Виготовлення корпусу пристрою

Виготовлення корпусу пристрою

Категория: 3D Технологии

09 / 07 / 2013

6571 просмотров

19 3.8947368421053 5

Досить часто великі підприємства не беруться за штучне або дрібносерійне виробництво продукції, оскільки невеликий обсяг замовлення робить ціну на продукцію абсолютно нерентабельним - як для замовника, так і для виробника. В такому випадку, замовнику вигідно вдатися до технологій швидкого прототипування.

Послуги з проектування та виробництва виробів, а також виготовлення корпусу приладу з пластмаси або інших матеріалів - входять до переліку послуг компанії KOLORO. Наші фахівці займаються як розробкою проекції 3д моделі вироби, так і створенням його прототипу.

Виготовлення пластикових корпусів, виготовлення корпусу, виготовлення корпусу приладу, виготовлення корпусу приладу з пластмаси, виготовлення пластмасового корпусу, технологія швидкого прототипування, лиття в форми, форми для лиття, 3д друк, 3д принтер, дрібносерійне виробництво

Для створення прототипу, або, просто кажучи, щоб надрукувати виріб на 3Д принтері, використовуються наступні технології швидкого прототипування:

  • 3д друк на 3D-принтері;
  • 3д фрезерування на верстатах з чпу;
  • формування виробів шляхом лиття в силіконові або прес-форми іншого типу.

Штучне виробництво виробів з допомогою 3Д-технологій


Виготовлення корпусу приладу передбачає попереднє побудова тривимірної моделі в програмі для роботи з тривимірною графікою. Варто відзначити, що процесом побудови корпусу приладу займаються професійні інженери. Після того, як 3д-модель буде готова, при необхідності, наші фахівці проводять об'ємний рендеринг (створюють 2d-візуалізацію об'ємної 3d-моделі). Маючи на руках тривимірну модель виробу, можна відразу приступати до його прототипування.

Залежно від матеріалу і властивостей, якими повинен володіти об'єкт, вибирають спосіб створення прототипу. В окремих випадках використовується комбінований підхід по створенню 3д-моделі. Тобто, окремі частини прототипу створюються на окремих пристроях, різними способами: фрезерування на верстатах з ЧПУ, друк на 3д принтері або формовка (лиття в силіконові форми, лиття в металеві прес-форми і т.д.).

Моделювання корпусу приладу, виготовлення корпусу, виготовлення корпусу приладу, виготовлення корпусу приладу з пластмаси, виготовлення пластмасового корпусу, технологія швидкого прототипування, лиття в форми, форми для лиття, 3д друк, 3д принтер, дрібносерійне виробництвоПластикові корпуси на замовлення, виготовлення корпусу, виготовлення корпусу приладу, виготовлення корпусу приладу з пластмаси, виготовлення пластмасового корпусу, технологія швидкого прототипування, лиття в форми, форми для лиття, 3д друк, 3д принтер, дрібносерійне виробництво

Дрібносерійне виробництво корпуса приладу


У разі, коли необхідно не тільки виготовити корпус виробу, а й випустити пробну серію продукції, застосовується технологія лиття у форми. Для того, щоб виготовити форми для лиття, необхідно створити прототип вироби. На його основі створюється силіконова форма.

Процес прототипування високотехнологічний, а тому прагне постійного контролю фахівця з графічною і технічною освітою. Відзначимо те, що компанія KOLORO має все обладнання, необхідне для високоякісного прототипування та має в штаті досвідчених кваліфікованих співробітників.

Після створення форм для лиття ми приступаємо до виготовлення виробів у виробничих цехах нашої компанії. Фахівці компанії KOLORO контролюють весь процес лиття, і, при необхідності, в процесі, коригують прес-форму, яка розрахована на лиття в неї певної кількості виробів, після чого можлива її незначна деформація.

Виготовлення пластмасового корпусу, виготовлення корпусу, виготовлення корпусу приладу, виготовлення корпусу приладу з пластмаси, виготовлення пластмасового корпусу, технологія швидкого прототипування, лиття в форми, форми для лиття, 3д друк, 3д принтер, дрібносерійне виробництвоПластмасові корпуси, виготовлення корпусу, виготовлення корпусу приладу, виготовлення корпусу приладу з пластмаси, виготовлення пластмасового корпусу, технологія швидкого прототипування, лиття в форми, форми для лиття, 3д друк, 3д принтер, дрібносерійне виробництво

У дрібносерійному виробництві оптимальним вважається лиття прототипів в силіконові прес-форми, але, якщо мова йде про запуск масового виробництва або про подальше лиття в форми виробів з високоміцного металу та інших матеріалів підвищеної міцності - вам буде потрібно виготовлення прес-форм з металу.

Компанія KOLORO допоможе швидко і якісно виготовити корпус деталі, з дотриманням всіх побажань замовника. Ми підберемо матеріал для прототипування і оберемо найкращий спосіб створення прототипу. А потім, відповідно до властивостей майбутнього виробу, налагодимо дрібносерійне виробництво - допоможемо вам випустити пробну серію продукції, що вкрай важливо з точки зору реклами та маркетингу - для підвищення якості вихідного продукту і зниження загальних витрат на первинний запуск проекту. Зв’язатись і домовитися з нами можна по e-mail: info@koloro.com.ua или по телефонам: +38-(057)-760-26-05, +38-(099)-618-87-50.

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Митя Глебов

Маркетолог

19 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !