Алкогольна карта світу. Алкогольні бренди та їх перспективи. Частина 2-га

Алкогольна карта світу. Алкогольні бренди та їх перспективи. Частина 2-га

Категория: Брендинг и маркетинг

01 / 05 / 2012

25008 просмотров

159 3.7861635220126 5

Що п'ють в...?


Щоб міцно вписатися в закордонний алкогольний ринок, потрібно знати його місцеві (точкові) стереотипи! Тобто, розуміти, що знаходиться під тією самою напівпрозорою, привабливою і пухнастою маркетинговою ковдрою, насправді. Для цього нагадаємо, яким чином сформовані традиційні ринки алкоголю. У першій частині статті ми окреслили спільні тенденції і традиції, тут ми заглибимося в деталі і прогуляємося по всій алкогольній карті світу...

Алкогольні бренди, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Японія


Ви думали, в Японії їдять тільки «сусі», перманентно запиваючи їх зеленим чаєм або ж саке? Тоді ви нічого не знаєте про Японію! І це добре, значить, вам ще є чому повчитися, щоб, після, успішно написати своє власне японське хокку, наповнене глибоким маркетинговим змістом, наприклад, наслідуючи Мацуо Басьо:

«Вишні біля водоспаду ...

Тому, хто добре любить вино,

Знесу я в подарунок гілку ... »

Алкоголь Японії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні бренди Японії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Так, в Японії п'ють вино, але в його європейському, виноградному, вигляді - дуже мало: близько 3% від загальної кількості вживаного алкоголю. Виноградне вино в Японії виготовляється, в основному, з імпортованої сировини. Інша справа - японське сливове вино «Умеш», яке у нас би назвали сливовою настоянкою. У японців це - піврічне (заброджене за допомогою цукру) або столове (без цукру) вино багаторічного бродіння.

Але найбільше в Японії п'ють ... пиво! Понад 55%! А решта частка ринку належить: в невеликій частині - закордонним алкогольним брендам і, переважно, саке - рисовому вину, що приймається нами, як горілка. Тому найбільш перспективними для експорту в Японію є саме ринки пива і виноградного вина.

Китай


У Китаї, як і в Японії, не прийнято напиватися. А, тим більше, зловживати міцними алкогольними напоями. Тому, як і для чаювання, для вживання алкоголю тут існують певні ритуали, розтягують вживання в часі і в обсягах. Алкоголь тут п'ють з маленьких піал, і не залпом.

Алкогольні традиції Китаю, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкоголь Китаю, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

За словами самих китайців, на них теж впливає глобалізація і активне маркетингове просування алкоголю, але, все ж, враховуючи суворість закону і старовину сформованих традицій, зустріти тут «як чіп п'яних», навіть в провінції, не так вже й легко.

З міцного алкоголю в Китаї популярна недорога горілка "Ерготоу" і більш дефіцитна, а тому дорога, горілка «Маотай», вона ж - рисове вино. З менш міцних напоїв китайці, як і японці, віддають перевагу пиву. Що стосується тенденцій зростання ринків - то тут вони притаманні ринкам міцного алкоголю, пива та вина.

Росія


Росія виробляє і споживає більше 60% світового ринку горілчаної продукції. Решта частки алкогольного ринку належить пиву (до 30%) вину (до 10%) і іншими алкогольними напоями (від 5 до 10%, в залежності коливань ринків пива, вина і горілки). Тенденції говорять про зростання ринку слабоалкогольних напоїв, що «виробники горілки» компенсують зростанням цін і збільшенням споживчого попиту на горілку преміум сегменту, в тому числі за допомогою маркетингових технологій.

Алкогольні бренди Росії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksЩо п'ють в Росії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

За рахунок іноземних інвестицій в Росії росте і розширюється ринок власної та імпортної виноробної та пивної продукції, а також слабоалкогольних міксів. Таким чином, перспективу росту ринку можна очікувати саме в сегментах середній і преміум серед міцних напоїв, а також в пивній і слабоалкогольній галузях.

Україна


Як і в загальносвітовому масштабі, в Україні спостерігається зростання ринку слабоалкогольних напоїв, що наводить на думку:

Самогон України, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні традиції України, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksБренди алкоголю Україна, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

  • чи то люди стали слабшими здоров'ям і не хочуть його «покращувати» алкоголем;
  • чи то спостерігається загальна прихильність до здорового способу життя;
  • чи то громадяни стали пити менше і віддавати перевагу якісним, але дорогим (багато не купиш) напоїв;
  • чи то глобальне потепління, «світова« фінансова криза» та інші перипетії додали нам, як і іншим мешканцям північної півкулі, відсутнього раніше південного темпераменту, який тепер вже не потрібно підганяти міцним алкоголем! Краще тонізувати його чайними або кавовими алкалоїдами, як думаєте? Вам теж хочеться заснути після «чергової» чашечки міцної кави?

Країни західної і центральної Європи


В цілому Європу прийнято ділити на декілька алкогольних поясів:

  • горілчаний (скандинавські країни, за винятком Данії; країни Балтії; Польща; Білорусь; вже згадані Україна і Росія, а також частково історично русинські області Угорщини та Словаччини);
  • пивний (країни Бенілюксу, Чехія, Німеччина, Данія, Великобританія, Словаччина, Австрія, Польща, північ Швейцарії);
  • винний (країни Європи найбільш сприятливі для вирощування винограду: Португалія, Франція, Іспанія, Італія, південь Швейцарії, Греція, Сан-Марино, Македонія, Угорщина, Болгарія, Румунія, Польща, Молдова, Грузія та Вірменія, південь України і Росії).

Мешканці півночі здавна вважають за краще пити напої, що дають швидкий ефект (зігрівання). Фіни - горілку (сьогодні, напр., «Finlandia») або різні ягідні настоянки. Норвежці з задоволенням п'ють міцні алкогольні напої і не гребують самогоноварінням. У тому числі - з картоплі. А також люблять алкогольний коктейль на основі чистого міцного спиртного напою і кави - так званий «кафк»!

Виробники алкоголю в Європі, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні бренди Європи, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Данці виготовляють горілку, настояну на прянощах, і різні лікери. Наприклад, напій «шотс», що має запах лакриці або ментолу - «чорну горілку». Крім того в Данії відзначається напій «Гамель данський» - аналог горілки міцністю близько 38%.

В Угорщині популярна фруктова горілка Палінка - грушева, абрикосова, сливова, виноградна або т.п. У Польщі - горілка «Виборова», «Люксусова», «Полонез», «Кракус», а також багато інших марок, що вироблені на пшеничному або картопляному спирту. У Білорусі користуються популярністю місцева «гарелка» ( «Бульбаш», «Біла Русь», «Мінська», «Білорусь синеокая»), а також самогон, переганяється з картоплі або буряків. Але, не дивлячись на свою любов до міцних міцних напоїв, як представники країн Скандинавії, так і угорські та словацькі русини, а також поляки і білоруси чудово ставляться до якісних пиву і вину.

Угорська горілка, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksГорілка на картопляному спирті, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksСкандинавські алкогольні бренди, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Англію і Шотландію, як і Польщу, не можна однозначно віднести до горілчаного алкогольному поясу, хоч і відомо, що багато тут вважають за краще пити віскі. У той же час в Англії обожнюють пиво. Особливо місцеве міцне чорне пиво Портер - Носій - улюблене пиво сильних портових чоловіків. Хоча і світлий ель ( "ale" - спочатку - медовуха або брага) також користується у англійців великою популярністю! Крім того, жителі Великобританії, з спиртного люблять ром, різні вина, в більшості, завезені з континенту, а також славляться винаходом гарячих алкогольних коктейлів, які рятують від простуд і сльоти в холодну пору року: грог (на основі рому або коньяку) і глінтвейн ( гаряче вино з пряними спеціями).

Німці люблять пиво. І ця аксіома не потребує доказів. Особливо ж своїми хмільними сортами славиться земля Баварія. Проте, в Німеччині п'ють і вино, серед якого особливо люблять солодкий портвейн, а також горілку та інші спиртні напої.

Алкогольні бренди Німеччини, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksПиво з Німеччини, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksБренди пива в Німеччині, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

А чому ж віддають перевагу жителі європейського «винного пояса», любителі легких і ароматних вин і ягідних настоянок?

Почнемо з заходу. У Португалії люблять фруктові лікери, зокрема: вишневий (Ginja), мигдальний і лікер на основі цілющих запашних трав, а також горілку з виноградних вичавок - «aguardente bagaceira». Серед вин, звичайно ж, не можна не назвати знаменитий португальський Портвейн (VinhodoPorto), вино з виноградників поблизу річки Дору, що дав назву цілій серії вин, що виготовляються по всьому світу! З відомих на весь світ можна згадати і кріплене вино Мадейра з однойменного португальського острова.

Алкоголь Португалії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksЛікери з Португалії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksГорілка в Португалії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Треба сказати, що на основі вин португальці роблять дуже смачний освіжаючий напій - Сангрія. Популярністю користуються також яблучний сидр під назвою «модронья» і різні сорти пива (cerveja), в тому числі місцеві марки - Тагеш, Саргуш і Супер Бок (темне і світле).

В Іспанії вкрай популярні вино Херес, фруктові лікери та місцевий абсент.

Винам і алкогольним напоям Франції потрібно присвятити окремий огляд. Тут люблять і вміють робити прекрасне вино, в тому числі знамениті ігристі вина Шампані, вина Провансу, Бордо, Шаранти, Ельзасу і ін. Згадаємо і гордість французів - яблучний бренді - Кальвадос. І, звичайно ж, міцний алкогольний напій з містечка Cognac в західній частині Франції, а також не менше якісний бренді - арманьяк. Ну, і без пива - нікуди, хоча тут воно переважно привізне, зокрема - бельгійське.

Яблучний бренді, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksФранцузький бренді, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні бренди Франції, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Грецію можна назвати істинно винною країною, оскільки вино тут роблять практично всюди! Відомі місцеві вина - Тсанталі, Боутарі, Санторіні, Жентоліні і багато інших. Проте, жаркий темперамент греки втамовують не тільки винами, а й горілкою, проте освіжаючою - анісовою, яка називається Узо (Ouzo). Крім того, популярна і виноградна горілка: Раки, Тсіпуро, і настояна на травах Метакса.

Італія. З Грецією Італію об'єднує алкогольна традиція виготовлення цитрусового лікеру з плоду «кумкват». В іншому традиції прихильності до виноробства у греків та італійців схожі, але і за назвами і на смак напої цих країн відрізняються. Наприклад, італійська горілка, як і грецька, зроблена з винограду, але називається граппа.

Нагадаємо, Італія займає 1-е місце по виробництву винограду в світі! На думку вчених, виноград тут виростав вже більше 10 тисячоліть тому! А зараз в Італії налічується понад 250 сортів винограду! Тобто, у італійців було багато часу і можливостей для розробки величезної кількості рецептур для вин. Що стосується назв, не всім про щось скажуть назви Барбера, Баролло або Дольчетто. Але назви італійських вин з приставкою-основою Б'янко, Вермут або Москатто всесвітньо відомі і формують світові стандарти виноробства!

Італійські алкогольні бренди, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksIталійські вина, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкоголь Італії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Упустимо опис інших напоїв країн винного пояса. Сподіваємося побачити ваші рекомендації і доповнення в коментарях. Погодьтеся, чим більше сонця і краще місцевий грунт підходить для виноградної лози, тим більше ароматними і багатими виходять виноградні вина. Саме тому південні вина, що володіють м'яким, але багатим і насиченим смаком, наприклад, вина Грузії, добре відомі в багатьох країнах світу!

В цілому, треба сказати, що криза і постійне підвищення цін на алкоголь, привів європейців до того, що вони стали віддавати перевагу більш якісному, легкому і переважно місцевим алкоголю, в т.ч. пиву. Але ніша для нових якісних і грамотно поданих брендів на ринку Європи все ж залишається.

США


У США з спиртних напоїв найбільш популярні пиво, віскі, горілка, а також різні слабоалкогольні коктейлі.

Пиво в Америці, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАмериканські алкогольні традиції, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАмериканська горілка, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Канада


Як колишня частина Британської Імперії, Канадська Федерація, безумовно, має схожість смакових переваг з Великобританією, за винятком земель проживання корінних народностей, франкомовних та деяких інших територій. Тому в Канаді найбільш популярними спиртними напоями є віскі і горілка. А також коктейлі на їх основі. Наприклад, знаменитий коктейль Smirnoff Ice - газована і розбавлена ​​до 10 градусів горілка. Що стосується інших переваг: влітку в Канаді популярний слабоалкогольний напій - пунш, а взимку - грог і глінтвейн. Як і в європейських країнах, тут дуже популярно пиво, а у франкомовних регіонах - бренді і вино.

Канадська горілка, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні традиції Канади, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкогольні бренди Канади, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Австралія


Австралійці, як і канадці, маючи відношення до Співдружності Націй (британському), найбільше з алкоголю вважають за краще віскі, але перш за все місцевий і якісний - Australian Whiskey. Правда імпорт шотландського віскі сюди досить великий і становить близько 10 млн. Пляшок на рік. Крім того, австралійці цінують місцевий, витриманий не менше 2-х років ром, а також найпопулярніший в світі алкогольний напій - пиво. Серед австралійського пива найбільш відомі Carlton Draught, VB, Tooheys New і James Squire.

Що п'ють в Австралії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksРом Австралії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАвстралійські вина, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

З вин - місцевий херес, а лікери - IrishCream. Австралія, перш за все, буде цікава виробникам алкоголю, готовим відкривати місцеве виробництво і працювати на сировині, що ввозиться - для збереження якості та оригінального смаку своєї продукції. Адже через специфіку клімату, як показав досвід багатьох виробників, смак брендового алкоголю з місцевої сировини може суттєво відрізнятися від оригінального, що, іноді, і імідж псує, і прибутку бажаного не приносить. Варто враховувати, що транспортування значно впливає на ціну готової продукції, що ввозиться, а що стосується імпортного пива - то і на якість.

Індія


Ще один перспективний алкогольний ринок, великий і активно зростаючий. Поряд з Китаєм і Філіппінами, він входить до трійки найбільш цікавих ринків для просування та реалізації алкогольних напоїв. Щодо алкогольних переваг: на них істотно вплинула колонізація Індії. Тому з брендових напоїв в Індії досить популярний хоч і місцевий, але не традиційний для індусів ром - «Старий Монах» (Old Monk), а також джин і шотландський віскі.

Що п'ють в Індії, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksІндійські алкогольні бренди, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Серед більш «народних» напоїв Індії - самогон з кокосів, кешью, рису та іншої місцевої сировини. Пиво, через специфіку консервації, тут краще пити привізне. А ось вино в Індії хорошої якості - з власних виноградників, розташованих на півдні країни. В Індії досить багато мусульман, а також жаркий клімат, що сприяє швидшій популярності освіжаючих чаю і кави, ніж алкоголю. Але обсяги ринку просто величезні, а країна переживає період розвитку економіки, тому перспективи для експорту алкоголю в Індію дуже великі.

Мексика


Тут найбільш популярні пиво і текіла; коктейлі, створені на їх основі; а також місцевий бренді. При величезному потенціалі і великій площі виноградників вина Мексики, за винятком Cabernet Sauvignon і деяких інших вин, виготовлених за європейськими рецептами компанією LA Cetto поки маловідомі. Мексику можна сприймати, як перспективний, але високо конкурентний ринок, а також як багату базу якісної сировини для виробництва алкоголю.

Алкоголь Мексики, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкоголь Мексики, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksБренди Мексика, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Африка


Як уже згадувалося, в країнах Африки популярно бананове і інше недороге пиво, а також фруктовий самогон. Зокрема, в ПАР самогон з персиків називається «мампоером». Міцні спиртні напої в Африці часто використовуються, як основа для коктейлів або ж розбавляються водою.

Африканське пиво, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksАлкоголь Африки, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinksБренды алкоголя Африка, алкогольна карта, світ, цікаве, алкогольні бренди, традиції, перспективи, виробникам алкоголю, що п'ють в, brands, alcohol bands, interesting, alcohol brands, world, traditions, perspectives, for alcohol producers, countries drinks

Виноробство найбільш розвинене в ПАР. Причому мова йде про тисячі різних сортів вин, багато з яких вважаються вкрай високоякісними! Перспективи зростання ринку алкоголю в Африці є, але цьому процесу поки закономірно заважають систематичні політичні та військові кризи в більшості африканських країн.

Підсумок:


Приблизно алкогольна карта світу нами розглянута і окреслена. Але, оскільки огляд повинен мати свої межі, пропонуємо на цьому поставити три крапки ... А доповнення, поради та практичний досвід роботи зі згаданими та іншими країнами перенести в коментарі, за що ми будемо вкрай вам вдячні!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Олеся

Маркетолог

159 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !