10 сайтів для пошуку бізнес ідей

10 сайтів для пошуку бізнес ідей

Категория: Брендинг и маркетинг

23 / 03 / 2015

22390 просмотров

155 4.258064516129 5

Бізнес-ідеї, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталівПерше, що необхідно для початку свого бізнесу і підприємницької діяльності - це унікальна бізнес-ідея.

Ідея, яка дозволила б створити нову компанію або задати новий напрямок діяльності вже існуючої компанії. Перш за все, бізнес-ідеї спрямовані на розробку нового виду послуг або виробництво нової продукції, які будуть приносити прибуток їх власнику.

Де знайти свою «геніальну» бізнес-ідею? Найчастіше, успішні ідеї для бізнесу генерують експерти галузі або новачки, у яких ще немає сформованого стереотипного мислення і штампів.

Однак існує і ціла безліч джерел натхнення та ідей, які ви можете взяти за основу при побудові діяльності свого стартапу.

Розглянемо 10 найкращих сайтів, які можна використовувати для пошуку бізнес-ідей.

openbusiness.ru

Провідний російський портал готових бізнес-планів, франшиз і посібників для малого бізнесу. Тут ви зможете знайти корисні керівництва про те, як почати свій бізнес практично для будь-якої сфери діяльності, «в алфавітному порядку». Каталог всіх доступних франшиз і останні новини провідних франчайзерів. Завдяки «майстерні планування», ви зможете грамотно скласти бізнес-план для своєї ідеї та провести всі необхідні економічні розрахунки: терміни окупності проекту, точка беззбитковості та ін.; скласти фінансовий план. Крім усього іншого, портал дає можливість отримати безкоштовну консультацію від експертів.

Сайты о бизнесе, идеи для бизнеса, подборка бизнес-порталов

moneymakerfactory.ru

Портал про бізнес - Фабрика Манімейкера. На даному ресурсі ви знайдете величезний перелік прикладів вдалих бізнес-ідей та готових бізнес-планів, а також каталог франчайзингу, цікаві інтерв'ю з успішними бізнесменами. Тут представлено більше 1000 видів різного устаткування для малого бізнесу і більше 200 перевірених постачальників. Портал допоможе вивчити всі особливості та можливості ведення підприємницької діяльності з Китаєм. Відвідавши форум порталу ви зможете отримати відповіді на ваші питання від професійних бізнес-експертів.

Ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

biznet.ru

Найбільший російський форум малого бізнесу, на якому ви зможете вступити в обговорення, поділитися досвідом чи задати ваші запитання фахівцям у сфері послуг, торгівлі, промислового виробництва, будівництва, сільського господарства, реклами, банківської сфери та сфери фінансів, франчайзингу та ін.

Ресурси для бізнесу, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

vseidei.biz

Інтернет-ресурс, який представляє повний перелік ідей для стартапу в Інтернеті, сфері послуг, торгівлі, виробництва, фермерства та ідей для швидкого заробітку. Крім того, веб-сайт дає рекомендації з питань відкриття та ведення бізнесу, з питань кредитування.

Франчайзинг ідеї, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

biznesvbloge.ru

Кращі ідеї приватного бізнесу, зібрані з усього світу. Портал зібрав найцікавіші та найприбутковіші ідеї, а також корисну бізнес-літературу та інформацію для підприємців-початківців. Тут ви зможете знайти відповіді практично на всі питання, що стосуються бізнес-діяльності не залежно від сфери, будь то мода і дизайн, медицина або ж важка промисловість.

Документація для бізнесу, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

bizidei.ru

Веб-ресурс для допомоги малому бізнесу. Портал пропонує величезний перелік ідей для малого підприємництва, для зручності розсортовані по категоріям. А також корисні документи для бізнесу, каталог франшиз і готові бізнес-плани. Крім того, портал дає можливість зробити покупку або продати вже готовий бізнес або ж обладнання. Обговорити питання, що цікавлять вас питання ви зможете на форумі bizidei.ru.

Ідеї для бізнесу в мережі, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

uspeh4u.com/ideasbiz.php

Корисний ресурс для підприємців-початківців, що зібрав всю необхідну інформацію про відкриття нового підприємства, його розвитку та управлінні. Відповіді на всі економічні, фінансові питання і по темі оподаткування. Також тут представлений величезний перелік готових бізнес-планів та креативних ідей для відкриття своєї справи.

Малий бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

ideibiznesa.biz

Портал для підприємців-початківців. Каталог оригінальних ідей для бізнесу з нуля і без вкладень, для середнього бізнесу і каталог франшиз. Цінний ресурс для всіх, хто ще перебуває в пошуку оригінальної ідеї.

Ідеї бізнесу для початківців, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

islandbusinessidea.com

Веб-ресурс, присвячений бізнесу та підприємництву, де можна відшукати не тільки безліч вдалих ідей для своєї справи, а й корисні статті від експертів, захоплюючі притчі, бізнес-літературу, приклади бізнес-розсилок, підприємницьку документацію та інше.

Ідеї підприємництва, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

bisgid.ru

Ще один російський бізнес-портал, створений на підтримку малого бізнесу. Наповнений каталогами підприємницьких ідей, франшиз, рекомендаціями з відкриття та ведення прибуткового бізнесу, бізнес-документаціями та багато іншого.

Підприємницькі ідеї, ідеї для бізнесу, добірка бізнес-порталів

Кожен із приведених вище сайтів не тільки цікавий, але і надасть вам безкоштовну і неоціненну допомогу на перших кроках вашого підприємницької діяльності. Не забувайте про те, що щоб ваша ідея була вдало реалізована і приносила доходи, її необхідно обґрунтувати грамотним бізнес планом.

«Як правильно скласти бізнес-план»» ви можете знайти в нашому блозі. Якщо вам знадобиться допомога досвідченого наставника в питаннях підприємництва, фахівці компанії KOLORO з радістю допоможуть вам.

Поділитися своїми креативними ідеями та посиланнями на корисні бізнес-ресурси ви можете в коментарях.

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

155 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Павел Пивовар

Павло Пивовар

new business manager

+38 (044) 223 51 20

+38 (099) 600 22 14

pyvovar@koloro.ua

Юрий Колесников

Юрий Колесников

new business manager

+38 (066) 210 94 04

kolesnykov@koloro.ua

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !