Безмежні можливості 3Д графіки: об'ємні герої, рухомі зображення, комп'ютерна анімація

Безмежні можливості 3Д графіки: об'ємні герої, рухомі зображення, комп'ютерна анімація

Категория: 3D Технологии

08 / 11 / 2013

27993 просмотров

188 4.0531914893617 5

3D графіка - це один з розділів комп'ютерної графіки, який оперує прийомами та інструментами для зображення об'ємних об'єктів і управління ними в тривимірному просторі.

В результаті використання 3Д графіки об'єкт може бути представлений у вигляді «плоского» зображення - проекції об'єкта, або як 3Д-анімації. Але в зв'язку зі створенням 3Д-принтерів і 3Д-дисплеїв іноді зовсім не обов'язково проектувати об'єкт на площину.

Можливості сучасної 3д графіки, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття3д графіка і 3д анімація, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття

3D графіку широко застосовують в кінематографі і комп'ютерних іграх. Але в зв'язку з тим, що комп'ютерні та 3Д технології набирають обертів, тривимірну графіку також використовують в науці, промисловості, медицині і архітектури.

Застосування тривимірної графіки в промисловості більш ефективно, якщо її використовувати разом з технологією швидкого прототипування - створенням дослідних зразків і моделей.

Розробка 3д-моделі, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття3d моделювання і візуалізація, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття

Оскільки 3Д графіка - це зображення тривимірних об'єктів, то цілком очевидно, що вона тісно пов'язана з 3Д моделюванням - процесом створення 3Д моделей. За допомогою 3Д графіки і 3Д моделювання можна створити точну або зменшену / збільшену копію конкретного об'єкта, або створити модель неіснуючого або невидимого для людини об'єкта (напр., Модель Сонячної системи, модель атома) - це все можна визначити під поняттям «предметне моделювання».

Більш детально про 3Д моделюванні, етапах розробки 3Д-моделі і областях застосування тривимірного моделювання читайте в статті «3d моделювання і візуалізація».

В 3Д графіці окремо виділяють такий напрямок, як CGI графіка (computer-generated imagery) - це створення нерухомих або рухомих зображень, створених за допомогою тривимірної графіки, і які використовують в кінематографі, образотворчому мистецтві, друкованої продукції, на телебаченні і т.п. (АЛЕ не в комп'ютерних іграх - там зазвичай використовується комп'ютерна графіка реального часу).

Рухомі зображення отримують за допомогою комп'ютерної анімації (вужча область CGI графіки). Застосування комп'ютерної графіки CGI дозволяє в кіно замінити роботу каскадерів, масовки і навіть декорації.

Комп'ютерна анімація, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття3D графіка 3д-анімація, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття

Щорічно проводяться конкурси по тривимірній графіці, наймасштабніші це:

1) Dominance War - конкурс зі створення 3Д-персонажа з нуля. У конкурсу є правила і обмеження, яких слід дотримуватися:

 • заборонено використовувати матеріали, малюнки та базові моделі, які існували до початку конкурсу;
 • один учасник може брати участь в конкурсі тільки з однією роботою;
 • існує кілька класів 3Д-персонажів, протягом конкурсу можна міняти клас персонажа;
 • інші умови Ви можете прочитати на сайті організатора конкурсу.

2) Magic next-gen - конкурс зі створення 2D і 3D персонажів легенд, міфів і казок. Учасники конкурсу практично необмежені. Більш детально з конкурсом можна ознайомитися на сайті організатора.

3) міжнародний конкурс молодіжних проектів «Додай форму майбутнього!» Від Autodesk на просторах Росії і країнах СНД створений спеціально для підтримки і розвитку інженерної освіти. Ознайомитися з короткими умовами конкурсу та існуючими категоріями можна на сайті

Програмне забезпечення 3д-графіка, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для литтяДрук 3д моделей, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття

Найбільш популярні програмні продукти для 3Д графіки (програми 3Д моделювання):

 • 3D Max;
 • Maya;
 • Softimage;
 • Lightwave 3D;
 • Houdini;
 • Modo;
 • Rhinoceros 3D;
 • Cinema 4d;
 • інші.

Одним з основних профілів компанії KOLORO є 3Д моделювання, візуалізація, прототипування і друк на 3Д-принтері.

Наші фахівці з 3Д моделювання створять Вам 3Д модель об'єкта будь-якої складності (високополігональні, нізкополігональних, параметричне твердотільне моделювання). Якщо у Вас виникне необхідність надрукувати 3Д модель на 3Д принтері, або створити дослідний зразок, або створити зворотний форму для лиття під тиском, звертайтеся до нас! Ми маємо всю необхідну технологічну та виробничу базу, а також кращих фахівців інженерів-технологів з проектування прес-форм.

Виготовлення прес-форм, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття3д-графіка на замовлення, 3д графіка, 3D графіка 3д-анімація, 3д моделювання, розробка 3d моделі, 3d моделювання і візуалізації, комп'ютерна анімація, прототипування, друк на 3д-принтері, форми для лиття

Ціна на послуги з 3Д-моделювання розраховується індивідуально для кожного проекту в залежності від складності, загального обсягу роботи, витрати матеріалу і термінів. Розрахувати вартість 3Д-моделювання онлайн Ви можете тут.

Для консультації або для замовлення послуги телефонуйте нам по: +38(057)-760-26-05, +38(099)-618-87-50

Консультації безкоштовно!

Контактная информация:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Алина

Маркетолог

188 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

Сделать запрос
up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !