Тривимірний друк: пошарове склеювання

Тривимірний друк: пошарове склеювання

Категория: 3D Технологии

15 / 07 / 2013

5053 просмотров

5 4.4 5

Послуга 3д друку стає все біль популярною. Раніше тривимірний друк використовувався переважно для того, щоб створити прототип об’єкту. Тобто, у рекламних маркетингових цілях, промисловому дизайні, а також в медицині та кінематографі. Дана технологія вважалася дорогою і доступною тільки для великих виробників.

\n\n

Зараз 3d принтери стають ледь не пристроями для повсякденного використання. Їх габарити поступово зменшуються, а кількість моделей щорічно збільшується в геометричній прогресії.

\n\n

Серед інших статей на нашому сайті, ви можете прочитати про те, як обрати 3д прінтер таким чином, щоб він відповідав усім вашим потребам. А, в окремому порядку, ми вам підкажемо, де купити 3д-принтер не переплачуючи.

\n\n

3Д друк, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

У даній статті ми познайомимо вас з одним із способів 3Д-друку - технології тривимірного друку методом пошарового склеювання.

\n\n

Компанія KOLORO має багатий досвід в області надання послуг тривимірного друку, тому наші інженери, при створенні різних за розміром і складності 3д-об'єктів, гарантовано підбирають найбільш вигідний для клієнта спосіб 3д-друку.

\n\n

На сьогоднішній день існує декілька найбільш поширених технологій тривимірного друку:

\n\n

 • \n\t
 • Технологія лазерного спікання порошків;
 • \n\t
 • Метод пошарового нарощування;
 • \n\t
 • Стереолітографія.
 • \n

\n\n

Всі перераховані вище способи користуються великою популярністю, проте на ринку вже більше п'яти років присутній ще один метод 3д-друку - пошарове склеювання.

\n\n

Пошарове склеювання

\n\n

\n

\n\n

Технологія пошарового склеювання - це процес тривимірного друку, заснований на пошаровому склеюванні ламінованого паперу або полімерної плівки.

\n\n

Із сформованої тривимірним принтером стопки аркушів, склеєних між собою, за допомогою лазера або іншого ріжучого інструменту вирізається прототип. При цьому, сама модель прототипу, що формується, знаходиться на рухомій магнітній платформі, а ніж або ріжучий лазер закріплені на рухомій, формуючій прототип, голівці 3д-принтера. Що стосується склеєних між собою аркушів, то клей наноситься на всю поверхню листової плівки, а в тих місцях, де повинен пройти ніж, наноситься спеціальна речовина - спеціальний "Анті-клей". Нанесення анті-клею забезпечує легке видалення зайвого матеріалу в процесі 3д друку і при пост-обробці отриманого прототипу. Анті-клеї наносяться самим 3д-принтером за допомогою спеціальних маркерів.

\n\n

3д принтер Solido. Принцип роботи

\n\n

\n

\n\n

Сьогодні тільки один 3d принтер використовує технологію пошарового склеювання - це 3d принтер Solido. Його витратний матеріал – бобіна зі спеціальною плівкою, вагою в сім кілограмів, яка вставляється в принтер. Варто зазначити, що листи під склеювання укладаються не на всю довжину робочої платформи, а рівно настільки, наскільки цього вимагає довжина тривимірної моделі. Магнітна підкладка такого принтера повинна бути замінена після 5-10 циклів друку.

\n\n

У принтері встановлено два леза. Перше відповідає за відрізання листів, а друге є формотворчим для 3д моделі. Варто відзначити, що друге лезо слід міняти з розрахунку: одне лезо - на дві-три бобіни. Розмір робочої зони в даному тривимірному принтері - 160х210х135 мм, а габаритні розміри самого принтера - 770x420x465 мм. Вага 3д-принтера Solido становить 40 кг.

\n\n

Етапи 3д друку

\n\n

\n

\n\n

Нижче представлені етапи 3d друку шляхом пошарового нарощування. Натисніть на картинки, і перегортайте вправо-вліво, щоб простежити всі етапи 3Д друку.

\n\n

Можливості 3d принтера, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтерТривимірний друк етапи, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

Друк на 3d принтері, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтерМоделі для 3d принтера, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

Принтер для 3d друку, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер3д принтер, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

Принтер для тривимірної друку, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтерПошарове склеювання матеріалу, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

Переваги та недоліки пошарового склеювання

\n\n

\n

\n\n

Переваги:

\n\n

 • \n\t
 • Невеликий розмір дозволяє розмістити принтер безпосередньо на робочому столі;
 • \n\t
 • Низький рівень шуму;
 • \n\t
 • Абсолютно нешкідливий для людини;
 • \n\t
 • Створені прототипи вимагають мінімальної пост-обробки;
 • \n\t
 • Низька вартість витратних матеріалів;
 • \n\t
 • Можливість кольорового 3д друку.
 • \n

\n\n

Серед негативних якостей варто сказати, що досить велика кількість використаної плівки йде в утиль - близько 50%. Таке відбувається, наприклад, при виготовленні корпусу приладу. Однак, даний недолік компенсується невисокою вартістю витратних матеріалів для 3д принтера. Також витрати плівки можна оптимізувати за рахунок правильного розташування на робочій платформі відразу декількох об'єктів для 3д друку.

\n\n

Пошарове склеювання, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

Крім великої витрати матеріалів одним з недоліків друку методом пошарового склеювання є невеликі розміри побудованих прототипів. Але, наприклад, в разі побудови до десятка дрібних прототипів для об'ємної фізичної презентації замовнику розробленої упаковки, такий спосіб візуалізації досить цікавий!

\n\n

Область застосування 3д принтера Solido

\n\n

\n

\n\n

Дані 3д принтери досить широко використовується в роботі:

\n\n

 • \n\t
 • навчальних закладів;
 • \n\t
 • конструкторських бюро;
 • \n\t
 • дизайн студій та ін.
 • \n

\n\n

Завдяки високій точності об'єктів, створених на основі графічних 3д-моделей за допомогою технології пошарового зливання, часто дана технологія використовується як основний спосіб створення форми для лиття.

\n\n

3д принтер Solido, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтерПринтер Solido, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтерПошарове склеювання, принтер для 3d друку, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтер, ювелірна 3d-друк, друк на 3d принтері, принтер

\n\n

\n

\n\n

Нагадаємо, компанія KOLORO надає послуги 3д-друку. І наш технологічний цех дозволяє створювати прототипи будь-якої необхідної замовнику складності і розмірів, із застосуванням різних технологій швидкого прототипування (3д друк, 3д фрезерування на верстатах з ЧПУ, формовка та ін.). Крім того, ми можемо допомогти вам вибрати і купити 3D принтер, що повністю відповідає вашим потребам - за прийнятною ціною і з доставкою в стислі терміни. Зв’язатись із нами можна по e-mail: info@koloro.com.ua або за телефонами: +38-(057)-760-26-05, +38-(099)-618-87-50.

\n

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Митя Глебов

Маркетолог

5 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !