку, тим успішніше буде продаж: сприйняття знайомого образу працює на підсвідомому рівні, впевнено підштовхуючи до постійного обігу.

Створити з сувенірної продукції фірмовий подарунок під силу тільки професіоналам!

Ассортимент сувенирной продукции огромен. Мы предлагаем разработку фирменных сувениров в зависимости от назначения:

Бізнес сувеніри


Разом із замовниками ми створимо подарунки для VIP-партнерів, колег, спонсорів, або для особливих випадків. Логотип компанії буде ненав'язливо нагадувати про фірму, розташовуючись на різних преміальних сувенірах:

 • візитниці;
 • гаманці;
 • ділові портфелі;
 • парасолі;
 • колекційні сувеніри;
 • подарункові набори.

Сувеніри компанії, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспортуСувеніри та реклама, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Як "рядових" сувенірів для всіх клієнтів можна використовувати:

 1. ручки;
 2. флешки;
 3. брелоки;
 4. Планину;
 5. щоденники;
 6. папки (паперові та пластикові);
 7. конверти;
 8. календарі (настінні і настільні);
 9. паперові блоки (кубарики).

Фірмовий стиль компанії, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

1. Фірмові ручки змушують не забувати про компанію, нагадують постійно: стильна ручка з торговим знаком (з назвою компанії) потрібна і офісному працівнику, і торговому представнику, і директору магазину. Дуже часто простий дзвінок по телефону, вказаному на ручці, встановлює контакт, який створює заявку. Тому багато великих виробників замовляють фірмові ручки і на основі звичайних пластикових, і використовують знамениті бренди ручок. Залежно від мети брендування ми пропонуємо різні варіанти нанесення логотипу від економ варіанту до гравіювання лазером.

2. Назва та слоган компанії, нанесені на флешку або автомобільний брелок - ще один спосіб створити унікальний і неповторний образ фірми, з якою приємно працювати. Такий незвичайний подарунок можна вручати і на презентаціях, і на ділових прийомах.

3. Фірмовий планинг, виконаний на відмінному папері, забезпечений графами для записів, буде весь рік нагадувати про компанії.

4. Маленький кубарик, практично невидимий на столі, виявляється завжди на місці, коли потрібно записати термінове повідомлення, або залишити нагадування. Дуже важливо при цьому, щоб до мінімуму інформації додавався фірмовий рядок!

5. Пластикова або картонна папка для зберігання оперативних документів повинна бути завжди під рукою. Відкриваючи її в черговий раз, партнер із задоволенням згадає про той момент, коли отримав не просто сувенір, а зручну і потрібну річ.

Фірмові сувеніри для промо акцій


Під час дегустацій, презентацій, масових зустрічей, при відвідинах торговими представниками потенційних клієнтів потрібні недорогі сувеніри, що запам'ятовуються: магнітики, ручки, брелоки, блокноти, календарі, тематичні іграшки, келихи, кухлі. Ми створимо разом з клієнтом ексклюзивний подарунок для будь-яких цілей і з будь-яку ціну. Його престижність буде визначатися способом нанесення логотипу: від одноколірної друку до лазерного гравірування

Фірмова візитка - ключ до успіху бренду


Етика ділових відносин передбачає обмін візитками. Дизайн візитки - це стиль компанії, її презентабельність і стійкість. Поєднати ці характеристики під силу тільки професіоналам, тим, хто в роботі керується не стільки спеціальними знаннями дизайнера, скільки розумінням ділового етикету, бізнес-стилю та психології відносин.

Ми створюємо індивідуальні візитки з фірмовою символікою і спеціальним нанесенням друку для топ-менеджерів.

Дизайн візитки, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Друк компанії, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Розробка логотипу, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Менеджери середньої ланки, які роздають візитки величезній кількості людей (від партнерів до потенційних клієнтів), як правило, замовляють їх в економ варіанті, але так само з індивідуальними даними. На виробах крім символіки присутня потрібна інформація, яка легко читається і небагатослівна.

Корпоративні візитки без індивідуальних даних використовуються як звичайні нагадування про фірму, тут важливо дотримуватися поєднання доступної інформативності з відомістю.

Візитки, розроблені професіоналами, просунуть ваш бренд, створив образ фірми, що запам'ятовується!

Брендування автомобіля


Міський транспорт може нести інформацію і повинен просувати ваш бренд! Дотримання цього постулату дозволить заощадити гроші на рекламу і отримати додатковий прибуток.

У містах досить часто зустрічаються автомобілі, пофарбовані в корпоративні кольори, з нанесеними логотипами фірми. Вони виділяються з сірої маси, привертають увагу, змушуючи спочатку прочитати, запам'ятати, а потім впізнати фірму.

Корпоративний транспорт, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Розробити дизайн автомобіля, що запам'ятовується, і метод нанесення малюнка допоможуть фахівці. На сьогоднішній момент спосіб створення неповторного малюнка за допомогою вінілу вважається не тільки найдешевшим, але і самим довговічним.

Корпоративний транспорт, брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Громадський транспорт несе в собі величезний потенціал для розміщення фірмової символіки: від стікерів всередині салону до нанесення малюнка на всю зовнішню поверхню. Ефективність і економічність розміщення символіки на громадському транспорті створює величезний простір для творчості, обмежений, мабуть, тільки колірними і світловідбиваючими рішеннями, дозволеними ГИБДД.

Цікаве про фірмову символіку на транспорті

Фірма будівельних матеріалів провела акцію: уклала договори з господарями Газелей (100 автомобілів) про безкоштовну заміну їх тентів на фірмові з символікою. Всього лише через рік компанія відкрила другий оптовий склад, з лишком окупивши вкладення в виготовлення роздарованих тентів. Причому друга торгова точка була відкрита вимушено: перша не могла впоратися з напливом покупців.


Якщо Ви все ж визначили для себе, що брендінг - це справа необхідна, то швидше за все Ви замислювалися про методи просування власного бренду. І одним з таких методів є брендування різної продукції - від звичайних кулькових ручок до VIP-сувенірів. Компанія KOLORO із задоволенням допоможе Вам у створенні неповторного образу Вашої компанії і Вашого бренду!

Брендування продукції, брендінг, створення бренду, бізнес сувеніри, фірмові сувеніри, брендування автомобіля, брендування корпоративного транспорту

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Алина

Маркетолог

172 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !