Креативні матеріали для 3D друку. Самі неймовірні матеріали для 3Д-принтера

Креативні матеріали для 3D друку. Самі неймовірні матеріали для 3Д-принтера

Категория: 3D Технологии

15 / 01 / 2014

9657 просмотров

16 3.625 5

На сьогоднішній день основними матеріалами для друку на 3D-принтері є PLA і ABS пластик. Обидва матеріали давно зарекомендували себе на ринку і застосовуються для друку на 3D-принтері за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу.

ABS(АБС)-пластик - пластик, утворений в процесі полімеризації таких речовин, як акрилонітрил (A) з бутадієном (B) і стиролом (S).

PLA-пластик, або як його ще називають -біорозпадаючий пластик - це аліфатичний поліефір з мономером у вигляді молочної кислоти. Матеріалами для виробництва такого пластика є швидко поновлювані ресурси - кукурудза або цукрова тростина, тобто, крохмаль або целюлоза.

Не так давно на ринку з'явився PVA-пластик. Всім відомий клей ПВА переводять з сухого стан в рідину потрібної консистенції, далі розплавляють за допомогою спеціального обладнання і формують в пва-нитки або спеціальні гранули, які використовуються для 3Д-друку. Ще більш новий матеріал - Nylon (нейлон) - відрізняється стійкістю до дії широкого спектра хімікатів і розчинників.

Розглянуті вище матеріали відомі всім, хто пов'язаний з ринком 3D технологій. Але це далеко не всі матеріали. Виробники зробили крок далеко вперед, і вже використовують для друку на 3Д-принтері найрізноманітніші матеріали - глину, смолу, морські водорості і мн. ін.

Перелік найнесподіваніших і найкреативніших матеріалів для 3Д друку


White Resin ( «Біла Смола») від компанії Formlabs:

Компанія-виробник обладнання для 3Д друку - Formlabs представляє новий матеріал - White Resin ( «Біла Смола»). Рік тому компанія вже випустила два нових матеріалу для тривимірної друку - смоли Clear Resin і Grey Resin.

Головною особливістю матеріалу White Resin є разюче білий і непрозорий колір матеріалу, а також виняткова гладкість поверхні надрукованого об'єкта. Крім того, новий матеріал ідеально підходить для подальшого фарбування.

Незабаром White Resin буде доступний в інтернет-магазині Formlabs за ціною 149 доларів США за літр, поки (станом на кінець літа 2014-го року) його можна купити лише в комплекті з 3д-принтером компанії (актуальність пропозиції і ціни, на Про всяк випадок, уточніть на сайті виробника).

Креативні матеріали 3д друк, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Титановий порошок для 3D-друку автозапчастин:

Англійська компанія Metalysis, що спеціалізується на металообробці оголосила про випуск нового дешевого титанового порошку, придатного для 3D-друку автомобільних запчастин і деталей.

До цього моменту найбільш популярними матеріалами для тривимірної друку були пластики, в зв'язку з дорожнечею процесу отримання титанових порошків. Але недавно компанія Metalysis знайшла новий дешевий спосіб отримання порошку титану, який може стати найбільш затребуваним при виготовленні обладнання і машин аерокосмічної, оборонної та автомобільної промисловості.

Титановий порошок для 3д друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Для виробництва титанового порошку компанія Metalysis використовує рутил, який перетворюється за допомогою електролізу безпосередньо в порошок титану. Такий спосіб отримання порошку дає можливість змінювати, в разі необхідності, розмір гранул порошку, його чистоту, морфологію і частку вмісту легуючих елементів в складі.

Найдивовижніший матеріал нашого часу - графен:

Графен - матеріал, придатний для тривимірної друку, що володіє неймовірним потенціалом застосування в різних областях (молекулярне програмування, сонячна енергетика і т.д.), матеріал який може змінити життя безлічі людей. У зв'язку з цим канадська дослідницька компанія Lomiko Metals Inc. повідомила про відкриття нової спеціальної лабораторії Graphene 3D Labs Inc., діяльність якої буде зосереджена на розвитку високоефективних матеріалів на основі графену.

Довідка про матеріал: графіт або графен повністю складається з атомів вуглецю, але 1 мм графіту містить близько 3 млн. Шарів графена. У графіту тривимірна кристалічна структура, а графен - це двовимірний кристал товщиною в 1 атом.

Графен в тривимірному друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Дерев'яні нитки для 3D-принтера:

Голландська компанія-виробник матеріалів для 3D-друку colorFabb випустила новий матеріал - дерев'яні нитки WoodFill.

Дерев'яні нитки WoodFill випускаються двох видів - Fine (Делікатний) і Coarse (Грубий). Основна відмінність між цими нитками - це якість обробки деревних волокон. У WoodFill Fine застосовуються тонко подрібнені частинки дерева, нитки WoodFill Coarse більш товсті - на основі частинок деревини грубого помелу.

Дерев'яні нитки дозволяють надрукувати красиві і оригінальні вази, елементи декору і предмети інтер'єру. Готові об'єкти відрізняються високою міцністю і виготовляються в короткі терміни. Ніті WoodFill складаються на 30% з волокон деревини сосни і на 70% з пластика PLA. Котушки з дерев'яними нитками вже є в продажу за ціною 40 євро за 750-грамову котушку.

3д друк дерев'яними нитками, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Нитки для 3Д-принтера з морських водоростей :

Компанія Le Fabshop вперше в світі представила нитки SWF - & laquo; зелені & raquo; нитки, на основі морських водоростей, для застосування в тривимірної друку.
За оцінками компанії-виробника матеріал SWF буде випущений на ринок навесні 2014 року.

Морські водорості для 3д друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Три нових матеріалу від Proto-Pasta:

Нещодавно вчений Аарон Крам і інженер-механік Дастін Крам запустили проект Proto-Pasta, в рамках якого було розроблено три нових матеріалу для застосування на настільному 3D-принтері: Carbon Fiber Reinforced PLA (PLA армований вуглецевим волокном), High Temperature PLA (високотемпературний PLA) і Polycarbonate-ABS (ABS з полікарбонатною сплавом).

У порівнянні з усім відомими видами пластику - ABS і PLA, нові матеріали мають поліпшені експлуатаційні характеристики і доступні за ціною.

Матеріал Carbon Fiber Reinforced PLA має велику стійкість до високих температур, ніж звичайний PLA-пластик.

Polycarbonate-ABS (PC-ABS) властива висока еластичність і міцність на вигин.

3д друк на 3д-принтері, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Гумовий матеріал для стереолітографії:

Компанія MadeSolid представила ринку новий матеріал на основі гуми, ідеальний для Стереолітографічного друку, новий матеріал має широку кольорову гаму, дозволяє друкувати об'єкти в високою роздільною здатністю, без запаху, легко зчищається, доступний за ціною.

3д друк гумою, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Матеріал для 3D-друку на основі шовку:

Новий матеріал був створений на основі шовку-сирцю. Шовк-сирець був отриманий з стійких джерел і оброблений епоксидною смолою. Матеріал на основі шовку має гнучкість і високу міцність, він тонкий і легкий, матеріал ідеальний для застосування на 3D-принтері.

Шовк для тривимірного друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Полірована і необроблена латунь як матеріал для 3D-принтера:

Компанія Shapeways представила світу відразу два нових види матеріалів - Полірована Латунь (Polished Brass) і Крупномірна Латунь (Raw Brass).

Латунь Polished Brass - матеріал з гладкою, глянсовою поверхнею яскраво-жовтого кольору. Надруковані з її допомогою вироби, покриті потім 22-каратним золотом, практично не відрізняються від справжніх золотих ювелірних прикрас.

Латунь Raw Brass ідеальна для друку на 3D-принтері об'єктів в стилі антикваріату або в античному стилі, крім того, вона зручна для виготовлення прототипів ювелірних прикрас і функціональних деталей.

Друк на 3д принтері латунню, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

М'який пластик від компанії Shapeways:

Компанія Shapeways розробила новий м'який пластик Elasto Plastics для застосування у виробництві літнього взуття. Elasto Plastics має молочно-білий колір, матеріал дуже гнучкий, має нерівну зернисту поверхню, досить міцний.

Застосування м'якого пластику, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Прозора смола для 3Д-принтера:

Прозора смола Clear була розроблена спеціально для стереолітографії, за технологією нашарування прозорої смоли і зміцнення шарів спеціальним лазером. Така смола використовується для виготовлення деталізованих і досить складних моделей.

Придбати прозору смолу можна в інтернет-магазинах за ціною 149 доларів за літр.

Смола для 3д друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин

Глина для тривимірної друку:

Студенти-дизайнери Тіна Зіданцек, Даніка Рзенічнік, Уршка Сказ і Майя Петек зі Словенії розробили 3D-принтер PrintGREEN, за допомогою якого можна легко надрукувати об'єкти будь-яких форм на підкладці, покритій травою Чіа.

«Глина» для 3Д друку була отримана шляхом змішування - води, грунту і насіння.

Глина для 3д друку, 3D, 3d-printing, materials, 3Д, 3д-друк, матеріали, PLA пластик, ABS пластик, матеріали для 3D друку, друк на 3D-принтері, технологія пошарового нарощування, АБС-пластик, PLA-пластик, PVA-пластик, Nylon , нейлон, 3D технології, друк на 3Д-прин


Слідкуйте за нашими публікаціями в блозі і ви будете в курсі всіх найбільш значущих новинок в сфері 3D-друку!

А, в разі необхідності, KOLORO допоможе вам спроектувати, візуалізувати і надрукувати будь-який 3д-об'єкт, незалежно від заданої складності! В KOLORO завжди раді конструктивному співробітництву! Зв'язатися з нами можна за телефонами: + 38- (057) -760-26-05, + 38- (099) -618-87-50.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Анна Просвирина

Маркетолог

16 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !