Якісний 3Д друк - результат золотих рук 3D печатника, механіка і технолога

Якісний 3Д друк - результат золотих рук 3D печатника, механіка і технолога

Категория: 3D Технологии

18 / 12 / 2013

10880 просмотров

37 4.0810810810811 5

3D друк - це створення будь-якого фізичного об'єкта на основі його комп'ютерної 3Д-моделі за допомогою 3Д-принтера.

3D друк здійснюється різними способами, з використанням різних матеріалів. На сьогоднішній день технології по 3Д друку пішли далеко вперед, і за допомогою 3Д принтера створюються найнесподіваніші речі: їжа, музичні інструменти, одяг і взуття, і навіть органи людей! Цікаво? Читайте детальніше в статті «3D друк: найдешевші несподівані речі, створені на 3D принтері».

Стандартними матеріалами, використовуваними для 3Д-друку, є PLA і ABS-пластик, а також ПВА-пластик і нейлон. Більш докладно про характеристики, переваги та недоліки цих матеріалів читайте в нашому блозі в статті «Матеріали для 3d-принтера».

Тривимірний друк, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

Багато хто вважає, що 3Д-печать - це легко і просто. Однак для якісної 3D-друку потрібні хоча б мінімальні технологічні навички та досвід. Ще краще, якщо майстер по 3Д-друку буде володіти комп'ютерними програмами для 3Д-моделювання.

Після установки 3Д-принтера пройде деякий час, перш, ніж ви налаштуєте його під власні потреби так, щоб на виході отримувати той результат (фізичний об'єкт), який дійсно б вас задовольняв.

У KOLORO працюють кращі фахівці з 3Д друку (3д-друкарі, механіки, технологи, 3Д-моделлера), тому ми можемо гарантувати якісну 3Д-друк.

Омани про 3D друку


1. Найпоширеніша омана - це те, що на 3Д принтері можна надрукувати все, що завгодно.

Друк на 3д-принтері, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріалиДрук 3д моделей, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

На жаль, це не так, принаймні на сьогоднішній день. Хоча, надрукувати на 3Д принтері дійсно можливо багато. 3d друк має певні обмеження, які і ставлять певні межі 3Д-друку. І якщо ви не досвідчений фахівець в 3D друку, то ви можете зіткнутися з цими проблемами на шляху до отримання бажаного результату. Про найбільш поширені проблеми, що виникають з 3D принтером, їх причини та способи усунення ви можете прочитати в статті «5 найпоширеніших проблем 3D друку і як з ними впоратися».

3Д-друк має наступні обмеження:

  • Розмір об'єкта - неможливо надрукувати занадто дрібні деталі, а особливо дрібні порожнисті деталі.
  • Геометрія, форми 3Д-моделі - оскільки для нависають і випирають частин моделі будуються спеціальні підпірки, необхідно враховувати, що об'єкт буде потребувати подальшої обробки. Крім того, необхідно також враховувати той факт, що деякі підпірки видалити досить складно, що в свою чергу може привести до псування поверхні моделі.

Якісний 3д-друк, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріалиМатеріали для 3д-друку, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

  • Підстава у об'єкта повинно бути плоским. Якщо основа 3Д-моделі не плоске, то при друку на 3д принтері може виникнути проблема відшаровування матеріалу від робочої поверхні. Щоб цього не сталося, знову ж застосовується спеціальна конструкція (підкладка) - рафт. При видаленні рафта від поверхні об'єкту також можливе деяке пошкодження.
  • Будь-3Д-принтер має власні обмеження робочого поля - це максимальні габарити для друку. Якщо модель об'єкта буде перевищувати ці габарити, необхідно буде «нарізати» 3Д модель на кілька шматочків, окремо надрукувати на 3Д принтері кожен з них, і далі склеїти їх і провести необхідні роботи з доопрацювання (шліфовці і т.п.).

Крім того, багато хто вважає, що надіслати готовий виріб-прототип для 3Д друку буде досить, щоб отримати його копію, але для друку на 3Д принтері потрібно мати 3Д-модель необхідного вироби. Саме тому багато охочих надрукувати що-небудь для себе стикаються з новою проблемою: де взяти 3Д модель?
Наприклад, компанія KOLORO пропонує свої послуги з 3Д-моделювання, але деякі клієнти не готові платити ще й за цю роботу, і тому відмовляються від 3Д-друку взагалі.

2. Кольоровий друк на 3Д принтері

Не раз ми вже стикалися з тим, що звичайні люди хочуть надрукувати для себе або на подарунок якийсь різнокольоровий об'єкт (це були і корпусу для телефонів, і брелки, і навіть моделі дитячих іграшок). Головною проблемою кольорового друку є її дорожнеча. Чомусь всі вирішили, що надрукувати кольоровий об'єкт на 3Д принтері також легко і дешево, як і одноколірний об'єкт. Однак це не так. Чому?

Друк на 3д принтері, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

Кольорова 3Д-друк, яка дійсно дозволяє передати точні кольору виробу, застосовується лише в дорогих 3Д-принтерах лазерного порошкового запікання. Дане обладнання і технологія друку - дорогі, що робить індивідуальні невеликі проекти нерентабельними. До того ж ці 3Д-принтери постійно завантажені роботою великих проектів.

Якщо все ж бажання і необхідність друку кольоровий моделі у замовника високі, ми пропонуємо клієнту більш дешевий спосіб 3Д друку пошарового нарощування з подальшим доопрацюванням - шляхом фарбування моделі.

Альтернатива другим варіантом (фарбування моделі) - це кольоровий друк на струменевому принтері з застосуванням декількох друкованих головок, або припинення друку і заміна пластика на потрібний колір, або фарбування самого прутка пластика.

Виготовлення пластикових корпусів, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

3. Міцність надрукованих об'єктів на 3Д-принтері.

Що стосується міцності, то вона може бути різною, залежно від застосовуваного пластику. Природно, що лита модель буде міцніше, ніж модель, надрукована на 3Д-принтері. Але якщо об'єкт друкується без порожнин, так би мовити зі 100% заливкою, то він буде досить міцним і буде потрібно докласти великих зусиль, щоб зламати або пошкодити таке готовий виріб.

3д-принтер для друку, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріалиТехнології 3д друку, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

4. Надруковані моделі не вимагають доопрацювання.

Насправді, надруковані на 3Д принтері вироби вимагають подальшої обробки. Оскільки поверхню виходить з невеликими задирками, ребристі, шорсткості і напливами, то потрібно механічна обробка (очищення від підкладки, підпори, видалення задирок, зашкурювання, згладжування поверхні, інше). Іноді застосовується хімічна обробка - витримка вироби в розчиннику, обробка парами ацетону та ін.

3д друк моделей, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріалиПрототипування, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

5. Купівля 3Д принтера для домашнього використання.

Все частіше і частіше надходять дзвінки з питаннями де можна купити 3Д-принтер і який 3Д-принтер краще вибрати.

Ще одна помилка полягає в тому, що люди хочуть купити 3Д-принтер для власних потреб і друкувати вдома різні об'єкти. Чому це невигідно? Хоча б тому, що для домашніх цілей 3Д принтер, як правило, купують дешевий, китайський. А купивши дешевий 3Д-принтер, ви напевно зіткнетеся з проблемою неякісної 3Д-друку. Більш того, дешеві принтери з Китаю швидше виходять з ладу.

Виготовлення прототипу, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріалиАксесуари на замовлення, 3д, друк, 3д друк, 3d друк, 3D-друк, якісна 3Д-друк, 3Д друкар, 3д друк це, речі, створені на 3д принтері, друк на 3д принтері, Україна, Харків, 3D, prototyping, 3d-printing, Kharkiv, Ukraine, технології 3д друку, матеріали

Для хорошої і якісної друку потрібно технологічні навички та досвід. Будь-принтер потрібно вивчити «зсередини», зрозумівши все його налаштування і калібрування. І іноді на це йдуть місяці.

Саме, тому не варто вважати, що купити 3Д-принтер для себе і займатися 3Д-печаткою будинку - це вигідно, не маючи гарного бізнес-плану.


Компанія KOLORO гарантує високу якість надрукованих на 3Д принтері моделей. Наші технологи та інженери зуміли налагодити виробництво так, що воно працює в постійному режимі, і без шлюбу.

Одним з основних напрямків в 3Д-друку для нас є виготовлення корпусу приладу, створення майстер-моделі і презентаційного макета. Ми допоможемо вам створити такий корпус для приладу, який повністю би задовольняв ваші потреби.

При бажанні надрукувати об'єкт на 3Д-принтері, але при відсутності його 3Д моделі, наші 3Д-моделлера і дизайнери створять цифрову тривимірну модель в найкоротші терміни. Звичайно ж терміни залежатимуть від складності моделі, але для досвідчених професіоналів немає нічого неможливого!

Телефонуйте нам за телефонами: + 38- (057) -760-26-05, + 38- (099) -618-87-50, або звертайтеся з питань 3Д-друку і 3Д-моделювання на нашу поштову скриньку info@koloro.ua. Якщо у вас вже є готова 3Д-модель вироби, прикріплюйте її файл до листа, і тоді наші консультанти зможуть швидко прорахувати вартість і терміни цікавлять вас послуг.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Подготовил:

Алина

Маркетолог

37 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !