3д принтер: як вибрати, де купити і вартість 3д-принтерів

3д принтер: як вибрати, де купити і вартість 3д-принтерів

Категория: 3D Технологии

03 / 07 / 2013

7876 просмотров

16 3.5625 5

Де купити 3д принтер, як вибрати 3д принтер, де купити 3д принтер, принтер для 3d пресі, тривимірні принтери, 3d prınter, міні принтери, 3 д принтери, моделі для 3d принтера, застосування 3d принтера, пристрій 3d принтера, можливості 3d принтера, три де принтерТехнологія 3д друку з’явилася в США у 80-х роках минулого століття. Але широке застосування вона отримала лише десять років тому, та й то в Західній Європі і все в тій же Америці. Що стосується пострадянського простору, тут 3д принтери стали вкрай популярні буквально "на днях", а точніше сказати - в останній рік - в той час, як в країнах-виробниках вже почали надходити в продаж 3d-принтери для дітей!

\n\n

Хто сьогодні найчастіше купує 3д-принтери в Україні та Росії? Перш за все - дизайн-студії, 3д-дизайнери, інженери, архітектори і власники малого бізнесу. Але, в силу зростаючого інтересу до 3-D друку з боку обивателів, у продажу з'явилися і простенькі (домашні) 3д-принтери.

\n\n

У статті ми відповімо на ряд питань, пов'язаних з придбанням пристроїв 3D-друку: "Де купити 3д принтер?", "Вартість 3д принтера?", "Як обрати 3д принтер?" та ін.

\n\n

Як вибрати 3д принтер?

\n\n

\n

\n\n

Для того, щоб визначитися з тим, яку купити модель 3д-принтера, необхідно позначити мету придбання та який можна застосовувати для них спосіб 3d-друку. Від цього безпосередньо залежить використовуваний матеріал для 3д принтера, а також точність і розміри / обсяги друкованих об'єктів / деталей.

\n\n

Принтер для 3d друку, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

На сьогоднішній день існує два найпопулярніших матеріали для 3д друку при пошаровому нарощуванні об'єкта: PLA і ABS пластик. Головні переваги PLA-пластика – прозорість, гладкість та екологічність. Даний матеріал дозволяє друкувати об'ємні 3D-моделі без втрати якості. ABS-пластик більш стійкий і міцний. Але, надрукований ABS об'єкт виходить трохи шорстким і потребує додаткової обробки. Наприклад, для додання об'єкту гладкості, його обробляють ацетоном. При друку монолітних великих виробів якість і точність передачі дрібних деталей також значно погіршуються. А вихідний матеріал злегка «везе» через тривалий підігрів.

\n\n

Де купити 3д принтер?

\n\n

\n

\n\n

Основними країнами-виробниками пристроїв для 3d-друку на сьогоднішній день є США і Китай. За традицією, що склалася в Піднебесній копіюють американські розробки, називаючи їх по своєму. Якість таких копій, в основному, залишає бажати кращого.

\n\n

Якщо говорити про найпростіші професійні 3д-принтери, ціна на них не перевищує 5000 доларів. Серед них безапеляційним лідером продажів є MakerBot. Остання модель MakerBot Replicator 2х здатна друкувати відразу з двох головок, з використанням пластику, наприклад, PLA і ABS. Що стосується професійних 3д-принтерів для промислового сегмента (ціна від 100 тис. доларів), то і в цьому випадку лідером з виробництва є саме Сполучені Штати Америки.

\n\n

Принтер для 3д друку, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

Однак доставка в Україну 3д принтера, що з Китаю, що з США, - проблематична через не прості та дорогі митні процедури. При розмитненні доведеться додатково заплатити близько 30% вартості 3д принтера, що вкрай невигідно для швидкого досягнення рентабельності виробництва. До слова, заявлений час доставки 3д-принтера - 15-17 днів, але, як показує практика, очікування такого замовлення часто займає від двох до трьох місяців.

\n\n

На форумах можна знайти докладний опис "обхідних шляхів", що дозволяють знизити мито на 10%, але в такому випадку є ризик і зовсім залишитися без 3д принтера, вже заплативши аванс, або розтягнути термін його очікування до півроку!

\n\n

3Д принтери, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

Ось чому простіше придбати 3д принтер в Україні або Росії, у компанії, яка спеціалізується на продажу цієї техніки. Вийде не набагато дешевше (приблизна націнка становитиме від 20 до 30%), але переваги очевидні:

\n\n

  • \n\t
  • ви не хвилюєтеся за доставку;
  • \n\t
  • підсумкова ціна приблизно така ж, як і при самостійному замовленні (враховуючи витрати на доставку і митні збори).
  • \n

\n\n

Найпоширеніші моделі 3д принтерів

\n\n

\n

\n\n

Однією з найбільш доступних моделей 3-д принтерів для обивателів на сьогоднішній день є пристрій Bukobot від компанії Deezmaker. Такий 3д-принтер працює з двома видами матеріалів -ABS і PLA, та здатний створювати робочі прототипи простих інженерних конструкцій (наприклад, пластмасове кріплення для шланга пилососа).

\n\n

Застосування 3d принтера, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

Існує безліч модифікацій даної моделі принтера. Описана модель в базовій комплектації буде коштувати близько 600 доларів. Ціна на 3д принтер із складнішою комплектацією може досягти 3000 доларів.

\n\n

Наприкінці літа 2013 року має надійти в продаж 3D принтер B9Creator (США). Він істотно обходить своїх прямих конкурентів за рахунок того, що здатний друкувати дуже тонкі та складні об'єкти, які поки недоступні більшості конкурентів. Ще однією перевагою даного принтера стане можливість друку зубних протезів. На жаль, скільки буде коштувати дана модель поки невідомо.

\n\n

Возможности 3d принтера, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

Один з найдорожчих і при цьому найбільш багатофункціональних 3д принтерів на сьогодні є принтер Objet30 Pro (США) (на малюнку праворуч). Він здатний працювати одночасно з 7-ма видами матеріалів. Вартість даного пристрою становить близько 20 000 доларів.

\n\n

Є й більш дорогий 3д принтер - це ZPrinter 450 від Z Corporation. Він коштує близько 50 000 доларів, і друкує геометричні моделі будь-якої величини (в межах розмірів робочої камери) без втрати точності! Даний принтер має прекрасну передачу кольору. Ви бачите його на малюнку зліва.

\n\n

Пристрій 3d принтера, как выбрать 3д принтер, где купить 3д принтер, принтер для 3d печати, трехмерные принтеры, 3d prınter, мини принтеры, 3 д принтеры, модели для 3d принтера, применение 3d принтера, устройство 3d принтера, возможности 3d принтера, три де принтер, ювели

\n\n

Однак, серед всіх вищевказаних принтерів окремо варто відзначити MakerBot Replicator 2. Це прекрасний варіант сумнозвісного поєднання ціна / якість. Вартість такого 3д принтера складає близько 3000 доларів, а в якості матеріалу він використовує PLA-пластик. У порівнянні зі своїм найближчим конкурентом в ціновому сегменті Formlabs Form 1, MakerBot Replicator 2 виграє в плані універсальності. MakerBot Replicator 2, в порівнянні з попереднім поколінням 3d-принтерів, друкує на 30% відсотків швидше. Для друку на ньому поки можна використовувати до 6 кольорів PLA-пластика, але можливості моделі будуть розширюватися. Крім того, даний 3д-принтер простий в експлуатації.

\n\n

\n

\n\n

Компанія KOLORO володіє всіма технічними ресурсами для друку 3д-моделей будь-якої складності. Ми не тільки надрукуємо ваш виріб, але і створимо його якісну 3д модель, налагодимо дрібносерійне виробництво. Крім того, співробітники компанії KOLORO допоможуть Вам підібрати кращий 3д принтер для власних цілей підкажуть де можна купити 3Д принтер в Україні. Зв’язатися з нами можна наступним чином: +38-(057)-760-26-06,+38-(099)-618-87-50,info@koloro.ua.

\n\n

На даний момент в Україні багато фірм займаються постачанням 3Д-принтерів. Саме у них Ви можете замовити і купити 3Д-принтер! Ось кілька компаній, у яких можна купити тривимірний принтер:

\n\n\n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\n\t\n

Назва компанії Веб-адреса Опис
1 3Д5 https://3d5.co.ua Продаж 3Д принтерів та сканерів торгівельних марок Wanhao,Cube,Makerbot,Come3D,TMTCTW
2 3Д-ТЕХ   Можна придбати 3Д принтери, станки із ЧПУ, лазерні станки із ЧПУ. Компанія має широкий ассортимент і ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант
3 Магазин 3Д принтерів у Санкт-Петербурзі https://print3dspb.ru Продаж 3Д принтерів торгових марок Makerbot, Cube, UP !, Formlabs, MiiCraft, Leapfrog, Picaso та інші.
4 Фірма 3Д принтер https://3dprinter.org.ua У них ви можете купіть3D Принтери Makerbot, CubeX, Migce Cuble, Ultimaker, Wanhao, Reprap, Cubify та інші.
5 3Д-Фектори https://3dfactory.com.ua Постачальник 3Д принтерів і матеріалів для 3Д принтера в Україну.
6 Інтернет-магазин "3Д принтери"   Продаж 3д принтерів ТМ Smartprint, Reprap, Flashforge.
7 Компанія «НПЦ «AVtech» https://avtech.prom.ua Ви можете купити сублімаційний 3Д принтер, а також фрезерний верстат з ЧПУ (дуже широкий асортимент).
8 Інтернет-магазин Rezka https://laser-cutting-machine.uaprom.net Пропонує 3Д-принтери, гравірувальні верстати, фрезерні верстати з ЧПУ, лазерні гравери.
9 Магазин 3Д-принтинг https://3d-printing.uaprom.net Продажа3D принтерів Makerbot і матеріалів для 3Д-друку.
10 Компанія "Іматек-ЕСКО" https://imatek.uaprom.net Постачальник 3D принтерів CubeX.

\n\n

\n

Контактная информация:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Подготовил:

Митя Глебов

Маркетолог

16 голосов

Понравилась статья?
Оставьте свой голос :-)
comments powered by HyperComments

Похожие материалы

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !