10 корисних книг для бізнесу

10 корисних книг для бізнесу

Категория: Брендинг и маркетинг

02 / 03 / 2015

8059 просмотров

36 4.0555555555556 5

Бізнес-книги добірка, бізнес книги, книги про підприємництвоЩодня в світі випускають більше сотні та навіть тисячі книг, проте дійсно хорошої літератури не так багато як хотілося б, зокрема, це стосується бізнесу, підприємництва, маркетингу, менеджменту та ін.

Практично кожен успішний бізнесмен вважає важливим і необхідним випустити книгу з корисними порадами для підприємців-початківців або ж опублікувати свою історію успіху.

І справа зовсім не тому, що це нецікаво або не має ніякої цінності, справа в тому, що найчастіше в цих книгах зустрічаються ті самі істини та поради, що повторюються з книги в книгу.

Сьогодні ми розглянемо 10 найвідоміших і найбільш корисних книг по бізнесу і підприємництву, які не тільки пройшли перевірку часом, але і допомогли багатьом підприємцям побудувати вірну концепцію бізнесу і привести компанію до успіху.

Сьогодні ці книги стали настільними для великого числа успішних людей.

«Правила для гри без правил», Христина Комафорд-Лінч

Христина Комафорд-Лінч, бізнес книги, книги про підприємництвоЗвичайна американка, Христина Комафорд-Лінч, що пройшла шлях від рядового співробітника компанії Microsoft до людини зі статусом «мільйонера», не спираючись при цьому на родинні зв'язки чи приналежність до певного соціального класу. Журнал Newsweek назвав Крістіну «людиною, з яким можна і хочеться мати справу», Білл Гейтс називає її «надпровідником», а Білл Клінтон висловив свою вдячність за «виховання підприємництва Америки».

У своїй книзі «Правила для гри без правил» Христина описує свій життєвий досвід, свої помилки і відкриття. Протягом багатьох років автор книги грала в азартні ігри з бізнесом, створювала компанії та «жонглювала» ними, ставила на карту все і не раз терпіла крах.

«Правила для гри без правил» - це не нудотна історія успіху, це іронічна книга, написана людиною з хорошим почуттям гумору, яка вміє посміятися над собою.

Книга допоможе кожному підприємцю відкрити для себе нові способи управління компанією, нестандартні підходи до розширення зв'язків і створення цікавих проектів. Ви отримаєте величезний багаж не тільки теоретичних, а й практичних знань. У книзі немає сухих фактів і міркувань, вона написана в захоплюючій і незвичайній формі.

«Легкий спосіб перестати спізнюватися», Діана Де Лонзор

Диана Де Лонзор , бизнес книги, книги о предпринимательствеЯкщо ваша «ахіллесова п'ята» - це непунктуальність, а постійні запізнення вносять хаос у ваше життя і засмучують ваші професійні та особисті відносини з людями, то книга «Легкий спосіб перестати спізнюватися» - «чарівні та довгоочікувані ліки».

У минулому автор видання, Діана Де Лонзор - повноцінний член суспільства непунктуальних людей. Однак вивчення праць величезної кількості відомих психологів і власні дослідження проблеми допомогли їй з'ясувати причини постійних запізнень і впоратися з цією проблемою.

«Легкий спосіб перестати спізнюватися» - це безцінний рецепт, який дозволяє всім бажаючим самостійно організувати своє життя, подолати психологічні бар'єри, стати пунктуальним і відповідальним.

Це єдина книга на тему запізнень, коротка і практична.

«Оголений бізнес», Річард Бренсон

Річард Бренсон  , бізнес книги, книги про підприємництво«Оголений бізнес» від Річарда Бренсона - незамінна настільна книга для кожного починаючого підприємця, що дозволяє не тільки отримати цінні бізнес-поради, але і зарядитися позитивною енергією, упевненістю, мотивацією і натхненням.

Автор присвятив книгу власної історії створення компанії Virgin, а також правилам управління і ведення бізнесу.

«Оголений бізнес» - це відверта історія не тільки про успіх, а й провалах компанії Бренсона. Тут ви знайдете безцінні поради від автора і цитати з його записної книжки.

Річард Бренсон - один з небагатьох кому вдалося зробити справжній прорив в бізнесі та заробити 2,6 млрд. дол.

Книга «Оголений бізнес» - дозволяє отримати не тільки цінні знання, а й задоволення від прочитання.

«Головна книга засновника бізнесу», Ноам Вассерман

Ноам Вассерман  , бізнес книги, книги про підприємництвоКнига Ноама Вассермана присвячена безлічі історій відомих підприємців, розібраних практично «до кісточок». Ноам Вассерман - відомий дослідник і викладач Гарвардської бізнес-школи, що присвятив понад 10 років життя вивченню історій стартапів самих різних сфер бізнесу.

Читаючи цю книгу, багато підприємців і бізнесменів знайдуть безліч докладно розглянутих помилок, які вони не раз робили на власному досвіді і заплатили за цю «немаленьку ціну».

Книга розглядає головну проблему більшості стартапів - «несформованість команди», що є дуже важливим етапом в процесі створення і розвитку нового бізнесу. «Проблемні взаємини всередині команди» стають найчастішою причиною кризи компанії, і нерідко призводять її до краху.

«Головна книга засновника бізнесу» - унікальне системне рішення побудови нового бізнесу на надійному і міцному фундаменті, а також підвищення його шансів на успіх.

«Від хорошого до великого», Джим Коллінз

Джим Коллінз  , бізнес книги, книги про підприємництвоДжим Коллінз - відомий всьому світу бізнес-консультант, завдяки своїм працям в сфері управління.

У своєму виданні «Від хорошого до великого» Джим розглядає основну проблему багатьох компаній - «вони стають цілком хорошими, але не стають великими».

У книзі він проаналізував досвід компаній, які стали «великими» і видатними: Gillette, Philip Morris, Circuit City, Kimberly-Clark, Fannie Mae, Abbott, Walgreens, Kroger, Pitney Bowes, Wells Fargo. Дані компанії утримували свої високі позиції на ринку більше 15 років. Інвестиції, зроблені в ці компанії в розмірі $ 1, через 35 років збільшилися б рівно в 471 разів.

Автор також розглядає які умови і чинники, необхідні компаніям для того щоб здійснити перехід «від хороших до великих».

Послідовне втілення в життя основних концепцій і оригінальних ідей, які викладені в книзі Коллінзом і його командою дослідників, допоможуть практично будь-якої компанії зробити цей фундаментальний стрибок вперед і добитися видатних результатів.

«Партизанський маркетинг», Джей Конрад Левінсон

Джей Конрад Левінсон  , бізнес книги, книги про підприємництвоУ минулому креативний директор рекламної компанії «Лео Барнетт», Джей Конрад Левінсон, який свого часу створив унікальний образ відомого «ковбоя Мальборо».

Сьогодні Левінсон глава Асоціації партизанського маркетингу, відомий у всьому світі та видатний бізнес-консультант.

У своєму виданні «Партизанський маркетинг» він не тільки розкриває основи партизанського маркетингу, який до цих пір залишився Маловідомі сферою для вітчизняного підприємництва, а й ділитися правилами, прийомами і секретами успіху.

Для тих компаній, чий маркетинговий бюджет скромний, а не виражається в мільйонах, дана книга - «джерело» корисних і ефективних ідей для просування бізнесу, не раз перевірених на практиці.

Книга «Партизанський маркетинг» Левінсона - та сама книга, з якої все почалося і завдяки якій Левінсон по праву може носити титул «батька» партизанського маркетингу.

«Продаючи незриме», Гаррі Беквіт

Гаррі Беквіт  , бізнес книги, книги про підприємництвоМаркетинг послуг - одна з надзвичайно складних галузей професійної діяльності. Головна відмінність послуги від товару в тому, що ви не можете доторкнутися до неї або побачити її. А складність полягає в способах просування і стимулювання продажів «незримого» продукту.

У своєму виданні «Продаючи незриме» Гаррі Беквіт поділився свої фундаментальним 25-річним досвідом роботи з тисячами підприємців і бізнесменів.

Книга доносить до читача не тільки важливі маркетингові знання, а й розглядає цінні практичні приклади таких великих компаній як Citicorp і Federal Express, а також невеликих підприємств.

«Продаючи незриме» - це практичні поради і легкі для реалізації на практиці прийоми просування в області маркетингу послуг. Книга викличе інтерес не тільки у маркетологів і підприємців, а й у студентів, викладачів вузів.

«Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда», Тоні Шей

Тоні Шей  , бізнес книги, книги про підприємництвоКнига «Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда »- автобіографія яскравого молодого бізнесмена нашого часу - Тоні Шей.

Історія становлення і розвитку його видатної компанії Zappos, капітал якої за десять років існування виріс від нуля до мільярда доларів.

Особливості книги в тому, що автор не просто викладає сухі факти та поради щодо розвитку компанії, а розповідає про те, як побудувати бізнес, який буде «доставляти щастя» не тільки його власникам і співробітникам компанії, а й споживачеві.

Легендарні «заповіді», курйози, проби і помилки компанії Zappos зібрані в одному виданні.

Книга «доставить щастя» кожному читачеві, особливо цікава і корисна вона буде для власників компаній і керівників підприємств, які прагнуть до досягнення успіху.


«Фіолетова корова», Сет Годін

Сет Годін , бізнес книги, книги про підприємництвоУявіть собі фіолетову корову серед стада звичайних білих, чорних і бурих. Тварина із таким нетиповим забарвленням безумовно буде виділятися на тлі інших, причому без особливих зусиль.

Книга «Фіолетова корова» автора Сета Годіна розповідає про те, як не розтрачувати величезних сум грошей на рекламу, щоб привернути увагу ваших цільових споживачів, як виділити серед конкурентів і запам'ятатися надовго.

Книга зібрала в собі більше сотні корисних порад про те, як зробити ваш занадто звичайний товар, незвичайним і нестандартним абсолютно безкоштовно.

Прочитавши цю книгу, ви зможете не тільки подивитися на ваш бізнес під іншим кутом, а й створити видатний товар без використання рекламних вивертів.

«Позиціонування. Битва за уми», Джек Траут і Ел Райс

Джек Траут і Ел Райс , бізнес книги, книги про підприємництво«Позиціонування. Битва за уми »- безцінне творіння Джека Траута і Ела Райса, легендарна книга, що потрясла своєю появою весь світ бізнесу і підприємництва, і назавжди повалила усталені аксіоми рекламного бізнесу.

Ця книга стала справжньою «біблією» багатьох фахівців з маркетингу і рекламі, підприємців і бізнесменів.

Безцінні знання і практичні рекомендації, зібрані у виданні, дозволили домогтися небувалих успіхів сотням компаній у всьому світі.

У книзі «Позиціонування. Битва за уми» проаналізовано грандіозні маркетингові провали і феноменальний успіх великих компаній за два останніх десятиліття.

Крім того, оновлене видання містить практичні маркетингові рекомендації, що стосуються безпосередньо вітчизняного ділового світу, написані Олексієм Сухенко (офіційний представник компанії Trout & Partners) за погодженням з Джеком Траутом.

Звичайно ж, представлені вище книги, далеко не повний перелік корисної бізнес-літератури, ми постаралися лише виділити дійсно корисні до прочитання книги. Доповнити наше зібрання і поділитися своїм досвідом ви можете, залишивши коментар.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

36 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !