10 найкрутіших фільмів для представників бізнесу

10 найкрутіших фільмів для представників бізнесу

Категория: Брендинг и маркетинг

29 / 04 / 2015

3374 просмотров

10 4.5 5

У даній статті ми зібрали перелік з 10 найкращих фільмів про бізнес і стартапи, на яких варто повчитися починати свою справу і вести успішну бізнес-діяльність.

Перед вами підбірка практично фантастичних історій про злети й падіння стартапів, які привернули до себе увагу не тільки широкому загалу, а й кінематографістів, які обов'язково варто подивитися маркетологам, підприємцям, менеджерам та іншим представникам бізнесу.

"Соціальна мережа"

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 7.895

Соціальна мережа, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Три «Оскара», чотири «Золоті глобуси» і тисячі молодих людей по всьому світу, які вирішили створити свій стартап за прикладом головного героя фільму, - такий результат кінострічки «Соціальної мережі» Девіда Фінчера. До 2010 року Марк Цукерберг був ще одним молодим, нехай і дуже успішним, it-розробником з Кремнієвої долини, після він перетворився в міф, втім, як і його творіння - соціальна мережа Facebook.

"Джобс: Імперія спокуси"

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 6.532

Джобс: Імперія спокуси, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Інтерес до особистості Стіва Джобса і не думає вщухати, в тому числі і в середовищі стартапів. Адже він, по суті, був вічним стартапером, завжди прагнув створювати щось не просто нове, а революційно нове. У фільмі розповідається про життя Джобса з 1971 по 2011 рік. Найцікавіший ранній, «гаражний» період, коли вони зі Стівом Возняком тільки-тільки заснували компанію Apple. Даний відрізок його життєвого шляху показаний у фільмі найбільш яскраво.

"Серпень"

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 5.635

Серпень, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Дія фільму Остіна Чіка з Джошем Хартнеттом в головній ролі відбувається всього за місяць до подій 11 вересня. Герої фільму, брати Том і Джош Стерлінги, мають свій стартап-дотком, який ледве-ледве тримається на плаву. Їх історія - це ілюстрація до всіх доткомів, моделі «нової економіки» і поколінню яппі. Гроші вкладалися в рекламу і маркетинг, а не в розвиток бізнесу, робилися гучні заяви і не менш гучні прогнози про зростання акцій інтернет-компаній, і як підсумок - міхур лопнув, поховавши десятки доткомів.

«Стартап.ком»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 7.102

Стартап.ком, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Слоган документального фільму «Стартап.ком» як не можна краще відображає його внутрішній зміст: «Схід і захід Американської мрії». Це історія двох молодих підприємців Калейла Тузмана і Тома Германа, розказана з моменту створення їх стартапу GovWorks.com в травні 1999 року і до його банкрутства на початку 2000 року. Їх сайт дозволяв безпосередньо спілкуватися з місцевою владою, але, не дивлячись на хорошу ідею, прогорів. По суті, даний фільм - це документальний посібник по тому, як не треба робити інтернет-бізнес. Саме цим він і цікавий, історії провалу бувають куди більш корисними, ніж історії успіху.

«Завантаження: Справжня історія Інтернету»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 7.969

Завантаження: Справжня історія Інтернету, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Міні-серіал «Завантаження: Справжня історія Інтернету» послідовно розповідає про всі найбільш важливі віхи в історії Всесвітньої павутини: битви браузерів, успіхи пошукових систем та їх бурхливе зростання, кризу доткомів і народження Web 2.0. Кожному розділу історії інтернету присвячена окрема серія, в якій ретельно аналізується те чи інше явище, що й не дивно, оскільки виробництвом міні-серіалу займалася компанія Oxford Scientific Films. Сам інтернет постає таким собі метастартапом, який існує за рахунок постійного «оновлення» - нових ідей, нових людей, нових криз, краху одних компаній та підйому інших.

«Пірати Силіконової долини»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 7.556

Пірати Силіконової долини, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

«Якщо не можеш придумати гарну ідею, купи або вкради її» - ось основна «піратська» думка фільму Мартіна Берка. Два бізнесмена-стартапера - Білл Гейтс і Стів Джобс, два різні характери, два різних підходи до ведення бізнесу. У картині десь надто романтично, десь надто іронічно, а подекуди вельми точно показано становлення двох великих IT-компаній і суперництво двох найпотужніших технологічних підприємців новітнього часу.

«Електронні мрії»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 5.976

Електронні мрії, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Ще один документальний посібник на тему «Як не треба робити бізнес», на цей раз від корейського режисера Вонсок Чхіна. Фільм розповідає про історію стартапу Kozmo.com, який пропонував не більше ніж за годину доставляти дрібні товари і посилки на велосипеді, автомобілі або громадському транспорті. Спочатку всім здавалося, що ідея працює. Всього за минулий рік кількість співробітників компанії зросла з 11 до 3000 чоловік, а її вартість досягла кількох сотень мільйонів доларів. З Kozmo.com співпрацювали Amazon.com і Starbucks - начебто класична історія успіху. Але не все так просто.

«Ctrl + Alt + Compete»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 5.556

Ctrl + Alt + Compete, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

«Що таке компанія-стартап?», «Яка її місія і структура?», «Чи є від стартапів реальна користь?». Відповіді на ці, та інші, не менш цікаві та інтригуючі питання, дають засновники п'яти абсолютно різних американських стартапів. П'ять компаній, п'ять підприємців, п'ять моделей ведення бізнесу. Фільм був знятий на гроші Microsoft і був покликаний стати своєрідним «практичним посібником» для підприємців-початківців.

«Революційна ОС»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 7.268

Революційна ОС, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Чи можливо створити компанію, яка буде успішно протистояти пануванню Microsoft і Apple, але при цьому стояти на принципах поширення безкоштовного програмного забезпечення? Фільм «Revolution OS» дає позитивну відповідь на це питання. У ньому розповідається про історію створення таких операційних систем, як GNU і Linux, які довели, що безкоштовне програмне забезпечення може бути непоганою заміною платним аналогам і успішно конкурувати з ними.

«Код Раш»

Рейтинг фільму на порталі КиноПоиск: 6.876

Код Раш, фільми про бізнес, фільми про стартапи, фільми про гроші

Знаменитий фільм «Startup.com» робився за схемою, випробуваною саме в «Code Rush». Команда документалістів на чолі з Девідом Вінтон більше року знімала, як інженери компанії Netscape працюють над створенням нового веб-браузера, який в майбутньому стане відомий як Mozilla Firefox. Його розробка повинна була врятувати компанію від краху: але справжньої історії успіху не вийшло. У 1999 році Netscape була куплена компанією AOL Inc. На тлі подальших банкрутств безлічі it-компаній і стартапів подібний результат можна навіть назвати «щасливим кінцем». Але як показала історія, для AOL Inc. ця угода була не найвдалішим рішенням.

Приємного перегляду!

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

10 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Павел Пивовар

Павло Пивовар

new business manager

+38 (044) 223 51 20

+38 (099) 600 22 14

pyvovar@koloro.ua

Юрий Колесников

Юрий Колесников

new business manager

+38 (066) 210 94 04

kolesnykov@koloro.ua

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !